Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    :D але ірунда... в нас навіть на пів року тяжко щось спрогнозувати, а тут - аж до 2020 :eek:
    погоджуюсь з bora
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ага... хто дожиє до того світлого дня той побачить нового батюшку-царя. УРЯ!!! Всі швидко залягли до 2020 року. Ой... а ми хіба дожиємо так довго? Бо он деякі протестанти вже обрахували що людству ной до 2012 лишилось.
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    я нині зла... зла на людей, бо країну творять саме вони.
    От що зробить американець який виграє мільйон, ага - заплатить податки, а українець шукатиме кому дати на лапу аби податки були меншими... або взагалі їх не було.
    Я не знаю чому але більшість не думає про державу, а думає про те, що ще можна з неї вкрасти за можливості і ситуації.
    Наша влада не вміє витрачати кошти тих, хто платить податки (Яникові резиденції, гелікоптери і посадочні місця для них, і купа інших витрат на кшталт новісіньких авт за останнім писком моди), у відповідь потенційні платники податків намагаються їх уникати, бо нашо їх платити? Такі банальнощі, як соціальне забезпечення, розвиток науки, медицина ніщо порівняно з замашками уряду, адже саме вони вирішують куди скеровувати кошти платників податків.
    А чому кожен стає таким? Та тому шо дивиться на сусіда, на приклад тих кого ж обирають, чи пак тих хто має можливість купити наші голоси. Що не кажіть, а українець - то таки продажна нація, що за гарну суму і матір власну продасть. Можна хором і гуртом кричати "я не такий" "бандити сидітимуть у тюрмах" "україна для українців" (з останнього слогана по нині сміюся). Але то ніц не змінить.
    Жодна людина у кого ми орендували квартиру не сплачувала податків. Коли я роблю якийсь дизайн останнє про що я думаю - це сплата податків нашому гондурасу, бо мене не вабить той факт що вони не підуть на пенсії, а пенсія що мені буде запропонована мене не цікавить у такому розмірі як її пропонують.
    Ця країна не моє жодного шансу. Я мрію про те аби звідси виїхати у країну де працюють закони, а не все вирішує хабар потрібній людині. Я і моя дитина тут не є соціально-захищеними Знаю що хабарництво є всюди, але не у таких то масштабах. Той менталітет який у нас виховала незалежна ненька з її владою вимагає перепрощивки, форматування, аби наші діти могли тут жити, а не боротися за виживання з такою стипендією, як пропонують студентам, з таким рівнем культури, з таким сервісом у навіть великих супермаркетах (напишу у іншій темі), з таким харчуванням яке нам нав*язують...(а це взагалі геноцид проти нашого народу тільки вже нас проти нас самих).
    Можна щось змінювати, щось робити... але тим хто б це хотів робити банально не дадуть можливості, або позбавлять засобів...
    Мені стидно, що я українка, бо одного разу на Закарпатті мені відмовились налити вина... тільки тому що я балакала українською (благо свекруха знала їхню бо звідти вона, то мало не цілувалися) Нас, українців, не поважають у світі, на жаль не поважають...
    А тепер кидайте у мене тапки... Я патріот, але такої держави якою хочу бачити її я, а не цією пародії і сорому, що з неї сутворили.
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Ого, я в шоці! скільки разів не була на Закарпатті, то не мала жодних проблем через те, що говорила не місцевим діалектом, а українською майже літературною. Можливо, то просто одиничний випадок був?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Щиро надіюся... бо стало якось так неприємно
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Якби держава не думала, як би побільше в людей забрати, люди би не думали, як би в неї побільше вкрасти.
    Тут теж пробують державу дурити, але якщо хтось робить бізнес чесно, то держава принаймні не ставить палки в колеса.
     
  8. kozhuk

    kozhuk New Member

    Відповідь: Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

    Adriasia, іноді бува такий настрій, що все бачиться в темному світлі. Я категорично не можу погодитися, що наш народ продажний і ще там якийсь. Була революція. на зміну прийшла, звичайно, контрреволюція. Нічого, прорвемося.
    І не ідеалізуйте "заграницю". Там теж порушують закони, коли можуть. А сусіди запросто "здадуть" Вас, якщо Ви вчасно не підстригли газон. При цім - мило посміхатимуться.
    До речі, стипендії там теж як виняток, так же?
    Отже: добре там, де нас нема.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

  10. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Не знаю яке майбутнє може бути поки тут твориться таке. Терористи відрізали голову 17-літньому футболісту з Краматорська, "за національну свідомість", і потім надіслали його матері "ДНРівці" надіслали матері голову вбитого ними 17-річного футболіста з Краматорська . З такими "співгромадянами" щось змінювати непросто.
     
  12. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Я сьогодні мала культурний шок. І тим більше шокуюче те, що такого від себе вже не сподівалася після стількох років життя за кордоном. Вперше побувавши у Німеччині у кінці 90их мене не шокувало навіть те, що шокувало інших - розкішні супермаркети, яких тоді у Львові і в помині не було. А тут ... сиджу і переварюю ...

    Наше житлове товариство мало сьогодні загальну зустріч у сусідній школі, у звичайному фізико-хімічному класі. Клянуся, якби хто з тих хто оце читає побачив той клас, вердикт був би однозначний - злидота злиденна! Підлога деревяна пофарбована мабуть на початку 90х, пошкрябана-порейбана до білої дошки, стіни облуплені, парти з того ж часу, шафи на прилади мабуть ще давніші. Єдине що нового - ідеальна дошка, і можливість показати слайди - проектор, екран і жалюзі щоб затемнити вікна. Жодних штор з рюшами, штор в квітОчки, жодних вазонів, різдвяних прикрас, кольорових стендів, образів з рушниками і портретів президента. Але! Жодних написів і подряпин ні на стінах ні на партах! Я шукала спеціально! І ідеальна чистота скрізь. Як таке може бути?!?! І тепер найголовніше - це все у країні у якій (за PISA) найкраща освіта у Європі і третя з кращих освіт у світі! І школа одна з рядових шкіл, куди ходять і діти наших університетських співробітників, і навіть задоволені нею.

    Знаю-знаю - а що поганого в вишивках на стінах і "красивому" класі? Розпорошеність. Замість займатися головним і зосереджуватися на результаті - рівні освіченості, що само по собі вже важке і велике завдання, розпорошення на дрібязкові речі. Ніхто двом панам служити не може.

    Майбутнє кожної країни у освіченому поколінні. А значить у людях. У їхньому відношенні до роботи, життя і інших людей. Чого і як вчимо ми дітей у школах, таке і майбутнє. Не від фінансування, не від Порошенків, не від москалів, не від держави, не від сусіда це залежить, далеко не все впирається в ті кляті гроші. Але то важко пояснити бідоті, бідота завжди хоче прикрити свою бідність мішурою. Це ж так водночас просто і складно - завдання школи вИвчити освічену молодь. І все.

    P.S. І мама до того всього подзвонила і розказала як вчителька мої племінниці відмовилася приймати пачку цукерків (є така традиція Львові уприностити цукерки на день народження дітям і вчительці), бо вона таких не їсть, а їсть інші, не такі дешеві. Не такі дешеві, (поганий матюк) ....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Найперше залежить від того чого вчимо ми самі дітей удома, а вже потім все решта.

    Ну а за цукерки. Чесно кажучи самі винні. Спочатку один наперед одного стараються улестити вчительку, щоб не гірше ніж хтось, а потім обурюються, що нагла. Ну то як навчили. І приклад дітям відразу показали дуууже " достойний".Про " традицію" теж можна посперечатися. Я про таке вперше чую. Хоч знайомих з дітьми шкільного віку маю багато і вчителів також трохи є.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    '
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Не зрозуміла, що саме залежить?

    Вчитель має сказати "Дякую. Не треба. Заберіть." Тоді, незалежно від того чого вчать вдома, це буде правильно.

    То є старе наше добре всіма улюблене перекидання вини - "ага, самі собі винні, самі і мастіть собі голову, моя хата з краю, я поводжуся правильно, а хто поводиться неправильно, то сам собі винен (і далі по колу)". І? Куди заїдем з таким відношенням?

    У моїй школі така традиція теж була, ще за часів союзу між іншим. Сама традиція є непотрібна. Але не бачу в ній нічого аж такого кримінального. Окрім реакції вчительки з мого P.S. який до слова пошкодувала що написала, бо зміст посту зовсім не в P.S.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Майбутнє залежить найперше від того чого ми вчимо дітей вдома, який приклад ім показуємо. А вже потім у школах і т.д.

    В цукерках не бачите річого поганого а в вазонках і рюшечках бачите? А вам не здається, що все ще складова одного і того ж? Чи може ви думаєте, що учні того класу яким ви тут так захоплювалися теж носять подарунки вчитилям, ну бо ж "традиція". Сумніваюся.
    Не тулили б тих цукорків вчительці не почули б такоі відповіді.
    Ви не бачите нічого поганого в цукорках для вчителів, то може вам до вподоби і традиціі розпихання по кишеньках шоколадок і грошиків лікарям, різним держслужбовцям, паспортисткам і т.д. а що то ж так прийнято. От пишете тут про мішуру і бідосю, а вам те здається, що ті цукорки з тоі самоі опери?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Я не бачу кримінального, а не поганого якщо діти хочуть пригощати один одного цукерками на свій день народження. І написала що така традиція зайва. А також я написала: Вчитель має сказати "Дякую. Не треба. Заберіть." І дозволю собі зауважити, що це не я цукерки вчительці давала.

    До речі у дослідження PIZA за яким оцінюють рівень освіченості входить читання. Але то не просте знання букв, і вміння прочитати текст, а вміння правильно вловити, зрозуміти ЗМІСТ прочитаного, його суть, основну думку, і не ДОДУМУВАТИ АХІНЕЮ замість автора!! І з цим, я на жаль, бачу дуже багато проблем у українській освіті. Це я про Ваше:
    хоча може бути це не прогалини у освіті, а як Ви пишете, неправильне виховання вдома
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Radistka, здивую Вас ще більше (сама зараз шокована) і можливо, Ви, для себе зрозумієте всю банальність ситуації, в якій цукерки - наслідок рабського мислення і небажання брати на себе відповідальність за виховання власних дітей.
    Мій чоловік зараз здобуває 2 освіту. Перша - військова академія, де вони ходити строєм і не мали права "пукнути" без наказу. Університет для нього був чимось міфічно-недосяжним. Таким правильним, ідеальним. Меккою вільного мислення. Після школи він поступав на юридичний, бракнуло 1 балу до поступлення, на той час не знав, що можна було перевестися на будь-який інший факультет з своїм балом, ще й "дитині з села" - поступав в загальному заліку. Не поступив, загнобили сільського медаліста. За рік поступив в військову академію, вгробив 10 років життя на казарменний стрій. Всяке різне в нас зараз відбувається, внаслідок цього я його таки переконала поступати. На платний. З мінімумом екзаменів - бо платний. Поступив. Перша сесія, в тому омріяному, міфічному, чомусь недосяжному - перетворилася в загальний шок. А зараз взагалі атас. Люди платять за навчання. І не діти, за яких батьки сплачують, а всі вже після першої вищої і досвіду роботи. Перепугані (ага, знаю, як має бути правильно, НО власне перепугані), платять не маленькі гроші за навчання і шукають лише варіанту як схалявити. Викладачі, всі такі правильні, не приходять на лекції. На питання, як відбуваються екзамени, бо на заліках суцільне викабелювання і побори (він здав перші 2, як студент - прийшов на залік здавати - переляканий, але підготовлений), сказали ( на кафедрі:hang1:), що на юридичному все дорого і треба готувати 100-150 Євро за екзамен.
    Вчора з 4 лекцій було 3, сьогодні з 5 - 1. І ті, що платять за навчання тішаться, що нема лекцій. Він сьогодні підняв питання : "Якого ХЄРА (перепрошую модератори) не ходять викладачі на начитку." Зробили з нього дибіла, якому щось треба більше ніж всім. + Він намагався зрозуміти чому з 3 груп по 25 чоловік на потоці (на платному) приходить на лекції максимум 15-20 чоловік і всі сідають на гальорку, а він на 1 парту? Та ще й вступає з викладачами в дискусію.
    І от, дорослі люди, які обговорюють питання майбутнього України, платять за навчання і не ходять на лекції, професори університету, які би мали міняти світогляд, не ходять на лекції, бо розуміють, що нема кому вкладати знаня в голову, простіше взяти гроші за залік-екзамен і дати своїм дітям і внукам. Ага, на 1 начитці він мені розказував, що викладачі такі цікаві, старші,бідні, віддані своєму покликанню, а зараз зрозумів, що старі, смердючі взяточники.
    ТО чого вони навчать своїх дітей? Як вони будуть відноситися до вчителів? Впасти на коліна, нести гроші на ремонт класу, нести цукерки вчителям і ні секунди не вділити власним дітям.
    Нема майбутнього. НЕМА. Поки в голові не клацне, нема і не буде. Нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    На жаль, спецправовий факультет ( а на другому місці заочний) юрфаку стоврювався не з метою навчання студентів. Навіть коли я навчалася ( а це 20 років тому), у нас було відомо: хочеш вчитися- реально лиш на стаціонарі. І там реально було і поступити і вчитися не оплачуючи ні копійки (я поняття не мала, що таке хоч гривню давати. І не одна така була). В той же час, спецправовий вже тоді був факультетом, де ті самі інтелігенти професори, які реально працювали з нами- там заробляли. Тому що контингент був відповідним- люди,які прийшли за дипломом. Не за навчанням. 99% з них були давно працюючі ,і їм просто було потрібно отримати оцей самий диплом. Той же один із нинішніх доцентів спецправовий називав "курсами фотографів". З того часу нічого і не змінилося. Спецправовий за цей час закінчили 2 чоловікових родичів, акі друга освіта для отримання диплому, який був потрібен їм для уже існуючої роботи у тій же держструктурі міськради чи адміністрації; закінчив мій співробітник, якому він був потрібний виключно для престижності ( ну мав хлопець до своїх 35 уже все- і гроші, і бізнес. А освіту мав середню спеціальну. Якось було "нефеншуйно" перед братанами. А тут- спецправовий, де можна отримати за свої гроші диплом престижного факультету. До речі, він його так і не застосовував за призначенням. Просто щоб був.
    Не знаю, у якому році поступав чоловік, але в 1993-94 роках тим, кому бракувало 2-3 балів при поступленні на бюджет пропонували платне навчання. При успішній здачі 2 сесій за перший курс їх переводили на бюджетну форму. Така халява проіснувала десь до 1995-96 року.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Мова не про пригощання дітей, а про носіння презентів вчитилям.
    Ну да, то не ви носили. І хто там вище писав про улюблене перекидання вини?
    Вас би мало обурити не те, що вчительці цукерки не підійшли і не розказувати, що вона там мала сказати. А вчинок ваших родичів. Відчуваєте різницю?
    Між іншим, може вчителька так і сказала, що не треба. А вже ваші родичі додумали, що раз не взяла - значить задешеві.
    Ну і більше писати не буду про це, бо чомусь ви вперто не розумієте змісту.
     
    • Смішно Смішно x 1