чи можливо кохати двох?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем samaPoSobi, 5 Березень 2013.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    http://golbis.com/pin/kakoy-muzh-takaya-i-zhena-5/#.VVuAE_ntmkr
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Корисно Корисно x 1
  3. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчинко, я прочитала всю історію, спочатку xотіла написати щось, потім зрозуміла, що тема перетворилась на пустий базар. Але сьогодні почитала от цього волонтера, слова якого ви пишете (я дуже люблю читати іі сторінку фейсбуці) https://www.facebook.com/diana.makarova.37?fref=pymk (стаття "За стеклом") Читала і плакала. Дійсно вас зрозуміти може лиш той, xто пройшов через цю війну, а ми що .... просто спостерігачі за склом. Я розумію ваші переживання, не xочу вдаватись в довгу дискусію, лиш бажаю вам і нам закінчення тіеі війни і можливо тоді прийде вирішення вашоі проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Дуже вам дякую: ви вловили суть того, про що я хотіла розповісти.
    А Діана Макарова - геніальна людина, жінка, журналіст і волонтер. Я схиляю голову і цілую її руки за все, що вона робила і робить. Більше за все на світі я хотіла б жити зараз її життям. На жаль, в мене все набагато простіше і спокійніше, та душа болить не менше. І вона мене зрозуміла)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Niota

    Niota New Member

    Це жах... Ніколи не розуміла, як можна кохати двох. Він просто двох використовує, не інакше.
     
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
  7. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alistella

    Alistella New Member

    Людина, яка одночасно "кохає двох" - насправді не кохає ні першого, ні другого. А кого кохає по-справжньому - так це себе)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. mamysakatrysi

    mamysakatrysi New Member

    як таке взагалі може бути? кохання тільки для двох
     
  10. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    от вдало мою думку стосовно цього питання сформулювала Дара Корній у "Щоденнику мавки":

    "Хіба можна трішки любити? Чи трішки бути живим, чи трішки мертвим? Або живий, або мертвий. Або любиш, або ні."
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Я ще з далекого дитинства запам'ятала, що любов і кохання - то різні речі. Любити можна і пельмені, і ''родину'', а кохати якусь конкретну єдину людину кожною клітинкою себе.
    Тут, видно, є щось схоже - є почуття до різних людей, але вони (почуття)абсолютно різні ( вибачте, пельмені тут нЄ кстати). Не можна категорично сказати, що такого не може бути, а от чи має - то вже інше питання ( а особливо, якщо та вся ситуація шкодить комусь і руйнує чиїсь сім'ї і стосунки)
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Але, знаєте, є ще таке, що можна любити, за щось... тобто одного любиш за те, а другого за інше. Ну і в кожного любов Своя, і кожен трактує її по свому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Вибачайте, якщо, можливо, не зовсім на сто відсотків по темі, але...
    Скільки разів ви любили за своє життя? Невже тільки раз? А якщо не раз, то кожного разу так самісінько, як і минулого? Чи все ж таки різних людей ми любимо по різному?
    І ще: Чи здавалось вам кожного разу, що любите по справжньому? Чи думали: та, то фігня, цього разу я люблю трошки, а от наступного вже буду любити більше?
    Надіюсь, суть цих питань зрозуміла?
    Любити можна по різному - ось що я хочу донести.
    Не маю на увазі пристрасть, бо тут якраз емоції подібні. Кохання ж різне до різних людей, принаймні в мене саме так.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    як Ви? Далі товчете свою "воду" в ступі? Є зрушення в якусь сторону за той час?
     
  15. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    :) Товчу))) Їжджу, вожу, допомагаю, товчу :)
    Зрушень практично нема ніяких, окрім того, що зв"язок з Воїном стає все міцнішим, маю на увазі духовний. Були з мого боку слабкі спроби "відморозитися" в плані особистого спілкування - не дає))) Тобто: коли я не пишу, не дзвоню, це починає робити він. Вірніше: повністю перервати не вдається, тому що по справах все одно приходиться спілкуватися (я в його підрозділі один волонтер), але навіть коли спілкуюсь виключно по справі, тоді він починає розкручувати мене на близьке спілкування. Чесно кажучи, я не дуже пручаюсь)
    За цей час ми пережили разом підрив на міні його загону, смерть молодого хлопчика і тяжке поранення іншого. Вірніше: переживаємо досі, бо це сталося недавно.
    До речі, моя ситуація таки не одна. Дівчата, які бувають на передовій, мене розуміють, принаймні, такі є.
    Стараюсь не переступати межу, але знаю, що я йому потрібна.
    Варто один раз не сказати "надобраніч", як починаються дзвінки з наїздами)))
    Якось так)
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зрозуміло, а як спілкування вдома, як відносини з чоловіком. Вже стільки часу пройшло від Ваших останніх дописів і різких намірів. Теж нічого не змінилося?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Теж практично так само. Спілкуємось нормально, за деякими винятками.
    Я прекрасно розумію, що відносини з Воїном - утопія. Ніколи нічого не буде, хіба якби сталось якесь чудо, та його не буде. Але й з чоловіком вже не буде того, що було раніше. Я стала іншою.
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Якась безвихідь виходить :girl_sad:
    З Воїном - не можете, з чоловіком - не хочете :cry:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    )) Якось воно так і виходить)) Але не настільки сумно. Вірю, що в результаті все буде так, як краще для всіх і ніхто серйозно не постраждає)
    Блін, і серіал ніяка погань не зняла :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Autumndays

    Autumndays New Member

    Дівчинка, зареєструвалась тут щоб мати змогу сказати Вам - Ви не самотня у цьому. Дякую, що поділились своєю історією, це дуже мені допомогло. І соромно за тих, хто тут засуджував Вас.
    Хоча, люди живуть у простому, на їх думку, світі - може це і на краще.
    Моя історія страшенно подібна до Вашої, за деякими виключеннями. І я розумію кожне слово, розумію, як це тяжко і приємно і радісно і боляче і незрозуміло одночасно.
    Просто знайте, що Вас є кому підтримати та зрозуміти.
    І ще - вчора я, читаючи Вашу історію, вперше відчула симпатію до людей що живуть біля мордору. Дякую Вам за все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1