Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я мала попередньої зими. Не обрізала, стояла вдома на підвіконні ( біля вікна трохи прохолодніше, менше 20*С). Поливати без фанатизму, щоб не пересихала земля лише. Не підживлювати аж до лютого-березня.
    І пильнувати, щоб мошка не завелась. В мене якраз взимку вдома саме на королівській завелась білокрилка, і таки перемогла мене - я викинула вазон, щоб інші квіти вдома не заразила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    По догляду за королівською пеларгонією робила те саме, а от білокрилка з'явилася тільки в спеку, і от коли зараз було холодно з тиждень, то вони пропали всі (білокрилки). Вазони віджили.

    Покажу, що в мене за це літо наросло:
    Ампельна пеларгонія:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Перці до борщу ростуть:
    [​IMG]
    Кріп (ще є петрушка і рукола, але я на днях покромсала їх на вечерю)
    [​IMG]
    О це шось таке купила в ашані дрібне (в відділі з насінням), не запам'ятала назву квіток
    [​IMG]
    [​IMG]
    Купила два кущика хризантеми в ашані, а вони щось не цвітуть, прям не знаю, що їм не вистачає...
    [​IMG]
    На іншому балконі таке росте (там сонце тільки до 12, на тій стороні де пеларгонії, сонце з 12 і до заходу палить). Запилючені, бо там внутрішній дворик, і вічні ремонти у сусідів.
    [​IMG]
    Ну і теж на балконі ростуть, просто забрала від дощу вчора:
    М'ятка
    [​IMG]
    Базилік
    [​IMG]
    І ще така манюня м'ята у відерку теж мініатюрному
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Скажіть мені будь ласка, це нормально, що пеларгонія так листки скидає ( сохнуть) ?
    849ad44994cc95e9a08d683df9bdc99b.jpg
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2015
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Не підмерзла вона? Може через гарячі батареї сохне?
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Знизу батареї ( через штори щільні), за вікном засклений балкон. Дасть ся чути до весни чи доживуть, чи ні......
     
  6. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Можливо то через батерею. В мене теж стоїть на підвіконнику і потрохи скидає листя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я свої ампельні тільки в вчора забрала в хату, такі вже довгі звисали і пишні. Постригли і поставили на шафу зимувати (там є вікно під стелею), ще розсадили трохи черенків. До речі, попередні, які я розсадила ще в липні, вкорінилися реально лише в жовтні, почали рости. Так дооовго. Наступного року хочу ще, крім вікон, засадити балкон ними. Минулого тижня такий балкон в Польщі бачила, не страшний холод пеларгоніям:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    а мої вклякли ще в той перший мороз в жовтні, ми поїхали відпочити на 3 дні, вернулись, а замість квітів чорні стебла висять:cry:
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ох, шкода як...
    Я тоді їх в жовтні на пару днів забрала на підвіконня в хату. Бо таки сніг раптовий був, для квіток шок. От дивлюся на спліті в центрі такі вже каскади пеларгоній розкішні, і вони їх не забирали, просто якесь місце для них підходяще. Кожен раз йду ними милуюся.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Вони в спеку не ростуть мабуть, мої теж весною трохи підросли, а тоді восени, після того як спека спала ще в ріст пішли. Буду сподіватись, що перезимують і весною випустять нові листочки
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Засохли. Пообрізаю, поекспериментую ще, але якщо хтось буде свої пеларгонії обрізати-вкорінювати запропонуйте мені будь ласка, я куплю
    [​IMG]
     
  12. TurnFantasyOn

    TurnFantasyOn New Member

    Может подскажете контакты человека, кто занимается выращиванием и продажей цветов на балконы, лоджии, террасы?
    Моя компания занимается остеклением балконов и я бы с радостью делился такими полезными контактами со своими клиентами.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. M_Talya

    M_Talya Active Member

    Це пеларгонії? Не маєте щепки першої і третьої не обмін. Можу запропонувати червону, ароматну і таку 20160211_111308.jpg
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Дівчатка, а коли треба підрізати гераньки і в якому місці? Ті, що вертикально ростуть, повипускали листочки на довгих ніжках. Що саме обрізати, ті листочки чи основний черенок , з якого листочки виростають?
    І чи вже варто починати підживлювати?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я вже пообрізала. Ще не підживляла але думаю пересадити в новий грунт і відразу почну пілживляти.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Обрізаю старі гілки.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Також пообрізала королівську герань, буду вкорінювати черенки, обрізала досить багато, як в цьому відео (довгенькі в неї відео, але вже собі багато цікавих порад взяла, наприклад, як ця юля бореться з білокрилкою - допомогло)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Свєта- Сьюзі, в мене я помітила посохли так ті пеларгоніі,яким було мало світла- сонця,коли я занесла до хати,ті що поставила на вікно,всі гарні
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Світла їм добре. Підозрюю, батарей було забагато.
     
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Отримала в подарунок підсніжники з цибулинками. Взагалі є противником винищення цих рідкісних квітів, тому обов'язково хочу зберегти їм життя і в подальшому висадити в саду в когось з родичів. Поки висадила в ящик і поставила на балкон. В квартирі надто сухо і спекотно, то біля батереї не виживуть. Балкон засклений, але зовсім не герметичний, 2 вікна на балконі постійно відчинені. Не замерзнуть? Можливо хтось підкаже як доглядати?
    IMG_0001.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1