Чи роблять Вам компліменти?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Кольорова, 7 Вересень 2009.

  1. NickaBelcka

    NickaBelcka New Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мой любимый комплимент о том что я похудела, а ещё мой парень мне очень часто говорит что у меня очень красивые волосы, и мой стилист мне тоже самое говорит.... Мелочь а приятно...
     
  2. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    ну мені не кожен день, але роблять компліменти...переважно хлопець, ну і від когось інакшого приємно чути, але від нього особливо:girl_in_love: переважно завжди засипає мене коли я накручусь, бо вже дуже кучеряшкі йому подобаються а я від природи маю пряме волосся...:girl_in_dreams:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Вчора до мене в церкві один знайомий каже, - Маруся! Де ти ділась! Ззаду дивлюсь на тебе а ти, як молоденька. :girl_haha: Люди оригінали. ))))
     
  4. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мені активно робили компліменти і намагались познайомитись як раз в весь період вагітності. Ну до "глибокої вагітності", вже зараз напевно страшно:haha:)
    На вулиці підходили... це для мене вже якось аж дивно було, давно такого не було.:girl_curtsey: Кажу що вибачте, мол, вагітна, а мені - нічого, приму як свого:)
     
  5. bowka

    bowka New Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    мені чоловік робить компліменти, ....якщо так можна назвати, в формі типу о ти пістриглась, так нормально або о педикюр, кудись йдеш...))) хі-хі
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Сьогодні отримала комплімент від не знайомого хлопчини, назвав мене гарненькою панночкою, а я їхала з возиком з малою:)
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Аякже! ось, наприклад, з останнього- купувала я горілку на дн, а поряд терлися два інтелігентні алкоголіка, рахували гривні на чєкушку. То такі компліменти співали! певно, хотіли, щоб я до них зі своєю пляшкою приєдналась. Красота , тьфу, горілка- то страшна сила!
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    ех...дивні в мене компліменти про моє "зелене волосся", ну що вони в ньому таке знайшли?! Треба зеленкою помалювати!
    Ну а недавно зробили комплімент про мої очі - найглибші очі (deepest eyes), хм...цікаво:) правда про мої очі багато хто мені говорить. Мама розказувала, що як я тільки народилась, то одна жіночка сказала що в мене дуже гарний розріз очей:)
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2013
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    останнім часом отримую дуже багато компліментів від чоловіка, що тішить неймовірно... а от від незнайомих людей - то переважно від чоловічків напідпитку у віці так 50+
     
  10. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    роблять.. угу.. від чоловіка не рахую ))) він часто і робить компліменти, і критикує.. а недавно від маминої сусідки, 60-ти літньої жінки, отримала комплімент, що дослівно "дуже сексуально виглядаю".. аж дивно було таке словечко почути саме від неї..

    коли була вагітна - теж часто отримувала компліменти.. якось один хлопець на вулиці аж хотів пригостити апельсинкою, але я цитрусові під час вагітності не дуже їла..

    і взагалі помітила, що коли ходжу усміхнена по вулиці, то люди часто задивляються на мене і посміхаються у відповідь, а деколи роблять компліменти, не залежно як я виглядаю.. )))
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Часто, деколи дуже дивні , деколи просто приємні - зазвичай коментують очі, подруги - очі і груди:girl_haha:.. Інколи це з сусідніх машин - мол, ггггг, вона ЇДЕ:girl_haha: Від чоловіка - регулярно.
    Найсмішніший був від нашого малослівного знайомого (Іспанко, то я про Толіка:girl_yes2:) в день, коли я "немита/небрита" його зустріла - "Ой, ти сьогодні так класно виглядаєш" і в очах віра в те, що говорить:girl_haha:
    Ну, кому що подобається:girl_haha:
     
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Часто на роботі чую компліменти, то звичайно тішить, але деколи незручно стає.
    Останнім часом найбільше компліментів каже доця)) мама в мене фігурова, має таке гарне волоссячко) маленьке чудо.
     
  13. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Недавно співробітник сказав, що в мене підсилений режим жінки :rolleyes:
    А може пожартував так, але на відміну від інших стандартних компліментів, цей мені не виходить з голови))
     
  14. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Чоловік постійно говорить, що я гарно виглядаю. А так то більше ні від кого, та й і не потрібно.
     
  15. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Мене уже вкотре за цю зиму при купівлі пива просять показати документ і цигарки не продають (тільки в одному магазині де мене знають без документа продають). Спершу сприймала як комплімент, а тепер дратує. Як не як 31, то що навіть на 18 не тягну? Якось то вже поза моїм розумінням.
     
  16. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Змушена визнати, що я, як жінка у декретній відпустці, майже не чую компліментів від оточуючих, як це було раніше. Та це мене не засмучує. Найсолодші копліменти - теплі слова і підтримка чоловіка.
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    В мене так само :) мені 25 вже 26 на носі :) а так і не сказав би. І всі мені то говорять, що не виглядаю на свої 25....мене то завжди дратувало. Але нічого тут вже не зробиш. Що маєм, то маєм :girl_in_dreams:
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    Не знаю, чи можна це вважати за комплімент, але прийшло мені сьогодні запрошення працювати "он-лайн моделлю":girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    Ну і далі по тексту:connie_pull-pigtail
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    А мені ніхто компліментів не робить, страшна певно :girl_impossible:
    І шо дєлать? :girl_spruce_up:
    :girl_wink:
     
  20. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Чи роблять Вам компліменти?

    а мене засмучує... Хоча коли синочок каже "мама - гаана" (переклад - мама гарна), то серце аж вистрибує:girl_tender: найкращий комплімент!