Чи звільнялися ви з роботи?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Ірена, 8 Жовтень 2008.

  1. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А якщо не працювати, то що не їсти і не платити за комунальні послуги:)
     
  2. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

  3. podryzhka

    podryzhka New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    а у мене взагалі цікава ситуація. я працюю економістом(по спеціальності) на одному з підприємств львівської залізниці. я довго йшла до цієї посади-починала з секретаря. робота важка але цікава. Ну але колектив і керівник просто кошмар.сварки. за все і всіх. я йду в декрет щаслива і радісна що їх покидаю. під час декрету йду на курси перукаря-освоюю свою дитячу мрію. йду працювати в перукарню.мама сидить з дитиною. чоловік на роботі. І аж тепер я щаслива. я працюю на роботі яка мені подобається. я йду на неї як на свято. я не втомлююсь. так я менше заробляє. але чи варті ті гроші моїх нервів?я ще не вирішила. декрет закінчується треба повертатись. я на роздоріжжі......що робити? порадьте будьте добрі
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Буду доброю:girl_haha:
    Спершу виясніть ситуацію на підприємстві, як на нього вплине реорганізація залізниці, чи є у вас шанси попасти під скорочення, які обіцяють в цьому році, бо рік для залізниці має бути важкий. Бо вийти і попасти під скорочення - весело.
    А варіант справки по догляду за дитиною ще рік-другий не розглядаєте? Ну стаж пропадає, але будете мати відтермінування рішення.
    Ще є варіант чергового декрету (мені підійшов:girl_in_love:).
    Як би не було, робота має приносити задоволення, і перукарі принаймі критичний мінімум зароблятимуть завжди.
     
  5. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    якщо людина і так хоче звільнятись, то скорочення - вигідно економічно.
     
  6. podryzhka

    podryzhka New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    ніііі, такий варіант як ще один декрет я не розглядаю ))))це не вихід. я теж думаю про продовження декретної відпустки на рік два. Я точно знаю що якшо я повернусь зараз на залізницю то зі своїм керівником в один прекрасний день ми або поб"ємось або поб"єм щось в його кабінеті або він мене звільнить щей по-статті. У нас дуууууже невеселі відносини. він така людина яка постійно шукає слабшого, той шо мовчить щоб виливати на когось свій поганий настрій. Коли я прийшла на роботу то багато чого не знала, от поки вчилась то мовчала і терпіла, але потім коли я 100% знала що права і лояльним методом старалась йому щось пояснити,його це так заводила що він не контролював своїх слів. Навіть коли я вже була вагітна. вселдно тріпав нерви, знімав премії, писала постійні пояснюючі. От я Вам зараз це все пишу а мене аж колотить від тих спогадів
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Ви вибираєте між цим
    і цим
    Я б не роздумуючи вибрала перше, гроші не вартують того щоб жити в постійних нервах і стресі.

    ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ----------

    Це питання до мене?:girl_cool:
     
  8. podryzhka

    podryzhka New Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    я якшо чесно на роздоріжжі. з одного боку державна високооплачувана робота на нервах з іншого- не перспективне не пристижна, зато до серця робота перукаря,...........
     
  9. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Ну чому не перспективна і не престижна, деколи перукар може добитись набагато більшого і заробляти набагато більше ніж бухгалтер чи економіст. Порадьтесь з чоловіком, мамою, але Ви мусите самі зробити вибір, щоб потім знати що це Ваш вибір, а не когось іншого, слухайте що підказує Вам серце і душа, розумного і вдалого Вам вибору:girl_smile:
     
  10. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А якщо пошукати роботу економіста чи бухгалтера в іншій установі, де б вам не псували нервів, також варіант
     
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільнилася зі своєї першої роботи більше трьох років тому, про що зовсім не жалію. Постійні плітки, доноси начальству, сварки (колектив на 90% там жіночий), низька з/п, робота не по спеціальності, яка зовсім не подобалась ( бо випускникам університету без досвіду роботи в нас час важко знайти більш-менш пристойну роботу)... Мене вистачило аж на півроку, коли написала заяву про звільнення - відчула значне полегшення, в мене вже не було жодних сумнівів. Але, як кажуть, що не стається, те все робить нас сильнішими. Через два місяці активних пошуків роботи я знашла цікаву роботу по спеціальності , яка мені подобається, і дружній колектив, який готовий завжди допомогти, коли потрібно; через рік отримала підвищення по посаді і підняття з/п. Правда, іноді доводиться затримуватися на роботі, але тепер - на роботу, як на свято! Свою попередню роботу згадую, як страшний сон. Оскільки ми занадто багато часу проводимо на роботі, робота все-таки повинна приносити, крім матеріального, ще і моральне задоволення.
     
  12. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільнилася зі своєї першої роботи (хоча це голосно сказано, бо працювала без оформлення)). Працювала два місяці, але за цей час зрозуміла, що це абсолютно не та сфера, яка мене цікавить. І це не єдина причина. За той час назбиралося і дріб'язкових претензій різних, і серйозніших - з/п менше, ніж обіцяли, а навантаження більше, казали мені, ніби жартома, що моя робота не настільки вже й важлива, можливості для розвитку нуль і т.п. Так що вирішила піти, поки не оформлена і поки якраз такий момент, що не маю нічого недоробленого. Часом ще набігають думки, що я собі вигадала проблеми, але не хочу більше переступати через себе. Вміти щось робити і хотіти це робити - зовсім різні речі. :girl_smile:
     
  13. PNL

    PNL Well-Known Member

    Опинилася в дивній ситуації, не знаю, чи правильно поступила , працювала в нас майже рік дівчина, за рік часу чотири рази була на сесії по 3 тижні, завжди відпускали з роботи коли потрібно, то в чоловіка дн , то сестра приїхала, голова болить...на всі церковні свята завжди вихідні були, ніби нормальні відносини були, не контролювала, довіряли повністю, чоловік поїхав в відрядження на місяць - два в одесу, вона поставила перед фактом що він їй купив білети в вона має їхати, хоч я попереджала, вже не вийде ніякого відпуску бо лише в червні була на сесії, Вона каже що звільняється, бо я поставила перед вибором сім'я чи робота, хоч я просто сказала що нема як відпустити. Не знаю чи правильно поступила, мучать тепер сумніви...
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    з робочих днів за той рік в процентому співвідношенні скільки вона реально пропрацювала?
     
  15. PNL

    PNL Well-Known Member

    Якщо повних, 6 місяців.В січні була вихідна з 1 по 20 на всі свята. Мені важко точно порахувати...
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2016
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Сесія -це не щорічна відпустка, а додаткова оплачувана. Якщо у дівчини офіційно були невикористані 24 дні відпустки, то вона мала їх повне право взяти.
     
  17. PNL

    PNL Well-Known Member

    24 дні точно були використані, сесія була 2 тижні, а їхала на три, і вона не казала на який термін потрібно відпускати зараз ( чоловік перед відрядження казав, що вона поки його не буде полюбому поїде до дому, чи до нього, бо не хоче, щоб сама була) але про відпустку кажуть заздалегідь, а не чз 4 дні перед від'їздом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Так. Але якщо крім законної сесії їй йшли на зустріч і відпускали завжди і всюди, якщо ще й на церковні свята ( не рахуючи Великодня/ Різдва) мала вихідні.. Я б мабуть теж пішла на зустріч і послухала керівництво.
    PNL, мабуть добре зробили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. PNL

    PNL Well-Known Member

    Ми на всі церковні вихідні ( про Різдво в Великдень навіть не йде мова) Я реально була шокована вчинком...
     
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ситуація виглядає з серії " пусти свиню під стіл.."
    Не переймайтеся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1