Пузата хата

Чекаємо на двійню

Posted by truskaffka on 1 Липень 2015 відповідей - 345
  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Можна здати хгл, щоб промоніторити чи є ріст. Серцебиття на такому терміні ще не чути,це нормально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    я би зробила аналіз на ХГЛ і обов'язково у динаміці. за подібної ситуації саме цей аналіз у мене розставив всі крапки над "і".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Tyrik

    Tyrik New Member

    Лежу вже в лікарні,вчора пішли коричневі виділення ( поки зберігають, бо по оляду в матці є вагітність 5-6 тижнів,все закрито. Але ті виділення...я вже не надіюся ((( сказав лікар,що може виходити гематома і ще є надія... В понеділок здаватиму ХГЛ , але як дожити до того часу???
    --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2017 ---
    І що у вас показало?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо виділення не яскраво-червоні, і Ви під контролем, - то цілком можна сподіватися на позитив. Дуже розумію. Тримайтесь. Понеділок скоро
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Tyrik тримайтеся, надія завжди є. В мене при першій вагітності, правда, одна дитинка, були досить рясні коричневі виділення, в 6-7 тижнів не прослуховувалося серцебиття, лікуюча лікар тільки нагнітала ситуацію. Лиш аналіз ХГЛ, який я здавала приватно, кожні 2 дні, ріс. І це мені давало віру. Сину вже 5 років :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    У мене не просто виділення, а повноцінні кровотечі були до тижня 10.. Лікарка була впевнена, що це вже все, але узд показало, що дитинка абсолютно нормально почувається. Зараз вже 8 років тому малятку. Tyrik, тримайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. ranetka

    ranetka New Member

    В мене на такому ж терміні в першу вагітність були якраз яскраво - червоні виділення! Лікування стандартне: дуфастон, дицинон, аскорутин, вібуркол, магне б-6...Кровило не сильно, а під час походів в туалет і ходьбі. За кілька днів виділення стали коричневого кольору, а за днів десять і зовсім зникли! На узд в 11 тижнів претензій жодних!От і що це було тоді, й досі цікаво?
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Не хочу, щоб ви приміряли на себе чужий досвід, тому не буду відповідати. Лише згадаю, як до нас у стаціонар приїхала дівчинка із червоним від крові рушником, перепрошую, між ногами і це не завадило їй виносити та народити здорову дитину. Лікарі дивувалися, що та вагітність збереглась. Але значить так мало бути.
    Пам'ятайте, що все у руках Божих. Налаштовуйтесь на позитив. В понеділок здасте ХГЛ і бодай щось проясниться. Я просто зичу вам здоров'я!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Tyrik

    Tyrik New Member

    Дякую, дівчата,за підтримку! Ще є одне питання,лікар направлення дав на ХГ в якусь невідому мені лабораторію ДілаВітаМед, а я б хотіла здавати в Ескулабі(він є біля лікарні) ,то чи можу я приватно туди ходити і здавати ?
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2017 ---
    Дякую вам)
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А чому ні, то ваше право. До речі, до мене із Ескулабу медсестричка сама приходила в палату ,навіть нікуди ходити не довелось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Tyrik , не знаю чи виправдано, але обмежте фізичну активність. Цим можете і пояснити лікарю чому здали в Ескулабі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tyrik

    Tyrik New Member

    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2017 ---
    А як викликати медсестру з Ескулабу? Вони тут поруч з лікарнею,але чи можна так? Бо лікар виписав направлення в ту Ділувіту,але це тут в лікарні беруть кров і везуть иуда
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Недаремно я дописувала в цій темі. Мала бути у нас двійня ( Але, узд показало одну вагітність завмерлу (анембріонія),друга дитинка розвивається добре. Які можливі варіанти? Сказала лікарка йти до Прокопчук на ще одне узд
     
  15. Tyrik

    Tyrik New Member

    На якому тижні вам поставили такий діагноз?
     
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    8-9 тижнів. Є одне серцебиття
     
  17. Tyrik

    Tyrik New Member

    А,то у вас терміни трошки більші, в мене на 4-5 тиж лікар не знайшла серцебиття і налаштувала мене,що це завмерші вагітності... Зараз 7 повних тиж від місячних, чекаю другого результату ХГЛ ,перше позавчора було 50000 , ніби норма. Але питання чи росте...?? Бо на УЗД завтра думала йти,але якщо нема приросту ХГЛ то нащо вже йти?
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я би все ж пішла. 7 тижнів це вже багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Blondo4ka в мене в куми було те саме. Скоро вже два роки моїй похресничці. Друге потім було по узд в вигляді гематоми. ВиЯвили на ранньому терміні. Просто спостерігали
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tyrik

    Tyrik New Member

    ХГЛ виросло за два дні з 50000 до 71000, ніби нормально, піду на УЗД в понеділок...чи є ще надія?
     
    • Подобається Подобається x 3