Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. Muratova

    Muratova New Member

    Я теж завжди ходила до Любомира, взагалі вся родина там підшивалася, вшивалася і тд)) але бували такі моменти, що просто хотілося плакати. Занесла туніку вшити, вона в квіточки, так мене міряли, закріплювали голками с боків, а коли прийшла - туніка далі велика, а вшили її ЗПЕРЕДУ!!! Розрізали зпереду і ззаду і зробили трохи меншу (((( вигляд в неї тепер, словами не передати((( малюнок збився, в очі кидається той шов. Куртку вшивала, була трапецією, стала пряма; замок внизу згинається горбом. За туніку взяли 100 грн
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Liv

    Liv Member

    Дівчата, а хто має добру та совісну кравчиню (або ательє, де працюють спеціалісти)? Хочу пошити сучасну красиву сукню, готова купити дорогий матеріал, тому шукаю не тільки Майстра своєї справи, а і відповідальну людину, яка не обманюватиме по матеріалах...
     
  3. Natalyuska

    Natalyuska New Member

    А де у Львові можна перешити шубу?
     
  4. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Порадьте будь ласка, кравчиню або ательє на Сихові, де можуть пошити вишиванку, дякую.
     
  5. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ой, чому ж я раніше не читала цієї теми? :girl_cray: Треба було мені поміняти замок в джинсах. Купила "блискавку", і тиждень тому, у середу, пішла в ту сумнозвісну "Ксеню" на початку Зеленої. Довго чекала, поки хтось зверне на мене увагу, нарешті якась кравчиня забрала в мене ті джинси, і спитала: "Вам терміново, чи ні? Терміново - то на понеділочок, і дорожче , нетерміново - на вівторочок". Я обрала другий варіант, заплатила 45 грн. У "вівторочок" не мала часу забрати, прийшла сьогодні, а мені кажуть: "Вибачте, не встигли зробити." Вирішила не чекати, і попросила повернути гроші і джинси - і тут почалося найцікавіше: їх не було! Кравчиня погреблася у купі речей, сказала, що тут такого нема, а значить, я нічого не залишала. Пізніше ще одна пані попросила прийти завтра, може за цей час знайдуться, а як ні, то ні, вибачайте. :girl_crazy: Все, аут! Виходить, я подарувала комусь свою річ, та ще й заплатила за це 45 грн... :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    а товарний чек вони не видають?
     
  7. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Ні, лише записали прізвище на папірчику, і причепили на джинси.
     
  8. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, купила я штани через інтернет, а розмір виявився завеликим. Порадьте хорошу кравчиню яка б могла їх звузити (фактично зменшити на розмір)
     
  9. gamma

    gamma Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть контакти хорошої кравчині, хочу пошити платтячко. Можливо є кравчині на форумі, буду вдячна за рекомендації.
     
  10. Anasteusha

    Anasteusha New Member

    можу дати номер але район пасічної
     
  11. Svitlyachok

    Svitlyachok Active Member

    Може хтось щось чув про
    ДИЗАЙН-АТЕЛЬЄ ОЛЕНИ ГУСЄВОЇ ????
     
  12. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Хороше ательє. Шиють гарно і сучасно.
     
  13. Ginger

    Ginger New Member

    Дівчатка, порадьте, будь ласка, швею (ательє не дуже хотілося б, хіба що якогось конкретного майстра в ательє) у Франківському р-ні..)
    Дуже дякую!
     
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Підкажіть де можна перешити пуховик, чи хтось робить таке у Львові?

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В Центрі, на проспекті Шевченка є специалізоване ательє. Якщо стояти обличчям до Макдоналдс - буде по правій стороні, здається перед Веронікою. Як звати майстра не памятаю - чи Вероніка, чи щось подібне - мені двічі вшивала шуби, дуже задоволена.
    --- дописи об"єднано, 23 Жовтень 2016 ---
    В ЦУМ-і на княгині Ольги - Ірина
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Згадала, як звати кравчиню в Ательє на п-ті Шевченка - Віка.
     
  17. saksonska

    saksonska New Member

    Дівчаточка порадьте де можна у Львові і щоб нормально заштопати дитячі речі ШЕРСТЯНІ і при потребі задекорувати?Дякую.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Mashulia, а не підкажете, хоч приблизний графік роботи? щоб не тягнутися з шубою даремно))
    і роблять якісь складні роботи? не просто обрізати?

    і ціну хоч приблизно ( якщо не таємниця)
     
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Останній раз, два роки тому платила якісь копійки - з старої норкової шуби зробили желетку, заплатила десь гривень 300-400. Графік роботи - мені здається в кожної кравчині свій. Та, до якої я зверталась взагалі якось через день працювала. Але саме ательє довго працює, до 19-ї точно, бо я завжди після роботи їздила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Mashulia дякую Вам дуже! буду питати тоді Вашого майстра