Чи правильно дитина прикладена до грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 19 Серпень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дуже актуальна і мені тема, не помічала її тут раніше.
    Доця теж так прицмокує, але не губками, а ніби язиком до піднебіння. І так майже з народження. Ще й ротик годі відкрити ширше. Перше намагалась впихати цицю по-всякому і ніяк, далі чмоки. Переживала за вашу, прибуття молочка. Але як наважили нам в місяць майже 2кг набору, я "збилась з того". Мене фізично теж нічого не турбує. Чекаю, може підросте ротик і стане легше прикладатись.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Моя теж клацає. Але їй то не дуже заважає наразі, ну і у мене теж соски поки цілі (Влад не клацав, але прикладання у нас явно було неправильне, бо потім доооовго ще заживали).
    Я тут розглядала-розглядала і зробила висновок, що в нас той звук йде від того, що кутики рота якось не прилягають при смоктанні до грудей і трохи "розгерметизовується" конструкція в процесі смоктання. Ну от наче кут в неї між губами не 170 градусів (чи скільки там має бути), а десь 130 :girl_haha:, може, рот ще замалий... але таке буває не завжди - часом їсть тихенько і рот якось ширше відкриває, лінується, певно :girl_smile:Все решта ок - губа нижня вивернута, ніс і підборіддя на місці, ще не важилися, але ляшки поправляються, тому я на те клацання наразі не дуже звертаю увагу...
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в Лідді було через коротку вуздечку під язичком
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підрізали чи сама розтягнулася? Бо я ще язик не роглядала поки, ну і якби була та вуздечка в Яськи якась патологічно коротка, то вона, певно, зовсім би зле смоктала? А в нас зараз якось через раз буває те клацання...
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2018 ---
    А, і не знаю чи то теж до вуздечки чи до чого, але вона інколи смішно так злиться-плаче "р-р-р-вяяя", така конкретна буква "р" виходить, я ще не чула такого звуку в немовлят. Мо, і правда щось з язиком:girl_in_dreams:
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    підрізали.
    Але в нас дуже коротка і щільна була, і язичок роздвоювався
    --- дописи об"єднано, 16 Липень 2018 ---
    думаю, хороший хірург дасть відповідь на ці запитання.
    в нас було клацання, заковтування повітря і дискомфорт через це. І недобір ваги
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А це якось самостійно можна глянути?
    В нас ще така фішка, що доця не може раз норма присмоктатись. То випльовує, то зіскользає, я то по 10разів запихаю(
    Але на даний час 3кг набрала, то може просто фізично мої (*)(*) їй завеликі в ротик.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так. Звичайно. Подивіться, коли дитина плаче. Язичок має підніматися до піднебіння вільно, ніщо не повинно його тримати ні при корені, ні при кінчику - жодної сполучної ткани (виглядає як переділка), вільно ругається у всі сторони, а не лежить пластом на яснах. Якщо вам минуло 8 днів, то підрізати вуздечку має хірург, справа секундна і не страшна.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Є ціла тема про вуздечку, я там дописувала, в Родіоночки теж така проблема була.