Пузата хата

Чекаємо на двійню

Posted by truskaffka on 1 Липень 2015 відповідей - 345
  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчатка, а у вас всіх двійня природним шляхом чи під дією певних ліків/уколів/стимуляцій? Цікаво так

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Природнім. В мене по маминій лінії були близнята.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    у мене природнім :)
    в родині не було
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я таке читала, що генетика тут впливає тільки якщо однояйцеві близнюки. А різнояйцнві можуть просто якщо подвійна овуляція. Тільки й того, що від стимуляцій частіше такі подвійні овуляції трапляються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    І в нас природньо) я теж раніше думала, що всі із двійнями та трійнями і більше, то після ЕКЩ. Але чим більше знайомлюся із багатими батьками, тим більше переконуюсь, що у більшості все ж природньо. Можливо, стимуляції та лікування дає свій вплив. Але багато все ж без медикаментів.
    У мене взагалі цікава історія) я мала проблеми із циклом, десь пів року лікувалась. А потім пішла відміна препаратів, щоб перевірити чи зможе організм сам справитися. Покращення не було і я закинула те діло, літо, відпочинок. А у серпні знову пішла по лікарях різних: і звичайний у поліклініці, і всім відомим світилам, щоб співставити їхні ідеї та методи корекції. Уже визначилася, але ми зірвалися і поїхали в Австрію. Тут я пішла до гінеколога, який сказав мені йти в світ і не грішити:))) і що все нормально, це особливість організму) і через кілька тижнів я завагітніла) а ще через кілька побачила на екрані дитинку голівкою вліво, а потім голівкою вправо... Я вже знала, що доля мене неймовірно щедро нагородила. Але вголос я того не сказала лікарю. Я боялась даремно радіти та сполохати своє щастя, яке тепер солодко сопе у два носика: один біля мене, інший біля чоловіка. От так наша спонтанна поїздка врятувала мене від тонни гормонів т подарувала найбільші щастячка на землі)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ми природно. Завагітніла після 3-х місяців в шлюбі. Тому про якесь лікування чи перевірки мова ще навіть не йшла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Це питання було першим у лікарів рейтингу за часів вагітності :). Ми теж несподівано і природньо..при чому в нас однояйцеві. В чоловіка є в родині, але кажуть, що то швидше по материнській лінії мало б передаватись і що скоріше за все це через трохи солідний вік мами. В старших жінок така ймовірність вища через певну "нестабільність" яйцеклітини, яка розпадається потім навпіл :).

    До речі, тепер питання №1 у рейтингу - "а як ви їх розрізняєте?" :)... "а якщо без одягу?" :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ага. Мене питали:
    -А ви шапки спеціально різного кольору купували, щоб розрізняти?:superstition:
    -Так, без шапок, ніяк би не справилась.:swoon2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата, я розумію що вам то легко розрізнити але мені наприклад чужих дітей не вдається) я сама деколи думала ну пізніше вже розбираються батьки а на початках як то відбувається ? Близькі родичі не плутають немовлят ?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене мало того, що різнояйцеві, то ще й хлопчик і дівчинка, а на вулиці декілька разів було: " то хлопчики у вас, так?":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я збираюся на одній зі своїх якусь цяточку малювати))) або бірочку не знімати)))
    А одежу всю різну купую. Так що розрізняти не тільки по шапочкам будемо))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я своїх добре розрізняю;) хіба буває, коли сонна, або на мить оком кину, то можу сплутати. Розрізняю і за голосом, і за плачем, і за характером. І зовнішньо я бачу різницю. Але мої мають родимки у різних місцях: Івасик на ніжчі та ручці, а Маркусик на животику. Так що голеньких я їх ніколи не сплутаю:)
    А чоловік ще досі майже ніколи не може розрізнити) і одягаю я їх часто однаково, це так мило. Тішусь, поки даються їх одягати.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А в кого на якому терміні стала помітна вагітність? З двійнятами вона ж мабуть швидше стає помітною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ви про фігуру? на 12 тиждні носила звичну одежу в обтяжку - не помітно абсолютно. Джинси для вагітних вдягла на 16-му тиждні. Вони були мені величенькі в тому поясі, але звичайні вже тиснули, коли я сиділа. Під світшотом живота помітно не було. Коли одягала светрик по фігурі - то так, вже було помітно... Зовсім помітно в будь-якій одежі було десь з тиждня 20го.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. stanet

    stanet New Member

    Привіт дівчатка! Підкажіть, будь-ласка, хто які вітаміни приймав, і як довго? А то мені виписують риб"ячий жир, кальцій, йод на всю вагітність.... Щоразу щось нове добавляють.... Хвилююся: чи можна їх разом і так довго приймати?
     
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Жир я п'ю просто завжди за своєю ініціативою. Кальцій пила вже у 3 триместрі, але лікар був проти. Йод пила у першому. У другому з"їдала по 2 горішки в день. Ну і + мультивітаміни з 2го триместру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Привіт) вітаю із подвійним щастям)
    Я не пила жодних. Вагітність теж була взимку. Єдине, що пила - залізо. Але то прокол вимагав усім даблмамам його виписувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. stanet

    stanet New Member

    Дякую)))
    Повипитую у лікарки краще про ті всі вітаміни...
     
  20. Elennnka

    Elennnka New Member

    Привіт, у нас монохоріальна біамніотична двійня, 19 тижнів. Назначили пити фолівіт і кальцій, а ще лікар назначив аспірин кожного дня по 1 таблетці(мені аж лячно ) сказав щоб ноги не отікали на 8-9 тижні. Рухи відчула ще 14 лютого(зробили подарунок), а от на вихідних минулих находилась багато трішки живіт тянув, і зараз щось менше чую,майже взагалі не стукаються,стала переживати.Має завтра бути узі то надіюсь що все добре!А ще назначають кучу платних аналізів на токсоплазму а толково нічого не пояснюють,хоча я вже один раз здавала його на 12 тижні.Не знаю здавати знову чи ні, що скажете?)
    А і сказали на минулому узі(15-16 тижнів) що у нас 2 хлопчика)
     
    • мімімі мімімі x 1