Чи ваше весілля було таким як ви хотіли?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Viola, 10 Січень 2010.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Знаєте, якби мої сини поставили до відома, що вже одружилися, я б не знаю, що з ними зробила. І не тому, що не поважаю їх вибір, а тому, що це виглядає відвертою неповагою до мене! Можна подружці не сказати, але ж батьками... Треба було бути мудрішими, а Ви виставили себе невдячними егоїстами. Як я розумію Вашу свекруху і співчуваю їй. Та і мамі теж співчуваю, вона б може і хотіла побути з Вами в ЗАГСі, обняти, благословити, але ж Ви не дали, а вона не захотіла засмучувати "доцю".
    От будете мати своїх дітей, тоді подивимось, чи захочете Ви їх благословити перед шлюбом, порадіти за них.
    Хочете все виправити, хоч трохи? Організуйте невелику фотосесію з батьками/свекрами, щоб їм було що друзям показати "А ото моя Галя з Петром і ми". А потім запросіть їх в кафе/ресторан. Думаю гостину на 6-10 чоловік Ви потягнете.
    Негоже своє подружнє життя починати отак "некрасиво". І вибачтесь перед свекрухою і мамою...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж вашої провини не бачу. але тут більшість бачить, тому, певно, свекрусі образливо. Є два варіанти - перечекати, поки її попустить. Або поговорити, пояснити, шо ви ніяк не хотіли її образити, можливо, зрозуміє
     
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ми з чоловіком робили весілля самотужки (фінансово). Батьки коштів не мали. Пропонували нам просто піти і розписатись, без сукні/фото/відео/кафе і так далі. Мене то страшенно вибісило. Пам"ятаю, як я тоді сварилася на цю тему з батьками. Дякувати Богу, чоловік мені дістався дуже дипломатичний. Коли батьки зрозуміли, що зі мною каші не звариш, напосілися на нього - мовляв, повпливай на неї, що то таке - куди ви лізете без грошей? нащо вам ті фото, якщо ви ресторан не можете собі дозволити? Чоловік культурно відмовляв, що "то ми так собі вирішили, і так все одно буде, подобається це вам чи ні". Основна суть сварок була в тому, що ми з чоловіком власним коштом хотіли зробити мікровесілля на приблизно 10 чоловік. На більшу кількість людей ніяк не виходило - ми навіть кредити брали обидвоє. А у батька була така точка зору - якщо не маєте можливості запросити всіх родичів - нема чого взагалі святкувати. Пішли, розписались як є - та й по всьому. Бо родичі образяться. Оце мене й бісило - я маю відмовляти собі у весільній сукні, гарній зачісці, фото- та відеозйомці, щоб нагодувати 50 чоловік, які мене бачили кілька разів за все життя?!
    В результаті весілля ми зробили так, як вважали за потрібне. Запрошено було 8 чоловік (разом з нами вийшло всього 10): мама, тато, чоловікова мама, моя сестра з її на той час ще хлопцем (спіймала букет і вийшла заміж через 2 місяці після мене), чоловікова подружка та свідки (з моєї сторони, теж пара). Була фото і відеозйомка, якими всі залишились дуже задоволені. Кафе ми навіть не орендували, але завчасно забронювали столики і зробили замовлення.
    Батьки досьогодні згадують прекрасну організацію свята і кажуть, що кращого весілля годі й уявити. Вже потім сказали, що і справді мала кількість гостей в нашому випадку була ідеальним варіантом.

    До чого я це все написала. До того, що можна не запросити кого завгодно - бабцю, дядька, хрещеного, подругу. Але батьки мають бути. Єдине, коли батьків не запрошують - це якщо стосунки з ними на ножах і взагалі не розмовляють одне з одним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. Siania

    Siania Love Life

    Теж не уявляю як би ми не запросили батьків. Для них це дуже-дуже важливий момент в житті дітей.
    А зараз, маючи доцю, тим більше розумію, як би це було боляче, коли твоя дитина зробила такий крок таємно(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не починайте відносини з протистояння. Вона теж може сказати, що егоїстично розписатися собі вдвох, без батьків, тим більше, що це не про святкування навіть мова, а про саму присутність і участь в такій небуденній події (і в їхньому житті також! батьки теж хочуть зазвичай розділити цю радість з дітьми ), чи хоча би повідомлення про дату, і якийсь сімейний обід в той день, а якщо взагалі нічого, то однозначно це погодити, щоб не вийшло отак...
    В нас в родині був подібний трафунок: син розписався, батькам сказав по факту, по телефону. Весілля «для всіх» зробили пізніше, ну але сказати, що батьки були ошелешені — то нічого не сказати. От роки пройшли, а осад лишився... то так, для роздумів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Sovgyryishka

    Sovgyryishka New Member

    Я розумію, що осад залишиться, але я повторюся, що свекруха про наші задуми знала і погодилась з нами, єдине не уточнити дату. Я вибачусь, та все ж я була б не проти, аби мої діти були щасливі в шлюбі, навіть без моєї участі в день розпису. Але скільки людей, стільки й думок.
    Після всіх відповідей я і справді подумаю над тим, щоб зібрати батьків разом.
    Всім дякую, за відгуки та поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    теоретично можна багато що написати, особливо те, що може буде років через 20)))
    Ясно, що ваші діти будуть щасливі і без вашої участі, питання в тому, наскільки будете щасливі ви, коли дізнаєтесь про весілля дітей потсфактум, а про народження внуків - з фото в інстаграмі.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, не було таким. Але я і не докладала зусиль до того, щоб воно було взагалі якимось, не мала побажань і уявлень.
    Якби ми то все робили як слід, а не за 2 місяці від рішення до шлюбу, то я приділила б увагу весільній подорожі - море, Карпати, будь-що.
    Але я не нарікаю абсолютно: чого не робили, те і не получилося.
    поза тим, я дуже вдячна чоловіковим батькам, що вони більшість того весілля взяли на себе. Всю родинну частину фактично.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не зовсім було таким, як хотіла, та в підсумку було... нормально. Змінила б тільки плаття (вибрала тоді «бюджетне», а не «платтямрії»), зробила б пробну зачіску... і зменшила б кількість гостей вдвічі.)) А так я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Смішно Смішно x 2
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я змінила б хіба що погоду . Ну і "дорогих сусідів", "бо вони нас колись кликали на весілля"-то вже б на
    третину зменшився об'єм люду . А загалом - я задоволена! Гості, ніби, теж!
    Ресторан в парку, над ставком. Довкола краса! Ех... треба буде якусь річницю там "продублювати" :connie_pull-pigtail. Камерненько.
    Я мала
    . І навіть фотограф, якого хотіла більше 10ти років! А тамаду і музИк не проміняла б за жодні гроші!!!

    А в загальному - воно було найкраще! Бо моє :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 16 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

    Весілля було саме таке, про яке мріяла. Найближчі люди, 40 осіб, в дворі приватного будиночку, жодної біганини і прокидання о 5 ранку.
    Єдине що змінила б - погоду! 11 серпня було прохолодно, і до вечора накрапав дощик(((
    Але ми вчасно замінили морозиво на глінтвейн :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Два було весілля.
    Перше мені не сподобалось, а ось друге - ідеальне, і саме цікаве що в обох випадках планувала свій образ і святкову програму Я. :girl_claping:
    Більше того, в перший раз була невеличка весільна подорож в Карпати, а от після другого весілля ми помандрували на город до свекрухи картоплю сажати - майже на цілий тиждень, і в цей раз мандрівочка вийшла більш душевною, пристрасною і чуттєвою! Ось так от.:girl_in_love::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1