Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Ну Холлі Ленд то це не так доступно по ціні, для мене так точно. До речі, знайшла для себе хороший засіб. Тільки не вважайте за рекламу, але це пінка для вмивання Avon "Збалансована і матова шкіра". В мене був тонік, я про нього забула, а недавно знайшла то так гарно шкіру очищуе, то замовила і пінку і не жалію! :) Може наважуся і на крем з ціеі серіі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ну звичайно, якщо вам ці засоби підходять, то це ж гарно. Купуйте та й буде добре. Я вважаю, що якщо на них шкіра гарно реагує і ви задоволені результатом, то не треба іншого і шукати))))
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я вичитала сьогодні, що корисно вмиватися овсяною водою. Хто таке чув чи може пробував?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    я час від часу вмиваюсь-але не вівсяною водою, а подрібнену вівсянку намочую теплою водою, трохи розминаю в руці і намилюю обличчя дійсно гарно чистить і матує шкіру, після вівсянки лице ніби злегка припудрене
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Якщо можна, то яка має бути пропорція вівсянки з водою, чи якої консистенції?
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    я роблю це на око, так щоб вівсянка була добре вологою і розмилювалась. До речі нещодавно купила ватсонівський засіб для вмивання дітей Babydream-чудово вмиватись ним, шкіра ніжна після нього і не пересушена.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Раніше не знала, чим вже вмиватись, бо постійно якісь лущення були місцями, але після того як правильно підбрали косметику, то вмиваюсь гелем балансуючим) часом ще використовую силіконову щіточку для вмивання додатково.
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я теж так почала робити,дуже гарний ефект.Шкіра потім така гладенька і не потрібно ніякого крему вже.Але як часто її можна робити не підкажете?
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Дякую вам за відповідь щодо вмивання вівсянкою)) А я знову з питанням) Моя сестра протирає лице, кожного дня хлоргіксидином. Раде і мені, але чи не пересушить це шкіру?
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ніби нічого поганого в цьому немає,але хто його знає,як потім шкіра може прореагувати.Я теж інколи протираю,але не кожного дня.Хай краще собі купить трояндову воду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zoya

    Zoya Member

    Згодна з Luxury lv. Теж користуюся трояндовою водою. Замість тоніка та змішую з олійками і виходить засіб для демакіяжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А що за трояндова вода. Яку має дію?
     
  13. Zoya

    Zoya Member

    це типу тонік, але м'який і натуральний. мені подобається дуже. на свою жирну шкіру я кремами не користуюсь, а взимку все ж шкіра трохи лущиться. то трояндова водичка мені як зволоження. і під очі - на ватному диску. читала ще рецепт з олією натуральною для зняття макіяжу.
     
  14. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    о, дуже ццікаво. Я вже в інтернеті вичитала і прикупила її собі. Мені подобається доречі. Купила ще раніше спрей з алое корейський, так він мені не дуже якщо чесно. Липкість на лиці лишається і шкіра жирніє дуже. Наче плівка на лиці. Такий собі
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Zoya

    Zoya Member

    я теж часом ведусь на корейську косметику, але частіше на декоративку. бо упаковка гарна)) а висилали мені тестери умивалок та кремів з слимаками і всякими морськими зірками - не надихнуло...
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    мені деякі подобаються штучки, але не всі. У мене багато косметики для лиця з корейської. Доречі непогані вони у них)))
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    дівчата, а хто користувався милом равликовим для лиця. Воно не сушить шкіру?
     
  18. Smorodynka

    Smorodynka Member

    а де можна трояндову водичку купити?
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    у будь-якій аптеці, можна через інтернет-магазин замовити, якщо вам потрібен конкретний виробник
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    в магазинах з еко-товарами/косметикою
     
    • Подобається Подобається x 1