Через гори, через плай..... або що і де купити дітям під подушку?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Veselivka, 10 Вересень 2016.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Hermi домашню тваринку, квиток в дит.розважальний центр,якщо вже модниця....то парфумки чи дит.косметику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    Що можна подарувати дівчинці 6 років на Миколая? Бо я щось геть не орієнтують . Це сестричка моєї похресниці. Похресниці подарую щось з одягу.
     
  3. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Ми на День народження дівчинці 6 років дарували Банчемс-дуже задоволена була.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Підкажіть, будь-ласка, якийсь подарунок для хлопчика 12 -13 років, вік такий, що і забавки вже не подарує і не хочеться в черговий раз книжку, хоч як нічого не придумаєш напевне прийдеться.
     
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    може, деревяні моделі, конструктори ?
    або замки - архітектурні деревяні конструктори
     
  6. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Можна якусь настільну гру
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Моєму старшому 10 років. Замовив собі скейт, ролики, досліди, настільну гру Монополію, футболку з логотипом улюбленого Влогера, квитки в кіно або театр або музей. То такий був лист до Миколая. Може вам щось з того згодиться ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я своєму 11-річному похреснику планую подарувати сертифікат на боулінг на 4 людини на 2 год., або в квест кімнату, ще не вирішила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. porIra

    porIra Well-Known Member

    Може випалювач? Бачила в комплекті зразу з фанерками - малюнками і всякими прибамбасами. Мій в такому віці цим цікавився.
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    О, і я якраз з тим прийшла. Нічого не можу надумати не те, що цікавого, а взагалі ніякого( Бо хлопчикові бажання виконуються часом ще до того, як він про це скаже(, читати-руками щось робити не дуже любить, спорт не цікавить... Думаю хіба про якусь гру настільну, про сертифікат теж замислювалася, тільки не знаю, куди, в нього і друзів не густо.
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я якраз вибрала сертифікат (10років). в БарберШоп. Любить стильні стрижки. плюс шкарпеточки теплі для хати і цукерки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Люди, бідоська( нічого так і не надумала, ще мала надію, що родичі щось підкажуть, ото поговорила, послухала про запити малого і взагалі вже загрузла( з техніки, всіляких прибамбасів- точно нічого, не вженуся, інтереси - комп'ютер в основному ( треба щось цікаве, що в нас таке є, куди можна сертифікат подарувати? Чула про Апекс, глянула - ролики, тир навряд чи зацікавлять, картинг взимку не працює (
    Про гру настільну - не знаю навіть, яка би була цікавішою від комп'ютерних...
    порадьте щось, бо свято наближається, а мені голова сохне(
     
  14. Трохи покажу вам, що набрала, поки сама подарунок вибирала, може якась ідея вам приходиться. Купила я племінникам ось такий замок від Ранку Ранок
    Паралельно ще думала над такими варіантами : Гра "Монополія Україна" купити оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
    Кращі настільні ігри для хлопчиків купити оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
    Гра 3в1 "Подорожуємо Україною"8+ купити оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
    Космічна бойова станція Дісней "Зоряні Війни" купити оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
    Також ще бачила непоганий морський бій, а також пазл- політична карта світу, та ссилок не зберегла, треба шукати.
    Також бачу щось з таких наукових ігор можна підібрати Купити Наукові ігри оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
    Ось знайшла карту Картонний пазл "Політична карта світу" купити оптом за доступними цінами в Київі, Одесі, Харкові, Україні - Color-it!
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дякую за ідею, планували старшому купити карту світупобачила ваше повідомлення і знайшла пазли-карта світу фірми Educa(на 1000ел), вночі карта світиться
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Для старших хлопців цікавий набір - паяльник для випалювання і заготовки. Ми такий брали на Ф Ліста в магазині з товарами для творчості.
    [​IMG]
     
  17. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    напишіть будь ласка ціну
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А от в мене дилема, що можна придумати на Миколая, для таких вже добре старших ( 14 р. і 19 р.) Ясно, що дорослі, але для батьків завжди діти, та і напевно більше чекають на подарунок, ніж маленькі. Мають все, ну майже. Чим порадувати? Бо щось дотягнула я того року до останнього, а часу вже нема і фантазії теж.
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене "дітьо" 16 років замовило фітнес-браслет. Професійно спортом не займається, але в них в класі всі мають і він хоче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Мій малий( 14 р) займається футболом і ходить в зал, але не хоче того браслета, теж рахую що наразі він без потреби йому