Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Пішла читати втретє. Де раніше були мої очі? Кайф, супер. Я викреслюю суту амераканські "газонокосарки", пишу замість них енну пачку зубної пасти лікувальної і все сходиться. І добре написана, дуже добре, всім читати. Після неї прочитала марі кондо, зробила своє бугі-27 отаааким БУГІ. Супер. І мозги прочищаються від шлаку. І вбити всіх хочеться менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сьогодні відкриваємо холодильник і викидаємо все попсоване і підпсоване.

    @Mansikat якраз для твоєї кладовки завдання.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дуже гарне завдання. Особливо для тих, чий чоловік може вночі заглянути в холодильник в пошуках перекусу і не дуже вміє розрізнити свіже і несвіже. Мене саме цей пункт і мотивує прибирати в холодильнику:)
    Я з вами вже другий тиждень, але навіть не хотіла писати, щоб "не злякати". Трохи вибилася через хворобу всіх по черзі домашніх, але все ж з Флай-леді краще, ніж без неї. Питаня до тих, хто читав книжку - а в ній є якісь ідеї, як дотримуватися системи, коли мама хворіє? Забити на ті дні чи робити все строго, бо інакше буде бардак, від якого мама знов захворіє?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є ідея не пам'ятаю чи з книжки чи з сайту - не доганяти. Якщо ви сьогодні щось не встигли, значить так тому і бути. Виздоровієте - починаєте з актуального на день виздоровлення завдання і дві хвилини на те що "накопичилось". Дуже система застерігає від вигорання.
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  6. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дійсно. Я це помітила, як тільки почала більш-менш регулярно нею користуватися.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо не виходить забити, то попросити когось помогти. Якщо нікому більш не треба і чоловікові байдуже, що дитина буде їсти шерсть кота, але дасть гроші на помічницю, то використати можливість, як ні, то забити. Я коли виснажена кидаюся прибирати, то потім мающе 2 тижні продолженія банкета
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дівчата, де можна читати завдання самостійно не англійською? У мене стоїть додаток англійський, лиш переклад забирає зараз мені йтак цінний ресурс
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене колись була розсилка від флайледі ру. Чи флаймама світлани гончарової робить таке, не знаю, вони нїна прибиранні більше не акцентують увагу
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Прийшла я всплакнути, що не знайшла програмки флайхелпер поставити. А яка добра була...ууу...
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це кока?
    А Cozii не альо?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Козі мені виглядає контрольним журналом, а мені треба нагадувалку, що поприбирати, рутини свої виставити. Піду підпишуся на розсилку:girl_sad:
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Orman може покомандуєте процесом і всі дружно до НР вичистимо свої гніздечка і пір"ячка без напрягу та істерик в останній тиждень:girl_angel::girl_angel::girl_angel::girl_angel:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Будь ласочка, так мені подобається разом із дівчатками з ДП до свят готуватись )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вам яке? Звичні рутини, чи приготування до Різдва?
     
  16. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Приготування до Різдва )
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То ми крепко відстали, вони ледь не в жовтні почали. Зараз гляну що там.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Підготовка до Різдва:
    15 на різдвяні декорації. Можна вивішувати, можна просто переглянути що де є і в якому стані.
    І перевірити що у вас з різдвяними (святковими) скатерками, серветками, доріжками. Якщо треба знайти, попрати etc

    Мені точно треба знайти скатертину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Можна добавити і звичні рутини :girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    розказую на пальцях: зараз неділя і чоловік забрав трьох дітей і я маю чєс. А чи буду мати на тижні не обіцяю.

    Сьогодні неділя - день відновлення духу - всі здорові йдуть до церкви. Хворі читають Біблію вдома.
    Потім спілкуються з сім'єю.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  21. flame

    flame невгамовний експериментатор

    давайте фсьо, що Вам буде зручно:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1