Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. Matilda

    Matilda New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    За участь в інтернет-опитуванні виграла сертифікат на 500 грн. на покупки в магазині побут.техніки. Але після походу в той магазин зрозуміла, що все, що б я хотіла, коштує більше 500 гривень)))))) То треба ще докладати власні кошти.
    А взагалі це вперше щось виграла.
     
  2. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    вигравала... в змаганнях зі спортивного туризму... сама і з командою... грамоти мама не перевезла на нову квартиру так що з виграшем ніц сі не зробило, пропав)))

    ще вигравала в Тернопільському Караоке... подарували пачку вафель місцевої кондитерської фабрики... їх там було десь штук двадцять))) ням-ням)) перше заникала в холодильник, а потім не могла то все сама вперти :sad: і почала роздавати)) весело, і друзів нових надибала на те літо)
     
  3. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Колись виграла 5 грн, іграшку м'яку. Взагалі-то не граю, бо програю більше, ніж виграю.
     
  4. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    два роки тому вперше взяла участь у тортовому конкурсі серед відвідувачів одного кулінарного сайту..отримала перший приз - гроші, аж 200$ це така величезна сума для мене була..а куди я діла ті гроші вже не пригадаю..але точно на шось приємне для себе та рідних..були ще два конкурси, там само..один тортовий, інший на найгарнішу новорічну ялинку..теж перші місця, теж грошенята, пішли на розвиток мого хобі :)
     
  5. Marice

    Marice New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я часто купляю лотерейні білети Лото-Забави, але вигравала найбільше близько 20 грн. А ось моя мама виграла пилосос і обігрівач в Барвінку.
     
  6. soap bubble

    soap bubble New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Брала участь у інтеренет опитуванні, та отримала сертифікат на 150грн в "Сушію". Часу мала аж три місяці, щоб туди сходити, а пішли з чоловіком аж в останній день, на двох доклали ще таку саму суму. Не дешево там..
     
  7. annamariah

    annamariah New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Колись купила один квиток чи то лото забава, чи то ще якусь ...ню, заплатила 5 грн. програла і більше не граю в таке. Мені і без того є на шо гроші тратити.
     
  8. Delikatna frukta

    Delikatna frukta New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Вигравала 6 грн. в лото-забава (якраз те, що на квиток витратила), дешевий китайський фен для волосся від фірми Лореаль, а найбільший і в прямому і переносному значеннях приз я отримала від маг. Карапуз на В.Великого. Років десь 7 тому вони робили конкурс на Св.Миколая. Ну, будучи їхнім постійним клієнтом, я туди пішла з думкою: "приємно було б виграти якусь дрібничку, щоб не йти додому з порожніми руками". Чомусь подумалось про вологі дітячі серветки (отака скромність). І от вже всі призи віддали, далі пішли 3 грошові сертифікати (я так вболівала, але ж ні, марно). Ну, думаю, лишився ще головний приз якась там велика м"яка іграшка, а я не люблю великих м"яких іграшок (я її, навіть не бачила, бо людей було багато), йду я додому, поки всі не ломанулися з магазину. І тут називають мій номер. Я була в шоці. Ця іграшка була гігантською - такий собі ведмедище в біло-червоно-синьо-жовтих тонах. Він був важкенний, дуже незручний для носіння, поки я його перла додому, мене 2 людей по дорозі запитали, де його взяла. Позбирав він пилюку кілька років і спочинув на смітнику. Абсолютний непотріб, але ж приємно...:)
     
  9. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я колись виграла в лото забаву 35 грн, проте чоловік зразу купив на них нові квитки, і ми успішно програли цей виграш)))
    А самим памятним для мене став виграш років 5-7 тому в Червонограді, на день міста. Там розігрували призи в безпрограшній лотереї. Коштував білетик 50 коп. Ми набрали цілу жменю - для всієї великої сім"ї, і яке ж було моє здивування, коли я прочитала в своїй лотерейці - "гуска" (натомість в інших були цекерки, трубочки, мильничка...). Ну зразу подумалося....мабуть мяка іграшка))) Але червоноградці - народ з гумором))) Мені видали живу колгоспну гуску, яка неймовірно кричала, постійно намагаючись вирватися з коробки з-під телевізора (яка йшла в комплекті з гускою), крила в нашого подарунка були не підрізані, і вона ще й летіти намагалася. Ото було сміху, причому сміялися всі перехожі, як дві гарно вдягнуті пані намагаються донести додому велику коробку, в якій страшенно кричить гуска:girl_crazy:. Мабуть все життя буду памятати цю смішну пригоду. Гусочку ми відвезли на дачу, вона там підросла під доглядом нашої бабусі і стала святковою вечерею.
    Потім, кажуть, там ще один чоловік порося виграв))))) Так що гуска, це ще не так погано)
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А ми завжди з татом воювали, бо він, коли купував свіжу прораму до телевізора, завжди "на здачу" брав кілька білетів Лото-Забави. Один раз навіть виграв 15 грн (при ціні білета в 3 грн). Тепер більше того не купує :)
    Я виграла раз фартушок і магніти на холодильник від "Галичини", а ще термометр на вікно від "Віконди". Про всякі виграші типу "купи за 10000 замість 17000" навіть не згадую. Але загалом, я людина не азартна, тому на виграші не надіюсь :)
     
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Колись давно пам'ятаю, бавились у лотерею, то виграли 4 грн. :) А так більше ніколи і не пробували.
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    пару раз вигравала в миттєвих лотерейках але не більше 10грн. Пару раз купувала Національну лотерею, то теж вигравала 10-15грн., при ціні до 10грн.
    Але часом так мріється... а от би виграти мільйон, і що б то я на нього купила... але не виграється, бо я, як той єврей, лотерейок більше не купую. Але мріяти не полишаю....
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Ніколи нічого не вигравала в усіляких лотереях, єдиний раз - цього року одразу після весілля ми з чоловіком виграли політ на повітряній кулі від радіо "Галичина". Коли йому подзвонили і сказали про виграш - не повірив, бо теж ні разу нічого не вигравав:)
    З того часу десь раз в місяць купує одну лотерейку - надіється мільйон виграти, правда поки не вдається:girl_cray:
     
  14. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    В мене доня час від часу просить купити їй ті лотерейки, де потрібно стирати захисний шар. іноді вигравала невеликі суми, а недавно виграла 200 грн.
     
  15. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    мій чоловік також любить купляти лотереї, останнього разу купили перед народженням донечки і виграли щось в межах 200 грн, але ми про той виграш забули, бо отримали надзвичайний подарунок в той день
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Отаке питання...
    Чи є серед Вас чи Ваших близьких чи друзів такі, що вигравали серйозні суми чи речі( напр. авто) в лотерею? Просто стало цікаво чи існують десь такі люди)))) Чи то все підстава)))
    Особисто я знаю лишень одну сімю, яка років з 12 тому виграла(збирали вкладки з пачок цигарок) подорож по США. Та й усе.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    в мене друг виграв від світоч подорож у Францію. Правда він дуже везуча людина, особливо він не бавився лотереями, а от автоматами ігровими то було щось! Памятаєте як були такі автомати що іграшки витягувати з них? Ото він завжди звідти щось витягнути мусів, а ще як на морі стоять і за якісь там 2 грн витягнути лотерейку і може щось виграєте, я щось 4 рази тягнула - і нічого, на другий день він пішов, витягнув головний приз - велику мяку іграшку!
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Теща мого брата виграла декілька років тому авто у Лотозабаві. Братова теж виграла грошову суму там (яку саме не пам'ятаю), коли попала на ефір у Київ.
    Але найбільший приклад везучості - це моя мама. Вона виграла грін-карту десь 10 років тому! Тепер як треба десь везучої руки - тягнемо скрізь маму:)
     
  19. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Співробітниці чоловік виграв від "Кредобанку" машину десь 4 роки тому. Розігрувалося 2 машини між вкладниками і він одну виграв. Пам'ятаю тоді так тішилася, ніби то я сама щось мала з того, бо думала, що такого не буває взагалі:girl_nea:
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Купила малому портфель у перший клас, а там акція. Не хотілось з тим бавитись, але малий заставив, і виграв оптичну мишку. Дрібничка, але приємно))).