Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Користуюсь вмивалкою від холі ленд з аха кислотами. то мені дуууже гарно підійшла. Маю жирну шкіру лиця, акне... то гарно очищає і не сушить.
    Перед тим мала від віши, ля рош позей, корейські різні то щось нічого мені не підходило. Тому, хто має жирну шкіру схильну до висипань -рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oksanoshka

    Oksanoshka New Member

    Доброго дня ! Я рекомендую Вам спробувати порошок мильних горіхів для вмивання . Навідмінно від хімічних гелей для вмивання цей засіб не сушить шкіру та є повністю безпечний для алелергіків ( натуральний склад) .Можно викоритувувати я ка гель для вмивання та як скараб для обличчя . рекомендую! сама користуюсь вже як 2 місяці і вже ніколи не повернусь до засобів масмаркету .))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я не знаю, чи то є правда, але кажуть що VICHI то є взагалі гормональна косметика( Я також корейськими користувалася, наче відразу було нічого, а потім не дуже. Зараз також вмиваюся ХЛ і не нахвалюся ним.
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2015 ---
    я не косметолог, але що зробить пігментацію менш помітною, то це напевно. Фруктові кислоти дуже гарно допомагають в тому, мають відбілюючу властивість. Ще гарно відбілює шкіру томатна маска з корейської косметики, використовую сама її)
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене теж вона є))Це такий ефект гейші))Гарно освітляє чорні крапочки і шкіра стає,якась порцелянова ніби)І мої висипання підсушує)
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2015 ---
    А що це таке і де його взяти??
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2015 ---
    Я теж таке чула і якщо чесно думаю,що це правда.Я колись сама купувала гель для вмивання,він тоді коштував шалені гроші,його якраз гарно розрекламовували і я повелася,але результату ніякого не було,просто викинуті гроші...(
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А чому ви також думаєте що вона гормональна, те що ефекту не було? чи може ви ще щось помітили. Мені просто цікаво) тому що різні відгуки)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Просто чула рекомендації і відгуки багатьох лікарів,що віші гормональна косметика і при переході на будь-яку іншу починаються проблеми.Ну я цього сама не помітила,бо довго нею не користувалася,не бачила результату просто.
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    моя кума користувалася, і також помічяла таке, що як перестаеш шкіра гірша стає, якщо користуешся то все добре.
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Значить щось у цьому все таки є.)Я знаю про Мері Кей,що вона 100% гормональна.Тут я переконалася сама..
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А мені Мері кей взагалі не підходить. Колись давно, моя знайома запропонувала зробити систему мені, що було потім з моїм лицем годі і розказувати. Вона дня зо три було таке червоне і з лушпатинням, що це просто жах якийсь. А потім я не мгла нічим все це виправити. З тих пір до цієї косметики не звертаюся взагалі.
     
  10. analastanka

    analastanka тень на стене

    Натуральні речовини для алергиків є найнебезпечнішими, бо вони набагато алергенніші за "хімію".
     
  11. Mirela

    Mirela Member

    Мені також непросто підібрати хороший засіб для вмивання. Пробувала користуватись багатьма з них, але більшість мали деякі мінуси. Одні занадто підсушували шкіру, інші недостатньо очищували і залишали відчуття дискомфорту на обличчі. Один час користувалась гелем Оlеу, то спочатку підходив, а потім чомусь теж почав сушити. Недавно спробувала пінку для вмивання від dr.Sante, то виявилась досить непоганою.
     
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Кожен мусить підібрати собі свій варіант.Але я прихильник професійної косметики,бо вона дійсно направлена на ту чи іншу проблему.Головне правильно підібрати.І краще в цьому випадку звернутись до хорошого спеціаліста,щоб саме він порадив,що необхідно.
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Так так, ви правильно говорите, але якщо дома колотити собі масочки, то це думаю на гірше не буде)
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    в мене молочко для вмивання і пінка, суперські
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    ну тут теж треба знати як і з чого колотити.А не так, як у нас хтось спробував щось і пише вау,супер.А шкіра то в кожного різна і не факт,що те що комусь підійшло підійде і вам)До домашніх масок відношусь позитивно сама полюбляю щось заколотити і намазюкати)але дуже з цим обережна.Бо мене вже від одної поради так обсипало ,що мама дарагая:girl_crazy:
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    не можу з вами не погодитися. Я вичитую, підбераю для себе. Звичайно не колочу що попало, тимпаче з моєю шкірою))))
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну так це може бути як додатковий домашній догляд за шкірою)Але якщо є проблеми то тільки цим не допоможеш собі.Переконалася)
     
  18. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Не можу ніяк нічого хорошого підібрати крім Ля Рошу.
    Мій Ефаклар від Ля Рошу вже закінчується і знову треба новий якийсь гель для вмивання. Купила в ватсонсі німецький для комб шкіри, мені не сподобавсч, так якби нічого не змиває мені. Бачу багато хто користується пінкою др.Санте, а якщо є висипи вона їх підсушує чи ні? Бо мені, наприклад, звичайні гелі не підходять, тільки аптечні або проф.косм., але ціни тепер так зросли, що хотілося б щось бюджетніше підібрати собі. А ще я їх дуже неекономно використовую.
     
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я колись теж довгий час користувалася Ефакларом гелем для вмивання.Але потім помітила,що ніякого ефекту немає.Спочатку ніби підходив,а потім з обличчям нічого не мінялося.Тому перейшла на проф.косметику,ціна правда вища,але як кажуть яка ціна ,така і якість)І мені подобається,бо шкіру маю трошки проблемну з висипаннями на лобі,то ці засоби мені покращили стан шкіри)
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    В мене нормальна шкіра, схильна до жирності (але лише в літню спеку), то трішки підсушує. З зняттям макіяжу і очищенням шкіри справляється чудово. Після неї користуюсь кремчиком для нормальної шкіри від Крістіна.