Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я недавно ноут-бук виграла на акції в Фейсбуці. Хоча теж не дуже то і вірилось.
     
  2. Orysynka

    Orysynka New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    я приймала участь у багатьох конкурсах в шкілбному житті)
    в 6 класі писала твір"Майбутнє лісу у твоїх руках" перемогла шкільний конкурс тоді пішла на районний там мій твір теж виявився найкращим - І місце і 500грн. опісля вдосконалила твір і пішла на обласний там отримала ІІІ місце (І і ІІ учні 8 кл) і отримала дівіді-караоке. довго тоді стояло в мене в кімнаті для краси(адже вдома було купа тої техніки, але це моя зароблена) і 500 гривень витратила на золоте колечко(дуже красиве,мама дозволила купити будь що на ці гроші) а ще окрім цього тато купив багато всього так би мовити хотів подякувати від себе за такий успіх
     
  3. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    а я нічого ніоли не виграю. Е, ні, брешу, виграла якось блокнотик, але щоб його забрати треба було до Києва їхати;) Ясно, що його не отримала :sad:
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я щойно виграла чудових ангеликів на ялинку від львівської майстерні іграшок "Зробив тато"!
     
  5. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    В 1989 в Берліні виграла "барометр-термометр-вологоМЕТР". Найдорожче, що вигравала. Ще по 7-10 грн в лотерею. Але продовжую і мріяти і купувати. Багато не хочу, один мілліон гривень буде достатньо, навіть якщо на руки 700 тисяч залишиться ( податки=))).
    Особисто знаю людейякі вигравали усілякі крупні суми, мандрівки і т.і.
     
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    На Люксі виграла диск із зимовими казками. Дуже його хотіла, завтра поїду забирати :girl_claping:
     
  7. maxtess

    maxtess New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я как в старом анекдоте всё никак не куплю билет
     
  8. nok

    nok New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    я колись виграла в лотерею кено 64 гривні
     
  9. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А мій брат недавно виграв подорож в Карпати від Приватбанку:girl_dance:
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я минулого року зимою виграла на Радіо Шарманка фірмову кружечку, був конкурс продовжити пісню, тобто до оригінального першого рядка придумати далі свої слова якісь прикольні.
    Виграти - то виграла, але чашку, яка мала прийти поштою, я так і не отримала тоді.

    Ну, думаю, за деякий недовгий час - пишу їм смс знову в той самий конкурс, знову придумала продовження пісні, і знову мене обрали за найкраще продовження, яке я читала в прямому ефірі - вже вдруге.
    Тоді після ефіру мені кажуть, що надішлють диск з піснями, а я питаю: а де та обіцяна чашка??? Ведучий ще раз перевірив адресу, пообіцяв, що перевірять і все надішлють.

    А в результаті і той диск десь там само, що і чашка - ніц я не отримала від тої Шарманки, а вже незабаром і Шарманки не стало - перейменувались в Русское радио ніби (хоч всі ведучі залишились ті самі).

    Користуючись нагодою - "пламенний" привіт ведучому Кості Мірошниченку! так хтіла м під шарманчині пісні пити чай з виграної кружки...але, видно, не судьба...хотя-а-а-а, мо ще десь прийдуть мої пакунки, ггг
     
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А я виграла ведмедика маленького від Кока-Коли, і його таки прислали.
     
  12. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Співробітниця моєї мами, десь 10 років тому виграла джек - пот у телефортуну. На той час, близько 40 тисяч доларів:-D. Односельчанин 2 роки тому, зірвав мільйон у Лото забаву. Після його виграшу я періодично купую квиточки. Минулого року виграла 524 гривні. Це мій найбільший виграш:-( Але хочу МІЛЬЙОН
     
  13. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Років певне 13 тому з чоловіком(тоді ше зустрічались) виграли від чіпсів Люкс бумбокс, дисків ше тоді ми не мали і тішились радіо і на касети музику крутили:girl_dance:
    Були всякі дрібні виграші, всіх не згадати, а останнім часом поперло так шо на роботі в чоловіка питали чи часом я зранку не їм ложку г..на:mocking: То виграла навушники від філіпс дорогі, потім термосумку, духи,навіть ковдру двохспальну синтеповану ...перший раз купила білетик меліонер, там стирати треба-2000гр зразу на руки вручили, ми тоді рванули на рибалку з ночовкою на Дністер з друзями, пріколів понакупляли собі, дітям, що ше додому привезли. Блін, класно ми тоді відпочили!!!!
     
  14. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я колись виграла тушку курки в Нашій Рябі( шось там купила на 40 грн, тягнула скреч карточку і витягнула головний подарунок-курку) ,ще одного разу виграла кульочок продукції від нівеї(на 200грн всяких шампунів, гелів і кремів), ще колись купляла пасту, там треба було номер чеку відправити. я відправила- мені дзвонять через деякий час, що я виграла електричну зубну щітку. а я, як на зло чек викинула, і нічо мені не перепало(((
    п.с. а от в лотереях участі ніколи не брала... схиляюсь до думки що легкі гроші щастя не приносять...
     
  15. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    І я пробувала удачу, раз виграла три креми в ДЦ, і ще в Арсені Від Кіндера виграла другий приз самокат, бо перший був ролики, а решта хустинки на голову. Дівчата кажуть я везуча)) і я вце вірю. Тому мені завжди припадає місія тягнути карточки.
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Пам'ятаю, колись збирали кришечки від "Львівського" з цифрами, так, щоб вийшло 1715. Тато пив пиво, а я заглядала під ті кришки: всюди були "7" та "5". Одного вечора приносить тато додому дві "1". Радості не було меж. Ми то все відправили і отримали великий кухоль для пива. До сьогодні ще стоїть :)
     
  17. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я доволі щасливчик :) У лотереях великі суми не вигравала (10-20 грн стабільно), пару разів у конкурсі фотографій вигравала всякі бєздєлушки типу ручки, блокноти, брелки, пару разів магніти від Живчика, раз пляжну сумку від якось турагества, малому від Нутріції іграшку і погремушку вигравала, одним словом всього і не згадати :connie_pull-pigtail
    У 2011 році взяла участь у конкурсі від Софтсерву на фейсбуці і виграла Кіндл, а в кінці 2012 року знову ж таки на фейсбуці виграла 1212 грн від Мобілочки, доклала трохи і купила собі новий телефон, от такий був подарунок на Новий Рік =) А цього року вже у себе на фірмі, будучи вже в декреті (завдяки своїм колегам :kiss:) виграла у конкурсі в номінації 'Душа компанії' і отримала у подарунок знову Кіндл, задарила один мамі, інший собі :) От такий я везунчик, ттт, щоб не наврочити :rolleyes:
     
  18. Linna

    Linna Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я лише раз виграла, розрахувавшись карточкою привату, в мене співпали 4 останні цифри авторизації з останніми 4 цифрами карточки. Виграла я 1000 грн, правда забирала їх з боєм .
     
  19. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я всього кілька разів у своєму житті мала в руках лотерейні квитки, але більше 50 грн не отримувала. Зараз таким не цікавлюсь взагалі.
    А купу років тому виграла із журналом "Единственная" (так, я колись таке регулярно читала :girl_curtsey:). Відправила листівку із вирізаними та наклеєними купонами і чекала, що жереб обере для мене путівку в Париж (наївна). Жеребкування затягнулось на 3 місяці. Я вже і забула про нього і журнал перестала купувати. І тут - чудо! Прийшла посилка з косметикою. Замість адреси відправника – щось дивне писало. Я в голові довго перебирала, хто ж мені зробив такий подарунок, а потім дійшло!!!! То ж я виграла :radist:!!!! І не має значення, що в тому наборі була яскраво помаранчева помада, фіолетові тіні і олівець кольору морської хвилі :xaxa:. То був мій перший виграш!!!
    Кольори зовсім не мої, тому все це добро так і стоїть у шухляді купу років. Шкода викидати… Тим більше, що косметика французька... На путівку в Париж мені щастя забракло, тому фортуна підкинула мені косметику, яка була там замість мене :girl_haha:.
     
  20. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я також відношуся до невезучих в плані лотерей! Скільки ми вже купували то лото-забава,ніколи нічого! Єдине,що в серпні,якраз на чоловіка ДН виграла суші- асорті на Люкс ФМ!Смачні були суші))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2