Чи змінює нас наша робота?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем tslezinska, 23 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Переведу розмову трохи в інше русло: Чи помічали Ви як змінює перерва роботи у колективі? Маю на увазі -декретна відпустка. Я, до прикладу, почала помічати за собою особливу вразливість на нещирість у розмовах з дорослими. Напевне, заразилася від дітей їхньою безпосередністю, відкритістю і довірою до оточуючих. Не хочу думати що це короткотривала дія "материнських" гормонів:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Ой, а мені вже через 2 місяці на роботу треба виходити... Як я від того відвикла... Ми ще з чоловіком і в одній фірмі працюємо. Але відчуваю, що вже пора, бо нервова стала від тої хатньої роботи і обстановки. Не знаю як робота, але декрет людину міняє :xaxa:. Треба змін!
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Нікого не хочу образити, але спілкувалася з людьми якісь займаються продажем косметики Мері Кей! Можливо їх на семінарах зомбують, бо вони живуть роботою, і то хворобливо живуть! Будучи на весіллі жіночка 10 хвилин говорила тост молодятам при цьому слово Мері Кей вжила раз 20, а то і більше!:8: Це смішно! Треба розділяти роботу і приватне життя, так можна зрозуму зійти!!! Інколи треба розслаблятися!!!!:cowboy:
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 12
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?


    Ой а я якраз нервова стала через роботу :8: робота страшенно змінює людину, спочатку була я така хороша біла, пухнаста :xaxa: а тепер як та демониця :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    я в декретній відпустці була менше року, але за той короткий час відносини з колегами дуже змінилися:n::n::n:. Впродовж декількох місяців я не могла знайти спільної мови з тими, з ким до декрету розумілася з пів слова. Було дуже важко, але я рада що той етап вже позаду.... сподіваюсь
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Теж дуже чутливою стала до нещирості.
    А ще, здається, що змінилися стосунки так, що з тими, хто без дітей менше розуміння стало, а з мамусями, навіть з якими майже не спілкувався раніше, тепер більше спілкування. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    ой,знаю і про Емвей.........добре знаю...тільки рада,що знайомих,які там крутяться мало:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Просто інтереси змінились, це нормально;) Так і має бути мабуть.
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Ви знаєте, в мене залишились інтереси не повязані з дітьми. :) Але чомусь вже не так ті теми зі мною обговорюються. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Якщо мова йде про колег після декрету, то подумайте, ви не спілкувались стільки часу, ви не вкурсі всіх подій, повинен пройти період адаптації як з вашої сторони, так зі сторони колег. Думаю все стане на свої місця;)
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Чи змінює нас наша робота?
    Скоріше зарплата:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Ой, у мене брат двоюрідний в "Хочеш похудати, спитай мене як" з таким значком ходить. Не пригадую, як та контора називається, але то жах. Він не то, що помінявся, це зовсім інша людина. Інколи мені здається, що смисл його життя полягає в тому, щоб хоч щось комусь продати.:confused: Він навіть харчується виключно різними коктелями( це не жарт), і дитину присадив.:n: Поговорити з ним про щось нереально, одна розмова - купи щось...Шкода, був нормальним!
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    автор теми, а чому ви так і не пишете нам свої думки?

    вже 4 сторінки настрочили дівчата.
    як ваша думка змінилася?
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Робота змінює:
    працювала в сфері продажу-була досить нерозважлива, легко приймала рішення,
    працювала на керівних посадах на виробничому підприємстві-стала більше замкнута і нервова,
    працювала в бухгалтерії-стала дуже повільною, все обдумую триста раз, люблю все планувати,
    Але то загальні риси-а я яка була така і залишилась, друзі які були-залишились, і нових купа добавилось,
    а кількість грошей не так міняє людей, як відношення оточуючих до людей, які заробляють більше, і це, нажаль, факт.
     
    • Подобається Подобається x 17
  15. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Моя думка-людину змінює все!І робота ,й зміна колективу,й розмір зарплати,й навіть зміна статусу.Просто одні люди стриманіше до тих змін ставляться,а інші навпаки.Одні на роботі -з рогами і копитами,а з близькими та рідними-білі і пухнасті,а інші вдома диктатори,а в колективі-ні риба ні м"ясо.А на рахунок машини,квартири і т.д-то мабуть немає людини якаб не прагнула жити "на широку ногу",тому якщо хтось хоче, а головне може собі дозволити прожите своє життя з шиком,то варто їм побажати зеленого світла в дорозі.А те що хтось від когось віддалився через роботу-ну напевно причина все таки в іншому.варто переглянути й своє ставлення до друзів,можливо їх теж щось не влаштовує.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    я б швидше сказала, що робота мала б допомогти самоствердитися у житті, а не змінити людину. але щодо друзів я завжди вважала, що першим ділом важить твоє ставлення, спілкування та підтримка, а не твоя робота. ну а гроші - вони будь-кого можуть перетворити з ангелочка на демона, і все буде залежати від того, наскільки людина готова їх впустити у своє життя.
    ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    В мене була подруга...
    Вона займається теж МЛМ по косметиці і якихось біо-добавках, так це спілкування перетворилося на кошмар!!!:8: Кожну телефонну розмову вона стала починати улесливим голосом " А ти себе любиш?", що мало підтекст- купи купу всього і цим докажеш, що себе любиш.:bad:
    А і ще...от іди до нас продавати, ти маєш багато клієнток на масаж-отож будеш їм тулити засоби всякі...
    Одним словом я почала її уникати:no:
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Думаю вплив робота на нас має, бо це певний досвід через призму якого ми оцінюємо багато інших речей, навіть підсвідомо. Але не думаю, що змінює саме обрана професія:) Маю друзів лікарів, які раніше були просто студентами, там трохи своє замкнуте середовище, але якихось змін не зауважила.
    Керівні посади однозначно мусять додати жорсткості, контролю над собою, більшої спланованості всього. Це видно по керівниках-жінках вдома:)
    По мені змін особливо не відмічають рідні, хіба звісно з віком деякі пріоритети мусили змінитись. Принаймні, сусіди, що раніше говорили - то й тепер:) А нервовість очевидно пов"язана швидше з режимом роботи та її обсягом.

    А що стосується мережевиків..Цим ділом теж люди мають бути схильні захоплюватися. І не стань людина тією справою займатись, вона знайде іншу надокучливу справу - є внутрішня потреба такого виду самовираження і це добре якщо в секту не потрапили:) Тому мережевикам часто навіть платити не треба, враховується їхня потреба у визнанні в спільноті, збільшення кола знайомих за допомогою відпрацьованого способу продажів, бажання вивчати щось нове, володіння також не масовими речами- подаруночками, статус (діамантовий працівник чи що там ще) і т.д..
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Мене моя робота змінила. Колись я вірила викладачам на юрфаці, котрі читали лекції словамим Віктора Гюго "Право - це те, що істинне і справедливе", а потім розчарувалась, коли в практичній роботі зустрічала тих самих викладачів в ролях суддів і читала їх рейдерські рішення, коли зустрічала їх на державних посадах, і вони мені розказували "закони ділення".
    Тепер я вимотана морально і фізично. З наївної дитини, я перетворилась на злюку. Я перестала контролювати себе в розмовах і випалюю в очі все, що мені не подобається. Може юрист має бути в цьому плані хитрішим - підлизатись де треба, викрутитись, вигородити себе, виправдати свою поведінку і конфліктній ситуації - мені то не дано, я так зробила, бо вважала за потрібне і крапка.
    Думаю, тепер мені варто задуматись або над зміною професії, або знайти собі спокійніше заняття, або взагалі народити чотирьох дітей з інтервалом 3 роки між кожним. Бо мій злий характер скоро почнуть відчувати не тільки на роботі, а й вдома.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?


    Ура:clapping:! я тепер маю "родичку":xaxa::xaxa:Злюка :)-це добре!!
     
    • Подобається Подобається x 1