Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дівчата, вчора погуляла в Епіцентрі)))) Ось результат))

    Балконний світильник:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Кронштейни для ящиків:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ще одна знайома дала дуже прикольну пораду - повтикати у балконні ящики світильники на сонячних батареях. У них так в саду доріжки освітлені))) Принцип дії - цілий день вони акумулюють сонячеу енергію, а коли зтемніє світяться!!! Уявляєте, як це буде виглядати !!! Домініканський собор відпочиває)))))))))) :girl_haha:

    Ось, наприклад)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    http://mega-faza.ru/yelektrika-v-dome/216-svetilniki-na-solnechnyx-batareyax.html

    І коштує ця радість смішні гроші)))
     
    Останнє редагування модератором: 6 Червень 2011
  2. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    купуйте не пожалієте, дуже швидко росте і гарно цвіте, я свою купляла на гуртовні в Чишках (по 10 гривень) там дуже великий вибір квітів
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Цікаво, наскільки яскраво і довго вони будуть світити?
    І ще, мабуть усі комарі і нічні метелики на те світло полетять...
     
  4. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Моя бакопа мене теж дуже радує)))

    А я все до тої гуртівні не доїду(((

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    Medusa, написано, що, якщо за день багато сонця, то буде світитись до 10 годин.

    Напевно, метелики позлітаються.... Хоча , я зараз нічого осбливо не помічаю - світло на балконі світиться увесь вечір. Трошки раніше хрущі залітали... От їх я страшенно бриджуся((( Бррррррррр......

    Ці ліхтарики яскраво не світять, вони , швидше, такий інтимчик створюють))) Ой, як це повинно бути романтично)))
     
  5. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Як на мене, оптимальний варіант для тих, хто не має часу/бажання приділяти багато часу квітам, це сульфінії і пеларгонії. І кольори можна вибрати практично будь-які, висадив квітучу розсаду у горщики, підливаєш підживкою - краса ще та.
    А перед тими, хто має час/натхнення "бавитись" і фантазувати з композиціями - знімаю капелюха. Автору теми - окрема подяка, фото такі сонячні :girl_claping:
     
  6. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую!!!)))
     
  7. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Маю сьогодні невеличкий фотопоказ))) Вчора чоловік, на диво добровільно, прикріпив всі мої покупки. Тепер це виглядає так:


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    А сьогодні наша старша киця так мило любувалась бегоніями))

    [​IMG]

    Зверніть увагу на задній план)))) - молодший їй явно заздрить)))

    [​IMG]
     
  8. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    DEZY, ви просто молодець, дуже все гарно виглядає. А ми в суботу ходили на весілля і всі мої плани поїхати на гуртовню з квітами рухнули. Правда помідорчики ростуть, і вже починають цвісти, особливо після підживки.
     
  9. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Весілля, теж добре)))))

    Дівчата, хочу спитати у вас таке - може хтось бачив, або знає (живе у центрі), як нашим комунальним службам вдається підтримувати сурфінії висаджені на ліхтарні стовпи у такому розкішному стані... Ми вчора з чоловіком були у центрі (вибрались у оперний))) ) і я була просто шокована розкішними шапками квітів на кожному стовпі!!!!! ЯК!!!!! ???????????

    Я свої поливаю по мірі висихання землі, знімаю всі відцвілі квіти, підживлюю, оприскую і що.... (((( Мой сурфінії за місяць витягнулися, нові пагони ростуть хилячками, квітки зменшились у розмірі..... Одним словом, сьогодні обчікала їх майже до половини(((( Побачу , як відростуть.

    Але питання, яким чином в умовах міста рослини мають такий гарний вигляд мене страшенно мучить!!!!! Хто має інформацію - не мовчіть!!! :clapping:
     
  10. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    То напевно все гази автомобільні, іншого нічого придумати не можу, бо не бачила, щоб їх колись підливалию
     
  11. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик


    Не може бути!!!!! Вдома два рази в день поливаю.... Я вже подумала в міську раду подзвонити)))), у відділ, який за озеленення відповідає... Але подумають, що псих звонить))))
     
  12. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Ось тому я віддаю перевагу пеларгоніям , а не сурфініям.Правда, цього року чоловік на іменини купив 5 підвісок сурфіній.:girl_in_love:Але не минуло і місяця, а вони втратили привабливий вигляд...Щовечора поливаю, підживляла, обриваю квітки, котрі перецвіли...А пеларгонії цвітуть самі -тільки поливаю:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  13. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Який молодець ваш чоловік!!!! Мужчини рідко вважають за потрібне витрачати на квіти гороші ((((

    Я постійно шукаю відповідь на це питання - як доглядати сурфінію так, щоб вона не втрачала декоративність. Поки що у мене з цього приводу такі думки (перелопатила массу інформації в інтернеті):

    - любить пряме сонячне проміння ( у мене росте під дашком, можливо тому витягується);

    - при втраті декоративності кущики "омоложують" - обрізають (сьогодні провела експеримент, дві з трьох сурфіній обрізала на 50%, побачимо, що буде...);

    - сурфінія любить кислий грунт (думаю може воду трошки кислити, лимонкою, наприклад...)....

    - сурфінія любить великі горщики (пересаджувати боюсь - поломаю гілки(((( )

    Пеларгонії теж гарні квіти, але це різна краса.... Треба експериментувати - успіх десь поруч)))
     
  14. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Чарівний балкончик

    не дзвоніть у міську раду, я Вам розкажу як їх поливають - минулого року бачила.. підїжджає машина, типу тих які возять питтєву воду чи квас (така з металевою бочкою), з бочки виведений шланг і таким чином привязаний до довгої палки (у вигляді "?"), що працівниці піднімають палку з шлангом і поливають квіти. При чому коли поливають - вода ллється з усіх боків, поливають достатньо щедро

    сподіваюсь пояснила зрозуміло )))

    але от як часто вони їх поливають - не можу сказати.. бачила то дійство тільки 1 раз
     
  15. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую))) Я так і думала, що лазити на стовп ніхто не буде...

    Але питання все одно є:

    - як підживлюють

    - як обривають зів"ялі квіти

    Вони такі гарні, що аж жаба дусить, що вдома ходиш , як с писаною торбою, а результат не той((((

    Все одно, треба увійти в довіру з працівниками озеленення))) :girl_haha: і винюхати всі секрети))))
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    І з нами поділитись .Теж сьогодні сульфінії трошки обскубала,пообривала відцвілі квітки.Я теж в плані квітів початківець,але мені це стало подобатись,хожу тепер над квітами,поливаю,комашок струшую:girl_in_dreams:На другий рік сульфінії не буду купувати,багато з ними мороки з тим обриванням,хоча вони і гарні,дійсно з пеларгоніями менше клопоту.Хоча в мене квіти не на балконі,живу у власному будинку,але до вашої теми заглядаю регулярно:girl_flirt:Квіти на клумбі,на підвісному дашку і качеля вся обчіплена.Пізніше сфоткаю.
     
  17. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Рада однодумцям!!!!

    Не списуйте сульфінії з рахунку - ми ще з ними розберемося))) Повинні бути секрети!!!

    А це для підтримання інтересу до теми:

    http://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic13878/messages/

    Такі корзини бачила в Епіцентрі.

    І цей форум хочу преречитати. Можливо навіть і зареєструюсь...

    http://www.flowersweb.info/forum/forum3/topic117537/messages/

    Я просто переконана, що якщо прикласти максимум зусиль, то все вийде, а краса така , що голову зриває)))

    [​IMG]

    [​IMG]

    Їду в Ашан за подуктами, гляну, що цікавого в Практикері)))
     
  18. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    DEZY! Нарешті і я допишусь :) Ви велика молодець, що створили цю тему!!!
    Поділюсь про сурфінії. Щоб вони були такі пишні поливаю через день підживкою щедро( тоді квіти довго тримаються), двічі вдень поливаю водою, люблять сонце, але агресивного бояться, рекомендують, так як ви зробили, обламувати довгі стебла, тоді гарно "шапочка" формується( в мене спрацювало). Цього року мене мої сурфінії тішать.
    Щодо міських, думаю там є якийсь секрет з підживкою, інакше не можуть вони так гарно виглядати, можливо, щось на дні горщика...
    І ще помітила, чим більшими їх купляти, тим потім вони гарніші, видно в садових центрах їх по-максимуму живлять...
    Одним словом весь секрет в підживці!
     
  19. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Чарівний балкончик

    мені свекруха казала, що сурфінії вона добре підживлює курячим послідом (додає до грунту в горщики при посадці). Але в неї кури по подвірю бігають - далеко ходити не треба.. А я от думаю що буду "Вермісолом" підживлювати, він ж теж органічний, побачу що з моїх буде..

    наскільки мені здається - тими квітами що в центрі на ліхтарях висять ніхто дуже не заморочується, купують нові та й все.. не раз бачила якими величезними ящиками привозять у горшках квіти а працівники їх оперативно висаджують (я працюю в центрі).. з одного боку - людям подобається така величезна кількість квітів, а тим, хто це організовує вигідно і прибутково )))

    але ввійти в довіру все одно не завадить

    а тема справді цікава!! і фото балконів теж чарівні!!
     
  20. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Скажіть будь-ласка, а якою підживкою користуєтесь ви? Ще мені дуже цікаво, де ви купували свої сурфінії (ми так зможемо встановити, які продавці мають якісні рослини). На якій стороні ваші ростуть (південь, захід і т.д...)? Чи ростуть вони під відкритим небом? Через який час після покупки ві видалили довгі пагони?

    Я теж думаю, що добриво для міських квітів додали у горщик і у разі поганого вигляду квітки її просто міняють... Але тоді вони постійно повинні мати замінний матеріал...

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------


    Дякую за інтерес до теми, мені дуже хочеться, щоб тут дійсно звучали поради і обговорювалися нюанси вирощування балконних квітів!

    У нас в Солонці дача, правда, я туди їздити працювати не встигаю, нею займається моя мама. Так от... Вона купила декілька мішків курячого посліду, зробила з нього добриво і час від часу мені літрову банку привозить. Я вже декілька разів поливала квіти розведеним розчином куряка... Але дуже відчутного покращення не побачила. Та й з наукової точки зору)))) - курячий послід дуже багатий азотом, а нам для буйного цвітіння потрібні фосфор і калій. Я би підгодовувала куряком розсаду петуніі ще до цвітіння, а під час цвітіння можливо від цього треба утриматись, щоб не було великої зеленої ботви... Може я не права, нехай мене хтось, хто знає, підправить. Я куряк використовую для хости, папороття, дифенбахії... Для сурфіній використовую Плантон. Роблю слабий розчин при кожному поливі.

    Roxie, чи можна вам партзавдання надати від нашої теми)))) Якщо в обідню перерву ви потрапите на садіння квітів в центрі, можливо попробуєте розпитати, про підживки, які вони використовують? Ми всі будемо вам дуже вдячні!