Чи правильно дитина прикладена до грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 19 Серпень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Пробуйте пiсля кожного годування пiднiмати дитинку i поносiть трохи "стовпчиком" рiвненько животиком притиснутому до Вас, поки не почуэте як вiдiйде повiтря- в нас то дуже голосно виходить,аж чоловiк смiэться .
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ношу, виходить, так само голосно :) але щось там певно лишається.
     
  3. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    моя була неспокійна. я постійно робила вправи, під час яких вона так гарно пропукувалась, але це практично не пливало на її непокійність і плач. так що не мучтесь, просто особливості розвитку малявки, скоро це мине))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ой знаєте, а чому про це не пишуть? чому всюди тільки про то, що вся ареола має бути в ротику. А у мене так само доня ніби добре ротик відкривала, а ареолу було видно і внизу, і вгорі. І вже досить згодом я з збилась з того, а спочатку мордувала себе і дитину тими прикладаннями, захопленням. Хоч і не боліло, і ковтала добре, але таки треба подавати різну інфу, а не по шаблону
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    чому не пишуть? в них потрібно питати. а во я пишу :) бо для більшості так і є але не для всіх.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так власне, як питати, коли вже дитина на руках. І ніби читаєш вагітною, все здається зрозумілим, а потім тримаєш дитинку на руках і так ніби нічого й не читала, бо все по-іншому. І ясно, що всілякі сумніви, страхи з'являються..

    Хоча я особисто щиро вдячна, що є ДП, є люди тут, які можуть відповісти на питання, то дуууже допомагає
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    В мене ареоли великі і ніколи дитина не захоплювала всю. Ну може тепер, але їй вже 2,5. Я колись теж тим переймалась, але дивилась по кількості пісяння на добу. Контрольним зважуванням ніколи не бавилась, бо там як на мене +\-"самольот"
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Дівчатка,моя малеча почала прицьмакувати коли їсть,це нормально чи це вже проблема?
     
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене буває, але коли починає випускати груди, або як тільки прикладаю. Так спішиться, що з прицмоком затягує сосок.
     
  10. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    В мене таке вже 2 дні,майже весь час коли годую прицьмокує....
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    У мене нема весь час. А весь сосок з ареолою бере? Ротик широко відкритий?
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене це означає, що дитина трохи неправильно захопила сосок. і буває досить неприємно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    так,все як раніше,тільки зявився цей звук....
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ооо, як я тим намаялась, і тут писала , і сама переживала, по сто разів пробувала наново цицю давати, а вона прицьмокувала далі. Тепер розумію, що то нормально було для моєї малої, ну такий в неї ротик! Дивилась вебінар Ніни Зайченко, там хтось питав про прицьмакування, то Ніна сказала, що головне, що набирає добре, смокче, а цьмакання то не така вже й проблема. І зараз нам то повністю перейшло. Тепертвже віртуозка в цицянні :)


    І точно так само на початку не було звуку, а десь в місяць, чи коли почала цьмакати, я дечь писала про то в темках
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Шукаю колежанці контакти консультантів з ГВ і паралельно підчитую тему. В мене донечка і прицьмокувала і муркотіла , то так було кумедно :girl_haha:, що всі хто чув , то сміялися " таке мале , а смокче і ще й мугикає :girl_haha: "
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    мугикає то так, але у всіх книжках по правильне прикладання пише, що не має буди жодних прицьмокувань, бо знач не добре прикладання. І я мучила і дитину, і себе по сто разів наново прикладаючи. А потім збилась з того, ну реально, молоко є, їсть добре, що ще треба? Таки книжкито добре, знати варто, але дитина то не книжка і в реальності буває по іншому
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Порадьте як то таким дядькам прикладання виправляти.
    Протягом тижня ходили ми на море, по дорозі додому малий вимагав циці. Та як опиратися, або сидіти й чекати доки наїсться не було ні сил не бажання, я шла повільно, годуючи. Дискомфорту не зауваживала. Вже по приїзду до Львова, помітила біля соска почервоніння яке за кілька днів перейшло у тріщину. Бо ж ми ж на канікулах ще й згори лежачі на мамі викрутивши голову в протилежну сторону, вподобали їсти. Трщини полікувала, почервоніння не сходить. Після годування таки лишається намисто відбитку від зубів. Вже весь час кажу, ширше рота, ніби слухає. Як напідрімота, то знов зубами на сосок сповзає. Пробувала мізинць між кутики ротика вставляти, та він ще сильніше засмоктує. Короче, з того пилососа тепер без шкандалю ніц не витягнеш
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Оте сповзання під час сну було зі старшою. Дивилась по ситуаціï: якщо терпимо, то дозволяла так ïсти і забирала, як вже засне. Якщо боліло дуже - забирала зразу, слухала плачі і вкладала спати знову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Якщо відчуваєте дискомфорт - припиняйте це. Зараз у вас час, коли мама показує що можна, а що не можна. Плоди пізніше будуть.
    Привідкриваєте ротик, забираєте, а тоді наново просите широко відкрити рот. Краще тиждень , навіть два послухати шкандаль, але потім мати спокій і нормальне прикладання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Щось я переживаю, чи правильно годую малого. Груди не болять, їсть багато, але при годуванні звук прицмокування. Вже по різному міняла пози годування, але нічого не змінилося. Боюсь, що повітря багато заковтує.