Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Буду вдома ввечері, спробую пошукати візитку і напишу Вам в приват.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Mashulia, о дуже дякую. почекаю
     
  3. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Дівчата ,дуже треба тел.кравчині яка гарно шиє верхній одяг ( пальто),треба пошити до морозів :girl_flag_of_truce:
     
  4. byzia

    byzia New Member

    @Mashulia, Можете також мені скинути номер майстра з перешиття шуб,буду вам дуже вдячна))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, скинула
     
  6. чоня

    чоня New Member

    Скиньте і мені будь ласка
     
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Скинула))) Дівчата, напишіть, будь ласка, чи задоволені - а то вже дуже багатьом номер скидала, хвилюсь чи сподобалось.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Mashulia, так! дякую!
    єдиний ньюанс тільки у термінах( на жаль- нічого "по термінах"не робилося. чекала дуже довго. але зробили гарно. я задоволена однозначно.
    відповідно маю з чим порівняти -ательє у Любомира на Південному -просто жах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Рада, що Вам сподобалось :) А по термінах - мені, здається, теж к-ка разів переносили. І щодо Любомира згідна - зіпсули мені джинси.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. byzia

    byzia New Member

    Вівторок мала іти на примірку,але перенесли на завтра....Ше не можу враженнями поділитися,по закінченню обов"язково напишу))Обіцяли до 22 грудня закінчити....буду надіятись,шо так і буде))
     
  11. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Я б вам порекомендувала ательє, яке є на самому Краківському ринку, я там вшивала собі плаття, бо похудала і було завелике. Дуже гарно зробили і недорого.
     
  12. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Дівчатка! Хто в курсі, скільки коштує поміняти замок в пуховику.
     
  13. Nastya Klysko

    Nastya Klysko New Member

    Доброго дня а може будь ласка сказати точно де це є?
     
  14. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Чесно кажучи, не вмію аж так пояснювати, але спробую... зверху є туалети, то від них йдете прямо і зліва буде магазин з панчохами, колготами і зліва будуть сходи, на які вам потрібно буде піднятись і повернути на право, а там вже побачите вивіску ательє. Вибачте, якщо не дуже аж так корисно пояснила...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, хтось розшивав джинси в ікрах? Такі маю крутячі джинси, купляла по нету і в ікрах малі... Підкажіть чи то реально зробити і де?
     
  16. Foxstyle

    Foxstyle New Member

    треба було мені пошити накидку, знайшла я те ательє на краківській, зробили повний п...дець, попсували тканину, і віддали помнену тряпку. І то я перлась туди через весь львів бо думала шо нормальні. Після того, хтось зі знайомих підказав шо на районі є якесь модне ательє, і шо продають одяг власного виробництва, працюють на липовій алеї 5, на самих павільонах торгового центру Україна, там ще збоку є стадіон, у павільйоні П-68. Шо порадувало, так те що дівчата з мозгами і запропонували свій варіант накидки, навіть кращий ніж той з котрим я прийшла. По часу пошили так як і обіцяли, по ціні адекватна, + я певне попала на якусь їхню колекцію одягу власну і приглянула собі там гарну фатінову спідницю і туніку на літо, по ціні прямо від виробника, без диких магазинних накруток.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Два пости реклами модного та дЕзайнерського ательє.
     
  18. Foxstyle

    Foxstyle New Member

    мені не жаль хороших відгуків про хороших людей
     
  19. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Будь ласка, підкажіть де можуть акуратно вкоротити футболки (завеликий ріст)? Або де є трикотажні ательє?
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    То залежно в якому районі Ви живете, думаю в кожному райончику має бути. Є біля Балатону на вулиці Хвильового, постійно до них ношу. І зверніть увагу що до футболок треба саме трикотажне ательє або щоб швея мала голку до трикотажу , бо звичайною просто зіпсує виріб Вам.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1