Чи можна завагітніти за таких обставин?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем La esposa, 29 Липень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    я не знаю ще як там півроку, але в мене час від часу там теж не то булькає, не то рухається, ну організм відновлюється, нічого дивного
     
  2. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    Ви себе накручуєте. Звісно якийсь процент ризику є, але подумайте. У вас ще триває ЛА, дитині всього 4 міс., на 6-8 тижні у вас ще навряд чи нормально і повноцінно відновився цикл. Моїй малій вже 1,9 р., ЛА досі триває, і вже теж пару раз подумки "вагітніла". Часом організм під час ЛА різні коники викидає, то поперек болить, то яйник тягне.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    , то 5 кг нізвідки набираються, то нудити зранку починає... я останній раз настільки в тому всьому заплуталась, що мусила окрім тестів сходити до лікаря на УЗД, щоб переконатись, що - ні.
     
  5. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

     
  6. Eirini

    Eirini New Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    Оооо, тепер ясно, я нормальна))) Бо моєму чуду рік і 7, то я вже минулогоимісяця тест купувала- а через пару днів почалися місячні...Цього місяця опять нию чоловікові щоб купив, вже тиждень прошу - а він мені нє і всьо, чекаємо до суботи..То нарешті вже завтра та субота.Страшно, бо ше не планувала, але як вже Бозя дасть...
    Маю надію що то ще цикл скаче, може ж таке бути? бо у мене щойно у вересні були перші місячні, що порадите?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

     
  8. Eirini

    Eirini New Member

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    Ну,знаєте, трохи важкувато дослідити за 2 цикли після майже дворічної їх відсутності..То хоч би півроку треба спостерігати щоб хоч якісь висновки робити)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Чи можна завагітніти за таких обставин?

    просто Ви питались:
    - і я раджу почати спостереження.
     
  10. Dovgovoloska

    Dovgovoloska New Member

    а чи можна завагітніти на 4 день місячних?
     
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Можна і на перший день місячних), маю приклади)
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо короткий цикл і рання овуляція, то інколи таке можливо. Рахуйте по свому циклу: на 4 день СА, сперматозоїди мають живучість в середньому 72-96 годин ( 3-5 діб. В деяких рідкісних випадках окремі сперматозоїди з Х хромосомою можуть в жіночих статтевих органах виживати і до 7 днів)). Якщо відбудетья О на 7-9 день циклу при 21-23- денній тривалості ( в рідкісних випадках сперматозоїд може дочекатися і О на 11 день, тобто тоді відштовхується від циклу у 25 -27днів, коли лютеїнова фаза триває 14-16 днів). Тобто ви ж знаєте тривалість вашого найкорошого циклу за останні 12 місяців- от від цього і відштовхуйтеся.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dovgovoloska

    Dovgovoloska New Member

    от власне, тому і думаю, бо в мене ні те, ні друге (навпаки цикл подовжений)...мені зараз щось важко вирахувати, бо 2 міс. тому тільки все після пологів відновилося (коли малечі було 11 міс.). Затримки в мене і до того були, але цього разу якось довго....але груди болять, як перед місячними...
     
  14. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    В когось було таке, що овуляції не було певний час? Як боролись з цим?

    Надіслано з мого SM-G900F
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А у вас відновився вже цикл? Кд були? Скільки разів?
     
  16. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @Vittoriya ви маєте на увазі після пологів?
    Так..Після них вже було десь 5 раз
    А овуляції немає останніх 2 місяці і довга затримка


    Надіслано з мого SM-G900F
     
  17. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    а може у Вас пізня овуляція тому і цикл довший.
     
  18. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @Fiyalka
    На жаль, Узд показало, що її взагалі не було 2 місяці(

    Надіслано з мого SM-G900F
     
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @OlenaIvano Ви нічого не згадали про свої посіви, чи Ви здавали аналізи на всі можливі інфекції? (Адже було в/утробне інфікування плода). Пасувало би спершу з тим розібратися, і тоді вагітніти...Після перенесеного стресу, може й бути таке що нема овуляції, організм трішки перейшов на енергоощадний режим, бо вагітність немале навантаження, і то не факт, що у Вас її нема.... Мені видається Вам треба відпочити психологічно,фізично, морально,поїхати кудись, море прекрасний варіант... Дуже багато моїх родичів, знайомих, і я в тому числі привозили дитину з моря))))...
     
  20. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Обов*язково перевірити всі можливі інфекції, проконсультуватись в 2-3 лікарів, виявити причину...
    Самі по собі інфекції не минають, їх потрібно лікувати. Краще зараз робіть реальні дії щоб запобігти найстрашнішому у майбутньому!
    Які ймовірні інфекції у дитини? Що лікарі кажуть?