чи можливо кохати двох?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем samaPoSobi, 5 Березень 2013.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Не в курсі, що за історія, але мені теж звучить трохи, як виправдання себе, певних дій, способу мислення. Любовні трикутники - поширене явище, втім, мабуть, не варто його схвалювати. Кажемо ж перед вівтарем: "...обіцяю тобі вірність подружню, чесність...". Треба мати відвагу і силу зробити остаточний вибір між двома й таким чином на ранити й не обманювати нікого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Та ну) я не збиралась виправдовуватись)
    Просто мене тут звинувачували у брехні. Були й такі, які нафантазували собі, що це спеціально закинута тема для серіалу :) Насправді життя крутіше за будь - які серіали.
    Оправдовуватись мені нема перед ким, бо я сама, абсолютно свідомо, вибрала цей шлях.
     
  5. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Це просто моя думка і враження :) Живіть так, як вам подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном





    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk[/off][/off]
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2017
    • Смішно Смішно x 3
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    А мораль історії яка? Ви змогли 3 роки зраджувати чоловіка, навіть коли нема інтиму,уявляєте? Чоловік з тим всім ділом змирився....І що з того?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @ruda kishka Нє, ну погодьтеся , що поява на форумі така самовпевнена , навіть трохи зверхня. Тіпа з ноги двері відкрила:girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Я теж пам"ятаю форумлянку.
    Рада, що у Вас гармонія, і у Воїна, ймовірно, гармонія. Не знаю, що відчуває Ваш чоловік, але мені дуже хочеться думати, що він нічого не знає. Мені було б дуже боляче, якби людина, живучи зі мною, кохала ще когось.
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 7
  11. saturn

    saturn New Member

    та ні я вважаю що двох кохати не можливо взагалі. адже ти маєш вибрати одне кохання на все життя
     
  12. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    А хіба у всьому обов"язково повинна бути мораль?)
    Це нав"язані нам рамки і правила, більшість яких людство ніколи не виконувало, та навіть ті, що виконували, не факт, що зараз в Раю :)
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    ) Ви перебільшуєте)
    Просто тоді, навесні, було дуже багато негативу. І якщо я розумію, що для більшості моя історія дійсно викликає негатив, то відвертий стьоб і теорії на рахунок провокації і серіалу викликали і в мене відповідну реакцію.
    Зараз я хотіла тільки донести продовження (якщо комусь цікаво). Якщо - ні, будь ласка, я не ображусь.
    Я сама в цьому випадку виступаю в ролі піддослідного кролика, сама для себе)
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2017 ---
    "Маєш", "повинна", - раніше, вірніше, левову частку свого життя я також так вважала. Поки не прийшло оце, те, що заставило все переглянути і переосмислити.
    Багато нюансів, які я не можу тут озвучити.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ці матюки давно вже треба заборонити.
    "обираєш", "вважаєш за потрібне", "несеш відповідальність за свій вибір"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. Divchinka

    Divchinka Well-Known Member

    Так, тільки я можу вирішити що мені потрібно і за що я можу (хочу) нести відповідальність.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    відповідальність - за всі СВОЇ рішення, а от рішення у власному житті приймати тільки самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 1