Чи вигравали Ви у конкурсах/лотереях? Що з виграшем зробили?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Milka, 26 Грудень 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Здається я вже десь писала, але напишу ще тут. За останній рік вигравала: віночок на голову (благодійна лотерея), набір книг від видавництва (розіграш за лайки у ФБ), безкоштовний манікюр в салоні (розіграш за лайки у ФБ), рулетку в Епіцентрі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    за репости у ФБ вигравала квитки у філармонію і оренду фотостудії на 2 години.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Я думала що писала тут, а виявилось ні)
    Виграла подорож в Париж) два роки тому . З того часу навіть дуже не беру участі у гівах , бо не вірю що два рази пощастить)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @algo
    чому? Пробуйте ще:girl_smile:а може пощастить.
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @lesja.f мені здається блискавка двічі в одне дерево не дуже любить влучати)))
     
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Знайома тричі вигравала на одному конкурсі в Фейсбуці, так що все можливо:girl_yes:
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я в жодному на фейсбуці не вигравала, мені завжди чомусь здавалося що ті призи а ля рендом між своїми роздають, своїм друзям, родичам.
    Бо навіть була свідком як одна особа виграла туристичну подушку, а потім виявилося, що вона подружка працівниць цієї фірми.
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я ніколи у фб не вигравала, ні у благодійних лотереях, ні перепости, за лайки , коментарі, т д. Але періодично продовжую вірити;))
    Хоч напевно рендом мене не любить.:)
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я виграла півроку абонементу в тренажерний зал в інстаграмі. Виграла. От і все...
    Потім мені дівчина, яка там тренером працювала і проводила гів, коли десь за місяць я вирішила ходити (там свята новорічно-різдвяні були тому пізніше так) написала, що вже там не працює і далі вияснювати в адміністрації залу. Вияснила. Закрили той клуб на ремонт на невідомий термін... Таке от...
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А я вигравала і не раз.
    З того, що пам'ятаю, то в фб оформлення весільного столу + весільний координатор від Мопіса, фотосесію в Ірини Андріюк, в іг з нещодавнього піжаму собі класну виграла:) Можливо і ще якісь були, вже не пригадаю)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    моя подруга виграла в один день фотосесію, а наступного дня виграла уікенд в Будапешті, обидва у Фейсбук. І загалом постійно в моєму оточенні виграють - манікюр, косметичні послуги, книги. Я останнім часом виграла тільки квитки в Планету кіно, але як на зло, захворіла. А так то постійно щось перепощую на сторінку, мені неважко, а раптом пощастить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. rysja

    rysja Well-Known Member

    Я виграла 1000 грн. готівкою від турфірми, а кілька років тому планшет в Ашані, Bravis, тому я вірю в виграші
     
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Перший виграш в житті! була вечеря в ресторані.
    Потім "вічний календар" від Люксу.
    Взуття для доні.
    Найкрутіший виграш - це тур по Європі.

    Тому, "квиточок купіть". А там вже буде видно.
    Взагалі, дуже радію за тих, хто виграє.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Був період, що мені дуже щастило на всяке : горнятка, календарі, квитки ( дельфінарій ,кіно), косметику ,куртку для доці, фірмову діснеївську ляльку, окуляри, абонементи на спа/шугарінги,книги і ще кучу всього. Потім мала необережність купити лотерейку - виграла 200грн і все, мій фарт скінчився((( Довгий час мені не щастило зовсім, навіть чоловік почав вірити у моє "прокляття".
    Потім на радіо "Люкс " був розіграж дитячої книжки-оповідань "Вікінг у моєму ліжку". Я дозвонилась, відповіла на кілька питань і книжка моя. Щоб її забрати, треба було піти на презентацію у відому львівську книгарню. Я сходила, відсиділа чемно 3 год ,слухаючи оди автору)):girl_crazy: і перечитування кількох оповідань. Спонсором видання книжки стала Бухта вікінгів. Серед тих , хто прийшов на презентацію розігрували вікенд. І вуаля, дівчинка витягла моє ім'я. Ми з чоловіком мали гарні безкоштовні вихідні у Бухті : харчування, проживання і розваги ( кінні прогулянки, більярд, сауну). Після цього лотерей на гроші я не купую))))):girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вже писала тут колись, що одразу після весілля виграла політ на повітряній кулі від радіостанції :)
    А ще 1,5 роки тому в ФБ мультиварку від інтернет магазину побутової техніки:connie_pull-pigtail
    Зараз репости з розіграшами роблю не дуже часто, але часом бавлюся. Бо ж приємно було б виграти якісь книги, слінг чи вікенд в Карпатах :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З серії «жаба давить». І то вже другий такий випадок. Почала задумуватися над тим, щоб зіграти в лотерею. Якраз Джекпот був величезним, бо кілька років його не зривали. І поки я досліджувала то питання, його виграли... Так що «не судьба»...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    я неодноразово вигравала квитки в кіно і пару років тому виграла вікенд Відень-Будапешт (на вибір Прага ще була)
     
    • Подобається Подобається x 3