Чим клеїмо: клей, скотч...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 1 Липень 2010.

  1. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    ну та. я беру простий скотч і на спіненій основі сама ріжу на квадратики-він здається дешевший виходить-колись рахувала:)
     
  2. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Паско і Момент крістал (але він більше смердить).
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    О, я моментом напевне би не клеїла, дуже їдучий запах він має. А от на рахунок Паско. Кілька днів тому клеїла ним альбом, вірніше сторінки і власне саму заготовку, то голова так боліла потім. Але решту доклеїла клеєм-глосі. Бо просто вже паско не могла. Мені зручніше клеїти паско лиш тоді,коли роблю листівку, але коли щось більше, то ні. Тепер шукаю альтернативу, бо глосі дуже дорогий.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Глосі не є для клеєння паперу, це декоративний клей.
    Кидайте тапками, але мені більше подобаються листівки на скотчі, а не на клеї. :girl_nea:
     
  5. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Мені просто швидше приклеїти клеєм, чим скотчем. То просто як кому)))
    А глосі, якраз мені супер підійшов приклеїти сторінки, по-перше він моментом хапає і висихає і відклеїти вже важко,і запах мені його подобається, не такий їдучий, як от в тому паско чи моменті. Саме тому. Але більше ним клеїти власне не буду, бо надто дороге задоволення ним проклеїти весь альбом.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Я не про швидше. Я про вигляд. Штивні вони дуже, якщо на клеї.
    Якісь елементи, то так, але все... Їм тоді бракує якоїсь легкості чи що.
     
  7. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    мені теж такі більш до вподоби, але клеєм простіше набагато.
    Мені, наприклад, важкувато здирати отой верхній шар зі скотчу.
    Може є якісь "секрети", які полегшують ту справу?
     
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Підтримую Лілю, вже про це писала - я за скотч! Не смердить однозначно.:) Не знаю, чи клеїла б ним сторінки, а для листівок - самоє оно.
    Щодо клеїв, то хтось колись писав, що користується клеєм Хобілайн, він трохи дешевший, ніж Глоссі. Цікаво, який має запах.
    Ну і про віддирання верхнього захисного паперу від скотчу: добрими помічниками є довгі нігті або пінцет.:)
     
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Трохи не розумію) Ви і сам фоновий папір до основи скотчем клеїте? Бо я завжди то роблю клеєм а вже елементи на листівці (які потребують об"єму) клею скотчем, мені так більше подобається.
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Так, і фоновий папір скотчем.
    А для об'єму звичайний двосторонній скотч не піде, тре на пінці. Я для себе відкрила клейові квадратики. Раніше різала котушечний, як писала вище lulu, а тепер ніякої мороки з тим різанням, і не велика різниця в грошах.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Так, у мене все на скотчі. Часом узагалі клею в листівках не використовую. Особливо в чисто-простих.
    Якщо глянути відео-мк іноземних блогерів, там усе або скотч, або такий клей:
    [​IMG]
    Ми вже колись тут говорили, що українські та російські майстрині користуються клеєм тому, що він дешевший і доступніший. Може, скоро щось зміниться. Правда, звички викорінюються складно.
    Так ми говоримо не про об'ємний скотч, а про тонесенький, яким клеяться всі листівки.
    До речі, колись ми ще говорили, що ним важче, бо не дає можливостей нічого поправити. Поділюся своїм способом.
    Я клею 4 стрічки скотчу по кожній стороні (можна й лише дві, але все-таки по кожній стороні краще), тоді відриваю папірчик лише від однієї зі стрічок (якоїсь короткої), припасовую папір (коли інші три стрічки є на папері, ним легко маніпулювати), тоді, коли мені подобається результат, притискаю в тому місці, де стрічка без захисного паперу, а потім відриваю решту захисних папірчиків і притискаю знову. Роблю то дуже швидко. Швидше, ніж це тут описувала. :xaxa: Це якщо треба ідеально рівно допасувати, але я так бачу, що таким мало переймаються, бо кривизна - свідчення ручної роботи. )))
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    От бачите, мені ще вчитись і вчитись, бо зрозуміла що ви кажете за об"ємний скотч:girl_impossible:
    Треба буде і собі спробувати..
    Ще використовую клеєві квадратики і кружечки (вони такі тонесенькі і прозорі, що взагалі їх не видно)
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    о, я таке колись піддивилася в якоїсь майстрині в котромусь листівковому МК, і так мені сподобалось, що тільки так і роблю. реально - дуже легко і швидко. клей мені для того діла зовсім не пасує. крім того, мені дуже не пасує, коли той клей з якогось боку вилізе і його видно на папері. так, він як висихає прозорий, але хоч вбийте мене - його видно і все. тому все паперове до паперу - лише на скотч, включно зі стрічками, різні дрібніші паперові і не тільки деталі - на клей. або клеєві спінені квадратики - то вже залежить від того, який мені тре від того ефект. різати спінений скотч мені чогось дуже незручно, до речі, не знаю що там з економією, але по часу який на то затрачаю - просто дістає) використовую спінений скотч для великих деталей, які хочу робити об"ємніші - бо якщо квадратиками, то дістає їх всі потім повідколупувати, зі скотчем тоді простіше )))
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    :girl_crazy: Спробувала! Зайшли сьогодні з чоловіком в магазин за хлібом, а вийшли з скотчем)
    Купила ось такий
    [​IMG]

    Що вам сказати - зручно!
    Зрозуміла що для листівок з різними шнурочками він просто незамінний.
    Як наприклад ось тут внизу
    [​IMG]
    Клеїш з іншої сторони полосочку і фіксуєш собі шнурок в тому положенні, яке потрібно, а не яке вийде! Руки чисті, не в клею, як звичайно)
    І дійсно фоновий папір преклеєний до основи, як казала Ліля, більш повітряний, легкий, чи що...
    А ще він абсолютно прозорий.
    На рахунок віддирання захисної плівки то проблем з цим не мала,хоча я і не власниця довгих нігтиків)
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Віддирається легко, якщо брати за кутик або навіть збоку від кутика. Тобто не той кінець, де відірвали, а боковинку біля відірваного кінця. Ото пояснила. :girl_crazy:
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Хе, а я майже завжди фон до основи скотчем клею, за вийнятком тих випадків, коли він закінчується:girl_wink: А сторінки до основи клею скотчем, а в проміжках ще мазюкаю клеєм, щоб вже точно надійно сиділо.
    А кальку ти ним не приклеїш, можу показати свої спроби - виглядає страшнувато))) калька міняє колір, видно межу проклеювання. Кальку найкраще сховати під щось боками і там вже проклеїти, а ще краще - прошити.
     
  17. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Дівчата, не клейте звичайним канцелярським скотчем в альбомах. Все,що клеяла 1 рік назад і більше-все повідлітало. Скотч став подібний до кальки.Сухий та прозорий...Листівкам це не страшно, а от альбоми треба буде переробляти. Інша справа з скотчами,які пропонують виробники товарів для рукоділля(ну я на це дууууже сподіваюсь) Просто в мене ,принаймі рік тому, ще не було іншого скотчу,тому не можу впевненно за нього казати.
     
  18. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    Мені цим скотч теж більше подобається, але скотчем не все приклеїш, наприклад щось дуже мілке, але це мілке не дуже добре і клеєм клеїти, бо клей виповзає і як не крути після висихання поблискує, а пва крутить. На рахунок кальки, якщо з мільким рисунком то я клеїла паско ставила зовсім мікроскопічні крапочки і тримала поки не прихопить, загалом видно не було, але почитав тему все таки прикривала ці місця рідкими перлинами.

    ---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:12 ----------

    На рахунок здирання, то мені допомагає такий засіб яким обрізають кутикулу біля нігтів, така металева роздвоєна вилочка, якось я дуже легко наловчилася знімати верхній шар і з тоненького скотча і з об"ємного. Хто во что гаразд! :girl_haha:
     
  19. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    а який саме порадите?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Чим клеїмо: клей, скотч...

    а я клею все глоссі :girl_crazy: листівку клею на основу, так цяточками проходжуся по периметру - хапає файно, скоро і надійно. і не пахне зле. і досить економно йде я б сказала.його багато не треба