Чи роблять Вам компліменти?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Кольорова, 7 Вересень 2009.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    два рази за життя спитала чоловіка, чому не робить мені компліментів. Відповіді до глибини кісток чоловічі. Перша:"ну чому не роблю, я ж казав,що борщ смачний", і друга:"щоб ти не зазнавалась".
    Чи то в іншому місці ті компліменти шукати, чи шо :sad:
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Женічка, а ви спробуйте самі йому компліменти говорити! Чоловіки їх також люблять! ;-)
    А не допоможе - ну то й нарватися від когось іншого на комплімент також не гріх....вони додають впевненості в собі, я зовсім без компліментів зачахла б...
     
  3. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    мені чомусь найбільше імпонують компліменти від чужих людей ;)
     
  4. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    от в мене нещодавно схожий випадок був. Стукіт у двері, відчиняю - стоїть незайома жіночка , дає мені мені в руки якийсь папірець (документи) і питає чи є хтось зі старших. Мені теж чуть мову не відняло.:girl_crazy: Я щось аж не зрозуміла спочатку, хотіла йти по чоловіка, думаю, ну він же старший :xaxa:
    Ніби і не комплімент, але і смішно, і приємно вийшло )))
     
  5. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Я люблю компліменти, особливо від чоловіків :) А ще подобається, коли на мене дивляться з зацікавленістю і повертаються вслід :) Деколи я сама питаю, чи я , наприклад, вчора гарне плаття мала? Але люблю правду, тому коли роблю компліменти, то стараюся щиро
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Звісно, компліменти мають бути щирими...ми ж і самі чудово розуміємо, що в нас гарно, а що не дуже. І якщо жінці, яка мучилася ніч, скажімо, з хворим зубом і прийшла ніяка на роботу, сказати "як ви чудово сьогодні виглядаєте" - навряд чи вона повірить...я б ще й розізлилася, подумала, так, щось вже від мене треба...
     
  7. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Найкращій і найдорожчий комплімент був від донечки, їй майже 3роки - "моя мама красивая"!!!
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2013
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    В день нашого весiлля найкращий комплiмент я отримала вiд маленькоî сусiдки. Ми якраз виходили з будинку, а та мацьопка почала кричати - Принцеса, принцеса. Потiм пiдбiгла до мене, взяла чемно за руку, вирiшила, що йде з нами. Чесно, лiпшого комплiменту ще не мала, ну таке вже щире було то маля.:girl_in_love:
     
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мені вже два роки чолові робить компліменти, день в день, що я красунечка, сонечко, господинька, так приємно, хоча знаю що за останній час набрала лишніх 15кг, які вже зі всіх сторін видно, але все одно, так приємно чути компліменти від чоловіка!
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    я завжди була розбалувана компліментами - тому ніколи на них увагу не звертала... зато зараз кожен день від КОханого чую п щопівгодини - і все-рівно кожного разу тану :girl_flirt:
     
  11. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Так, кожен день, і це так приємно! :girl_spruce_up: Чесно, раніше в мене такого ніколи не було)) Іноді через такі дрібнички, часто повторно, але видно, що це не просто компліменти, бо так треба, - це слова - які йдуть від серця, це слова, які змушують мене почувати себе ще кращою і коханою :girl_in_love:
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Розкажу трохи смішного про компліменти: набивався в ухажори до мене хлопець. Ну і трохи спілкувалися по телефону, деяку інформацію він про мене кожен раз довідувався, звички, що люблю, чим займаюся. І от один раз він мені каже " та ти така ідеальна", Я: "ну, не знаю, не знаю" . Він: " та я жартую":girl_phone1: Оце так комплімент получився, що й досі пам"ятаю
     
  13. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Малююсь я ,одягаюсь...ну така вже гарна :girl_blush2:аж сама очей відвести від себе не можу:girl_dance:,а коханий компліменти рідко говорить,а тут на днях прийшов,а я не нафарбована в халаті,щей після простуди,стільки компліментів почула))))і попробуй зрозумій тих чоловіків:girl_haha:
     
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Це точно :)
    Компліменти дістаються після того як наніч помию голову, зранку просинаєшся- на голові "шухер". От тоді я красуня:girl_haha:
     
  15. Kydriawka

    Kydriawka Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Ой, компліменти... То колись жінкам присвячували оди і співали серенади про їх неймовірну вдачу і красу. А зараз.. :girl_nea: Шо ж поробиш :girl_smile: Зараз чоловіки прагматиками стали.
    Шось я трохи як про набаліле :girl_haha:
    Комліменти роблять мені часто на рахунок волосся кучерявого. І дуже багато не пов"язаних між собою людей, відколи себе пам"ятаю, хвалять посмішку - кажуть, шо я як сонечко :girl_blush2: Раз один хлопець на вулиці говорив, що закохався з першого погляду і запропонував заміж вийти за нього :connie_pull-pigtail
    Не знаю, чи слід вважати сигнал проїжджаючого мимо автомобіля за комплімент.
    А, ше забула, часо кажуть, шо я молодо виглядаю на свій вік :girl_crazy: це особливо приємно. І ше шо я всебічно розвинена і розумна. І скромна :girl_blush2:
    Ну а хлопець каже, шо я взагалі найкраща, найкрасивіша, найрозумніша і його:girl_yes2:
    Ой, я аж засоромилась :girl_blush2:
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Чоловік рідко балує компліментами- ну такий вже є, а оточуючі часто:)
    Часто мамочки дивуються що в мене вже такий дорослий синочок. Вчора водила малого на футбол, то тати теж мені комплімент зробили...питали чи тут в мене теж футболіст, і, шо мабуть я вперше привела, бо ТАКУ маму би точно помітили.:girl_blush2:

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    ще з недавніх...одна форумлянка сказала, що я дуже схожа на відому модель. Приємно:)
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    От і мене теж не часто. але я не "в обиде", бо то для нього звична поведінка і то приймаю. Задумалась ..., напевне сторонні чи знайомі теж не надто часто роблять мені компліменти. Але я якось ніколи не розстроювалась з того приводу. Давно, ще за дівки, то мені так тих компліменті хотілось, особливо коли щось гарне одягнеш і зачіска ... та якось кавалери все з іншої опери мені компліменти говорили. Хоча теж не багато. Проте, я ніколи їх для людей не шкодую. Сама люблю зробити комплімент комусь з приводу чогось, мені то (як не дивно) це приносить більше задоволення. Приємно бачити, що опоненту теж приємно.
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А мене балує, і чоловік, і на роботі бос, і знайомі. Ну що поробиш, якщо я така уся ефектна, що мені не мож не сказати комплімент. Навіть мама говорить, - ти така патлата! :girl_crazy:
     
  19. Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Найкращий в моєму житті комплімент зробив мені п*ятирічний внук Данилко.Коли я щось йому відмовляла ,мотивуючи тим ,що я вже стара ,він мені серйозно ,як справжній мужчина сказав : "Ви знаєте ,я на вас подивився ,ви зовсім не стара ,ви як новенька !Я б ніколи на вас баба не казав ,а тільки жінка ".Прийшлось виконувати забаганки маленького підлесника.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    а мені часто роблять компліменти, люблю я в платтях\спідницях ходити, от і людям то подобається...

    згадався подарунок мені на ДН, один дуже класний друг подарував букет всяких колючок - репяхи лопуха, чортополох і ще щось і сказав - це щоб ти памятала яка ти класна, добра і чуйна і ніколи не перетворювалась вот на таке:)