Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. Надька

    Надька Well-Known Member

    Доброго дня дівчата!
    Вирішила створити цю тему так як виникла у мене проблема з вибором засобу для вмивання обличчя. Колись у мене була нормальний тип шкіри а перер якась біда.... постійно вискакують прищики.... а після вмивання відчуття сухої шкіри.
    Цікавлять Ваші поради, відгуки чи якісь перевірені народні засоби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я люблю пінки, які змивають макіяж. Але вони переважно дуже сушать шкіру.
    Була в мене недорога Лірене - трохи сушила.
    Потім - дорожча nuxe - дуже класна, майже не сушить.
    Зараз пробую саморобну від Наталі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    досить непоганим засобом для вмивання виявився ізраїльське гель-милко "Крістіна" з АХА. Брала його у нашого форумного косметолога Тані. Гарно очищає шкіру, стягує пори, забирає висипи.Для змивання макіяжу з очей мені добре підходить олійна пінка-мус "Делікатний догляд" від "Чорного жемчугу" ( колись купила із запасом- тепер довикористовую)- вона легка, ніжна, не пече, не сушить і дуже добре та легко розчиняє навіть водостійку косметику ( але це російський виробник, тому чи є зараз і по чому-не скажу)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Мені дуже подобається гель-скраб для щоденного вмивання з екстрактом листя мірту від Зяї, польського виробника. Брала на форумі у Олі. Дуже задоволена. Прибирає чорні цятки і почервоніння. Ще маю пінку для вмивання від Віші то миє добре, трохи стягує, але ціна трохи кусь-кусь. Ну й звичайно після вмивання ніхто тоніку і крему не відміняв, такшо відчуття стягнутості, якшо є, можна поправити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Мені подобається гель для вмивання lumene basic blue. Досить хороший і запах має дуже приємний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Довгенько я шукала засіб для вмивання типу гелю (я прихильник мити личко водою), який би не пересушував мені шкіру, перепробувала багато різного.. Дуже довго не могла нічого знайти підходящого, бо після миття завжди залишалось сильне відчуття сухості, а деколи шкіра навіть пекла (це після засобів від нівеа було таке), одного разу спробувала гель для вмивання від ів роше Pure Calmille - це було те, що давно шукала)), користувалась ним десь впродовж 4-5 років, а зараз вже просто з цікавості і через те, що трохи надоїв той гель спробувала від польської ТМ
    ZIAJA , теж сподобався і не пересушує шкіру :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Я користуюсь завжди від Ля Рош Позе Ефаклар - звикла до нього, гарно змиває макіяж + підходить для пробл.шкіри. Ще хочу спробувати серію Толеран, ніяк руки не дойдуть купити.
    Деколи теж його змінюю на Еуцерин Дерматоклін - дуже і дуже хороший гель для вмивання! Не сушить, прекрасно знімає макіяж, не провокує висипань. От закінчився, хватило мені його на 2 міс. Я просто так неекономно користуюсь, маю звичку змивату (пудру, тоналку) по 2 рази. Єдине, що можу сказати, це те, що в нього дуже незручний дозатор, видавлюється більше ніж потрібно.
    Вмивалки з Холі Ленду мені сушили шкіру, пробувала трохи раніше і так до них і не поверталась, але вони чудово підліковують. Їх можливо потрібно комбінувати ще з якимись гелями.
    Від Ренью (ізраїл.косм) маю гель - ніяк не можу довикористовувати. Щось не дуже мені, надто мягкий, не відчуваю, що повністю добре очищує шкіру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я завжди вмивалась міцеляркою, потім водою і тоді зволожуючий крем, а нещодавно чоловік чомусь купив мені Nivea Aqua Sensation. Там дуже зручний гель для вмивання-демакіяж. Особливо зручно ввечері- прямо в душі вспінила на личку, змила, перед сном кремчик і жодних ватних дисків.
    Про інші характеристики говорити не буду, це дуже індивідуально. Скажімо від
    мене шкіра пекла до сліз, а знайомим дуже підійшов
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ще раз доказує, що у всіх нас шкіра різна і кожному своє..))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. advocat

    advocat Well-Known Member

    Я також, при цьому напевне вже років 5. А от недавно спробувала вмивалку від укр. виробн. Яка. Враження двоякі, з одного боку дуже ніжна і не сушить плюсдуууже хороший натуральний склад, а з іншого для проблемної шкіри щось не дуже. Віддала сестрі, а вона в захваті, каже всі прищики і запальні елементи пройшли і шкіра очистилась.
    А ще мій косметолог забороняє мені вмиватись водою з під крану(каже що наша вода яд для шкіри), тож радить мити обличчя лише мінералкою. Але то трохи розкіш, тож наразі практикую перекип'ячену відстояну воду, а коли вже зовсім маю кілька вільних хвиль, готую відвар ромашки для вмивання і ще роблю з нього лід для протирання шкіри.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    А я начитавшись дописів в іншій темі, зробила собі вмивалку з вівсянки і різних трав. Наразі подобається, через деякий час буду експерементувати, пробувати щось нове))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    [​IMG]
    А я вмиваюсь отаким японським дивом! В баночці виглядає як гель, а насправді з дозатора видавлюється ніжна-преніжна пінка. Запах - сама природність. мені дуже подобається. Ще й економна штука.
    Ось склад (на що я й повелась): Состав: термальная вода, растительные сапонины и ферменты, экстракт коричного дерева, экстракт ромашки, бергамота, экстракт коры белого дуба, эхинацеи, пассифлоры, бисаболол, D – пантенол.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    плюсуюся. Давно ним користуюся, воно трішки підсушує шкіру. І як мені колись казала косметолог, підходить людям яким потрібно підтримувати "кисле середовище" на шкірі. Не знаю, чи коректно пояснила, бо сама добре не пам"ятаю, але добре собі засвоїла, що для моєї шкіри потрібно шукати "вмивачки" з кислотами.
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2015 ---
    А ще цей засіб мені дууже економний. ВІн має 300 мл. Я його відливаю у баночку з дозатором і використовую 1 дозу, легко вспінюю мокрими долонями і наношу вже пінку на вологе обличчя, трішки помию-помасажую личко і змиваю. Мені тих 300 мл. вистачає на "рік з гаком" ;) А ще в мене немає звички вмивалкою змивати косметику. Я для цього маю міцелярку. І перед вмиванням гарненько забираю макіяж спершу ватними дисками, змоченими міцелярною водою, а вже потім вмиваюся із засобом для миття обличчя. Маю такий пунктик, мені здається, що так обличчя буде чистіше:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    І я купила сьогодні "ЯКУ" для чутливої шкіри. Загалом ніби й непогано, але щоб викликало захват сказати не можу. Мала перед тим гель для вмивання від Авен, то була ним дуууже щаслива, але зараз на нього ціни піднялись (як і на все інше), то хотіла спробувати щось трохи доступніше. Ще пару днів повмиваюсь, а тоді буду бачити - або звикну, або доведеться купити щось нове.
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А я в захваті від вмивалки Уріяж...мала досить довго проблеми зі шкірою, а після того як почала нею вмиватись шкіра стала чистесенька. Косметику теж змиваю міцеляркою, тоді вмиваюсь водою з цим гелем і тоді тонік, яким теж мега задоволена - від Елла Баше - полярний полюс:)
     
  16. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    я теж таке робила. Зараз ще на вечір для зняття макіяжу маю від Ів роше гель для вмивання і зняття макіяжу- два в одному.До того мала від Віші гель, трохи сушить шкіру, також мала ще раніше від Чистої Лінії гель для вмивання. Недавно вирішила перевірити засоби для зняття макіяжу. Маю масло абрикосових кісточок, прочитала що ним також можна зняти макіяж. Після вмивання гельом від Ів Роше, вирішила ще протерти обличчя цим маслом, і на ватці ще був великий залишок від тонального. Так що тепер краще буду знімати макіяж маслом і + використовувати ще якийсь гель або пінку для вмивання.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    зранку протираю обличчя і зону декольте кубіком льоду (заморожений зелений чай, м'ята.)
    увечері, якщо не було макіяжу - те саме. Якщо макіяж був - знімаю косметику кремом, потім вмиваюсь перевареною водою або відваром трав.
    Зрідка вмиваюсь звичайною водою з-пад крану, використовуючи гель для вмивання "біокон"
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вмиваюся пінкою Віши Ідеалія - такий довготривалий бонус до давно використаного крему )). Макіяж знімаю тільки міцеляркою, знову ж Віши, бонус. В принципі, задоволена.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А яким саме кремом ви знімаєте макіяж? Я колись пробувала, але чи то крем зажирний був, туш змивати кремом важкувато було.
     
  20. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Маю жирну шкіру,то мені ідеально підходить дігтярне мило