Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Лотереї-це точно не моє... а от різні забавки і розіграші в інтернеті, для мене більш везучі. Трохи спамлю друзям у Фейсбуці, але виграла помаду від Avon і набір крсметики від Vivienne Sabo
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    а я в студентські часи любила дзвонити на різні забавки на радіо Люкс. Вигравала там кілька разів, серед призів - пачка чаю "Принцеса Нурі" на 100 пакетиків, кава Жокей, молочко для тіла Ів Роше (саме тоді відкрила для себе ту косметику). На львівській хвилі колись виграла два квитки на студ.вечірку в Романтик ))

    Десь рік тому на роботі тягнули жереб - кому віддати робочий записник з логотипом кантори - бо на всіх не було. Теж мені дістався.

    А вже цього року виграла приз на корпоративі в чоловіка. Розіграш був просто по номерках, які кожному вручали на вході. То я виграла сертифікат на 500грн в Ельдорадо. Відразу наступного дня пішли туди, доклали ще 400 грн і купили електромясорубку, яку вже рік збиралися купити!:girl_claping:

    Отаке то :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    А у нас в компанії, наш знайомий надумав мільйонером стати, каже от виграю тоді й побачимо хто ще посміється. так от купив , здається лото забава, чи щось із тої серії, чекав неділі із нетерпінням(бо ж у неділю розіграш). Та й ми вже забули за те що він грав, а от недавно розколовся, що виграв!!! 2грн !!!.
    Ох як ми тоді насміялися, ми ще й до сих пір "підколюєм" :чи недати тобі 2 грн щоб ти поїхав на маршрутці і забрав свій виграш :)))
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Ой,я вам розкажу одну історію з лотереями))Моя мама колись давно частенько любила гру називається"Супер Лото"І однієї суботи вона попросила мене піти на почту провести цей талон з заповненими нею цифрами.Але я ще мала не дуже спішила,коли прийшла то почта вже 10 хв,як була закрита.Я просила цю жіночку,щоб провела,але вона ну ніяк не хотіла...Коли вечером ми включили телевізор і побачили,що наші цифри зпівпали...((і виграшна сума становила 63.000 гривень............я була шокована,особливо моя мама.......Це був останній раз,коли ми грали в лотереї)))
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Я теж пробувала грати в лотерею Хто-Там! Але більше як 50 гр. не виходило виграти, та ще пару разів по 5гр. Хоч серед кола моїх знайомих, одна виграла квартиру в Києві( правда то дід її грав, але він старий то вона поїхала на розіграш замість нього). А ругий співробітника жінка поїхала і теж виграла квартиру, але взяла грошима виграш. Ото людям везе, до того треба мати фарт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    То точно))Складається враження,що в мене його нема)))
     
  7. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    треба в то вірити, а хто виграє якщо не грає? ну і фарт само собою)))))))
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    То як в тому анекдоті:Один чоловік кожен день просив у Бога,щоб він виграв у лотереї...І одного разу Святий Петро каже до Бога:"Боже та дай йому вже шанс виграти в тій лотереї,бо мені вже самому шкода його,він кожен день,те й робить,що просить виграти."А Бог йому каже:"Та мені вже самому надоїли його прохання про виграш,я б йому допоміг,але він ж ні в одну лотерею не грає,як я можу допомогти!")))
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    колись-колись, років з десять тому купували лото-забаву, і майже кожного разу мали виграш, який окуповував квитки, а одного разу закреслили дві лінії і виграли чи то 516 чи 616 гривень, вже і не пам"ятаю...але на тоді то були гарні гроші... а найцікавіше було те, шо нам не вистачило однієї циферки щоб закреслити три лінійки... могли би стати міліонерами))
    слід додати, що після того виграшу скільки б не грали в цю лотерею - то ще ніразу не вигравали і гривеньки))) от такий парадокс))))
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Такий шанс дається напевно раз...і не кожному нажаль...А хотілося б,щоб всім везло)))
     
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    певно що так...але ж є і такі люди, що їм щастить і щастить, а вони про те навіть не замистюються... маю такого знайомого, який в лотерейку, що коштувала 1-2- грн. (оті, що стирати щось треба) декілька разів вигравав по 1000 грн.... мене дивувало, що там впринципі можна щось виграти, а він отак, ще й не раз умудрився..))) то мабуть кому-як)))
     
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Вигравала в лотереї 15 грн)
     
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    ніколи не вигравала в ніяких конкурсах, немаю до того "щастя"
     
  14. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    Подарувала чоловіку на ДН лотерейку, виграв 100грн:)
     
  15. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

    я вчора на фейсбуці вийграла міні фігурку лего- ніколи нічого не вигравала, навіть очам не повірила)). Дуже приємно
     
  16. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Виграли в інстаграмі 1000грн на розваги в ігроленді:girl_dance:, взяли дітей і з собою ще трьох двоюрідних братиків і пішли розважатися (то получився такий собі подарунок на миколая:girl_smile:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В мене доця недавно там крутила барабан (в честь дня народження) і виграла 100грн
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ох,а мені щось не дуже з тим везе,може тому,що не часто,та й майже ніколи в таке не бавлюсь.Хоча може варто спробувати)Раптом фортуна мені посміхнеться.
     
  19. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    я недавно на фб виграла книжку - фестиваль мамусячої тематики розігрував серед підписників у фб і вк окремо і ще в якійсь категорії учасників, і от мені в фб пощастило :) уже отримала поштою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Значить не зупиняйтесь і спробуйте свою фортуну ще десь.)Починається все з малого:girl_wink:
     
    • Інформативно Інформативно x 1