Чи є в України майбутнє? (сумна статистика)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Жовтень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Насправді так і є, що за заочне йдуть дорослі працюючі люди за "корочкою", які самі ж і не ходять на пари, і викладачі то видно давно пойняли і теж не проти такої системи: заочникам - дипломи, їм робота і підробіток. І так буде поки в викладачів зарплати трохи більші ніж в касирів і прибиральників. На денному більш реально вчитись, але і там різне буває. Часи халяви і наївності минули. От треба переходити на електронну систему пропуску на роботу (тим викладачам), а студентам здавати все виключно на комп'ютерах де не спишеш і на екзамені писати "ессе" з питання, як на заході. І як не здав- то прошу дуже, на повторний платний курс:girl_smile:. Тоді хоч якийсь порядок би був.
     
  2. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Ви мене нічим не здивуєте вже, я 18 років в освіті працюю, з них більше половини в Україні. Якщо Вам цікаво що я робила з цукерками які мені приносили, пишіть у приват, напишу Вам курси і роки де я викладала, краще як самі їх спитаєте. Не сумніваюся, вони мене памятають. Ха-ха.

    А по темі, так наснаги Вашому чоловіку лупати цю скалу, але я згідна з Вами - майбутнього нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @flame знаєте, ще багато від ВУЗу і самої групи залежить. Бо є заочники, які і на пари ходять, і дискутують з викладачами (як ваш чоловік), і то більшість, а не один. В нас родич минулого року закінчував теж до речі юридичний (але ВУЗ інший), то в їх групі ходили на пари, і вчили, а на сесії для тих хто постійно ходив ставились позитивно, нікого не зарубували і не вимагали грошей. А те що ви пишете то стандартна ситуація коли заочники прийшли за дипломом і все:girl_smile:.
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    А я прочитала хтось гороскоп викладав, не знаю чий, ще в 2010 році пост:
    . Государство Украина в нынешних границах просуществует 22 года и восемь месяцев. 2013-го оно расколется на две части. Луганская, Донецкая, Днепропетровская, Харьковская области, Крым и Причерноморье имеют все шансы войти в состав России, хотя останутся автономными.

    Вероятно, эта территория будет иметь другое название. Украиной останутся остальные регионы. Государство будет иметь нового президента - человека, который сейчас не занимает ключевых позиций в политике.

    Але ж так і є, там ще написали що криза мине аж в 2020 році.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kohaju кажуть тепер в президенти починають готувати Наливайченка, цілком можливий кандидат. І щось думаю що однією державою ми ще не скоро станемо, бо все зайшло надто далеко.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kohaju на щастя, ні. Зовсім не так є.
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ну як не так, Крим не наш і наврядчи вже в найближчі роки буде нашим. ДНР і ЛНР утворилися, "правлять" там до певного часу незнайомі люди.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну та нк так. Крим забрали а лнр і днр займають 10 чи 20% донецькоі і луганськоі обл. Харківська і Дніпропетровська обл мають свою чітку пизицію, Причорномор'є теж. Існування Лнр і днр питання часу, при чому у досить короткотривалій перспективі, автономією там і не пахне.