Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. Sonia Bars

    Sonia Bars New Member

    @Ria "Можу порадити пана Олега з Сихова ,шила в нього комбіновану шубку, перешивала куртки." Поділіться контактами, будь ласка
     
  2. Irenaa

    Irenaa New Member

    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2018 ---
    Добрий день! Можна телефон пана Олега!! Потрібно пережити норку на Сихові!!
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Підкажіть дівчата, чи реально завузити купальника на спині коло застібок, і до кого варто з таким звернутися?
     
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Треба пошити вишиванку дочці на останній дзвоник 11 клас, порадьте хорошу кравчині район кульпарківська, В Великого, Наукова, Південний
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Подивіться у ФБ "ательє Наталії Брагіноі" . то на дому ніби вона шиє. На розі любінська-Петлюри живе


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Ательє "Кокетка" пані Надя
    На Південному .
    +380 98 403 9594
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    На Симоменка ательє Подіум. 0985804707. Мені дуже подобається їх робота.
    Пошиття блузочки від 350грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можливо хтось орієнтується? Скільки коштує звузити/вшити штани?
     
  9. Neanra

    Neanra New Member

    Нещодавно переїхала у Львів, хочу знайти хорошу майстриню, щоб вміла конструювати і підбирати модель по фігурі.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member


    дівчата, хто в курсі - скільки приблизно коштує пошиття наволочки з диван.тканини?...Тканина моя, замочок теж. Була в двох ательє - то в одному суто робота 210 грн (наволочка 45*45), а в іншому 80 грн....Може хтось знає, де є нижча ціна?...Мені потрібно 8 наволочок такого плану....
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зорієнтуйте, будь ласка, хто в курсі: скільки зараз коштує розкроїти і пошити вишиту сорочку на хлопчика! І може хтось має контакти хорошої кравчині. Дякую!
     
  12. Limonadka

    Limonadka New Member

    Пошили вже подушечки?якщо ще ні,можу допомогти ,ціни помірні
     
  13. sweetlola

    sweetlola New Member

    Якщо хтось є з району Лінкольна, Миколайчука, Грінченка, можу порадити ательє в кінці 6, на базарчику. Акуратно і гарно шиють, стараються щоб клієн залишився задоволений
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А хтось шив зимову куртку? Варто заморочитись? І скільки пошиття вартувало б?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я шила собі колись давно.. не знаю вартості зараз. але вже не заморочуюсь ) купую готові.. і дешевше і швидше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я знаю майстриню з Ніжина, яка навіть онлайн знімає мірки і робить фантастично гармонійний для тіла верхній одяг - пальто, куртки... Шик. От в такому варіанті вартує. Бере недешево, шиє для клієнтів з Європи та Азії.
    От якщо знайдете швею з індивідуальним підходом, а не на масмаркет, шийте ;) . А ще ж можна вишивки навишивати, мм
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та саме тому захотілось заморочитись). Я трохи нестандартна по параметрах, плюс хочу щось незвичне), але дуже просте по фасону. Тільки куди з тим йти поки не визначилась))). Думаю, що у звичайному ательє мене не зрозуміють)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    залежить яка тканина. З плащівки куртку вишивати я б особисто не радила...таке моє бачення)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я взагалі про верхній одяг :)
    Ще мені подобаються в'язані вставки ... :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    імхо куплені куртки набагато тепліші ніж шиті з купленого утеплювача.. зараз їх купа. і я всякі перепробувала) ну мерзлюх я) ціна пошиття куртки залежатиме в першу чергу від кількості кишень. це один з найскладніш оброблюваних вузлів в одязі..
     
    • Інформативно Інформативно x 1