Чим ми вмиваємося?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Надька, 18 Лютий 2015.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Поділіться точним рецептом мила, будь-ласка
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2015 ---
    Давно мрію спробувати якусь домашню косметику самостійного приготування, але все лінощі перемагають
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    я зараз почала користуватися Fresh - Hydrophilic Cleanser від Christina, дуже подобається
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Свіжим домашнім молоком)
    Ватним диском,змоченим у молоці,протираю декілька разів обличчя,зранку-завареним зеленим чаєм,кожних два-три дні - змеленою вівсянкою із медом.Наніч-олія обліпихи,оливкова - так і живу)
     
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Цікаво...Вся така натуральна косметика.А який у вас тип шкіри?
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Маю гель для обличчя від проф.косметики Renew, не подобається! Тільки для дуже делікатного очищення, дуже слабкий догляд, особисто для мене.
    Хочу ще Урьяж спробувати, ніколи не мала, але дуже хвалять його.
     
  6. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Купила собі Урьяж Ісеак- мега задоволена. До цього дуже довгий час користуввлась Ефакларом, підходив. Але можу сказати, що урьяж краще змиває пудру чи тональний з лиця. Трішки правда підсушує, але крем допомагає. Запах приємний, консистенція нормальна( не люблю коли дуже рідкі гелі). Задоволена.
    А хтось Біодермою гелем користуєттся, як він вам?
     
  7. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Було перепробувано різні вмивалки (ізраїльські -крістіна/холі ленд... Аптечні- віши/уряж/svr... Корейські- шішейдо/тонімоллі... Брокардівські.../ Хенд мейд)
    Але гідрофільне масло ні на що не проміняю. Лише гідрофілка дійсно гарно очищає пори!

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж недавно відкрила для себе гідрофільну олію. А ви після неї вмиваєтесь ще пінкою/гелем? бо в мене враження, що вистачає того очищення, що дає олія. хоч поки змиваєш, то здається, що шкіра жирна. але коли вона висихає. то від жирності ні сліду. навпаки, ще просить крему
     
  9. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    А розкажіть яку саме і як же ви олією "Вмиваєтеся"? Дуже мені цікаво. Маю вдома маленьку баночку корейської гідрофілки, купували, коли пробувала користуватися тими бібішками, чи то не така?
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так-так. то таке. тільки в мене не корейська. а така Гидрофильное масло "Бергамот" - Saloos купить в интернет магазине MakeUp.ua . лию трошки на руки і розмазую по сухій шкірі лиця (якщо є макіяж, то по ньому прямо). потім руки мочу водою і ще раз ними протираю лице, а потім все змиваю водою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    З гідрофільним маслом знайомилась ще десь три роки тому. Замовляла корейські BB і як змивку замовила гідрофілку. Але тоді я не зрозуміла того вмивання оскільки після нього лице було жирне і я мусіла брати вмивалку. Ну я створіння трохи ліниве, щоб двічі лице мити. Нє, як би я бачила результат то ще ок, а так... викинула то все.
    Тепер спробувала нашого виробника. Де хоч можна по українськи склад прочитати.
    Гідрофільне масло обовязково потрібно наносити на мокре лице. Воно з водою перетворюється на молочко. Змивається легко. Жирності не має зовсім.
    Після нього протираю лице тоніком і наношу крем))


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. miminka

    miminka New Member

    Вечером умываюсь лосьеном (делаю сама на травах) , а утром протираю лицо льдом из отвара трав (петрушка , мята , мелиса)
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ой, я напатичкувалась з тим гідрофільним маслом, щось воно мені на перший раз не пішло, як то кажуть.
    Маю в арсеналі хороший ВВ крем, стояв, бо нема того самого гідрофільного масла. Купила гідрофільне масло, прочитала як то правильно має бути, зробила на мокре лице, масажувала-масажувала, змила- вийшов ефект панди:girl_cray:.
    Ну, сіла, подумала, прочитала ще десь, що треба на сухе. Спробувала на сухе, ніби норм- змився мейк, але від того масажування-перемасажування аж почала боліти шкіра.
    Потім етап два- взяла я просто тонік, пройшлась ватним диском- лице далі жирне, додала міцелярку- те ж саме. Пінки в мене для лиця не було, бо не користуюся, думала реально тонік справиться. Спінила гель для душу (винахідлива я людина))), змила нарешті то все і ся перехрестила.:girl_crazy:Правда шкіру пересушила, але то вже другорядна проблема... добре що масло вимила.
    Треба навчитися і призвичаїтися, і ще обов"язково потрібно купити пінку для вмивання, бо бачу без неї нікуди, жир не вимитий з шкіри буде закупорювати пори, а це зовсім не добре коли шкіра не дихає.
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2019
  14. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    На суху шкіру з косметикою наношу гідрофільну олію (раніше була корейська, зараз Ives Roches) - легенько масажую, змиваю водою і потім вмиваюся ще раз з CeraVe для сухої шкіри (дуже приємне). Потім кислотний тонік наношу руками.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @jalla гідрофілки, як і креми, різняться, теж треба підбирати. Я зараз маю ну дуже класну корейську, перед тим мала корейську, яку ледь використала.
    Наносите гідрофілку легкими масажними рухами на сухе, брудне ( макіяж і все, що до нього приліпилося за день) обличчя і змиваєте теплою ( т тіла) водою.
    Після гідрофілки не вмивався нічим. Я відчуваю себе дуже чистою. На ніч наношу сироватку і крем.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    j8teiu4jzgsx.jpg
    Я отаке брала, реально методом тику. Прочитала що натуральне і для сухої шкіри. Правда купувала міні версію, в разі чогось як не підійде.