Пузата хата

Чекаємо на двійню

Posted by truskaffka on 1 Липень 2015 відповідей - 345
  1. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Робили епідуральну анестезію,чи під загальним наркозом?
     
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    під загальним
    --- дописи об"єднано, 24 Березень 2017 ---
    а у вас є покази до кр?
     
  3. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Поки що ні!але розглядаю різні варіанти ,різних лікарів.
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @Buona pasqua Я народжувала в Жемели. Домовлялися за КР, епідуріалку, але в мене почалися передчасні. В КР вона відмовила, бо було майже повне відкриття. Анастезії теж не було. народжувала з крапельницею в руці на всяк випадок. Там стояв тільки фізросчин. Дали його вже на трошки після першої дитини. Окситоцин поставили вже після пологів (я не мала прикладання, діток одразу забрали на виходжування, тому не була проти оксотоцину після).
    Вона покликала на допомогу чергового лікаря, щоб той легенько притримав другу дитину, коли народилася перша - щоб не розвернулася. Вцілому її діями, ставленням я задоволена. А от акушерка мені якась живодерка дісталася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Я теж чула хороші відгуки про неі.а чому пологи почалися передчасно?
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Коротка шийка, лежала на збережені в меді (вважаю, що краще б не лежала - я менше вдома напрягалася і нервувала, ніж там), під якусь комісію мене виписали додому (бо відділення було переповнене). Через 2 дні в мене відійшли води.

    Може, й добре, що були передчасні. Я навіть перейм не відчувала. Казала Жемела, що в мене матка переростягнута. Не знаю, чи то правда таке буває)
     
  7. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    А Песарій не казала ставити?бо в мене зараз 22тижні і маю шийку 31 ,трохи маловато .
     
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    в мене вкоротшання почалося на 33му тиждні (25мм), може тому вже і не пропонували. Ну і я не була на то налаштована. До того часу була 31-35мм. То не мало, нормально. Не навантажуйте себе і все.
     
  9. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Дякую за пораду.Стараюсь себе не навантажувати,більше відпочиваю.приймаю утрожестан.через тиждень переміряю.
     
  10. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Вітаю Вас! А щодо шийки, то лежати, лежати і ще сотню раз лежати.
    Зі свого досвіду двомісячного вимірювання шийки щотижня можу сказати, що залежить від того, який апарат і як подивиться лікар. В мене була і 26, і 30, і 36. Як коли. Головне лежати і не навантажуватися. І якщо немає скорочень, то це не так страшно.
    Мені не ставили, бо почалось зменшення і скорочення вже на 30 тижні.
    А дівчатам з двійнею і шийкою 20-25 на менших тижнях десь в районі 20 тижнів ставили песарії.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  11. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Дякую)))скорочень немає ,але деколи живіт твердне,раніше десь з тижня 12по 18було майже постійно затвердіння,але без болю.Чесно сказати лежати важко,бо привикла багато ходити ,щось робити.
     
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Мені так само важко було :) важко і нудно. Нічого, зараз прогулянки кожен день по 3-4 години, мінімум сна... згадаю дні лежання як курорт)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Buona pasqua

    Buona pasqua New Member

    Та-так ,це точно))))
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, потребую слушної підказки для своєї доброго подруги.)
    Вона вагітна двійнею, у другому триместрі два лікарі сказали колоти уколи для того, щоб у дітей добре розвивались легені. Уколи сказали колоти курсами. Коліжанка не знає як вчинити і чи дійсно варто... ну, бо зараз у нас лікарі теж "вміють" нарадити, напичкати...
    Підкажіть хтось, чи про таке чули, кололи і т.п.
    Буду дуже вдячна.:)
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я встигла вколоти за 2 тиждні до передчасних пологів (щоб він подіяв, як раз треба 2 тиждні). Колола вдома (там, здається, 2 чи 3 уколи уколи), сама на тому наполягала, бо почала вкорочуватися шийка. Діти народилися на початку 35го до 2 кг, але дихали самі. Якщо не помиляюсь, цей укол треба колоти кожні 4 тиждні.
    Починають робити з 29го тиждня. АПД: почитала, то навіть раніше можуть робити, якщо вже є ризик передчасних.

    Вагітність двійнею - це ризик! Цей препарат не тільки в Україні "пічкають".
    Знаєте, провівши у відділенні для недоношених дітей 3 тиждні (а це чи не мінімальніший термін!) , поспілкувавшись з мамами, чиї дітки ще й перед тим у реанімаціях лежали на штучній вентиляції, можу впевненно сказати: то кошмар. Нажаль, від передчасних ніхто не застрахований. Навіть, якщо поставити пессарій, навіть, якщо у вас одна дитина. А з двійнею цей ризик збільшується. В мене була ідеальна вагітність. Нічого не боліло, тонусу не було. Просто вкоротилась шийка і через 2 тиждні відійшли води. Тому якщо є хоч якийсь шанс зменшити час перебування діток на етапах виходжування, а, в найкращому варіанті, на 3-5 день виписатися всім разом з пологового і їхати додому, то тим шансом треба скористатися.
    Я не хочу налякати, бо є й приклади, коли з двійнею до 42 ходять :)
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мені не кололи, і навіть нічого не говорили за таке. Мене нічого не турбувало до 37 тижня. На 38 тижні мене прокесарили, бо для того були покази. Але, думаю, що лікарі якось мали б пояснити для чого це саме робити потрібно вагітній. Можливо, у вашої подруги, є для того якісь покази. Це все потрібно дивитись індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. AirLady

    AirLady Active Member

    Я колола в кінці 30 тижня, лікарка теж казала, що двійня це вже ризик передчасних. Народила в 34 тижні, хоча до останнього дня все було чудово, нічого не турбувала, шийка не вкорочувалась, дітки дихали самі, в лікарні пробули лише 9 днів і то через жовтушку.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Моїй подрузі кололи таке, хоч в неї не двійня була, а одна дитина. То напевно за індивідуальними показами. Мабуть у вашої подруги власне такий випадок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Якщо має ризики, то краще вколоти. Мені кололи майже в 30, як потрапила в лікарню. Колять із 24 тижня, коли дитинка при передчасних виходжується. Наскільки пам'ятаю, то було два уколи. Мені робили в вену, щоб не боліло в менше побічних. За кордоном взагалі в/м ін'єкції дуже рідко зустрічаються.

    Тому нехай дивиться сама по УЗД, по стану шийки, силі тренувальних та інших факторах. Хоча це не є аж щось таке страшне, на мою думку.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Tyrik

    Tyrik New Member

    Дівчата, дуууже потрібно поради. Ситуація така,вчора була на УЗД ( були коричнуваті виділення) діхоріальна двійня, але серцебиття не знайшла ні в одному плідному яйці, вагітність 6 тижнів по місячних,по розмірах поставили 4-5, під питанням чи не завмерла... Я дуже переживаю,сказали чекати ще тиждень,бо вони різні за розмірами і дуже маленькі. Хто стикався з таким,що невідомо,чи це двійня,чи живі і т.д? Що робити,чи аналіз на ХГЛ робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1