чисто чи стерильно?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем irushka, 9 Серпень 2011.

  1. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Ну щодо вищесказаного то я двома руками за...дивуюся батькам/бабусям котрі "нарядять" дитину як на виставу, приведуть на дитячий майданчик і тільки чути: встань, відійти а то замажеш штанці/шорти/спідничку, витри руки, дай витру машинку/ляльку/мячик, туди не біжи а то впадеш і забруднишся, не сідай і т.п., для всього є відповідний одяг і відповідний час. Звичайно що тепер в свої 28 я не буду повзати, з"їжджати із гірки,грати доганялки/жмурки, козаки-розбійники а в далекому дитинстві мені це все було дозволено:girl_yes2:, за що дякую рідним:girl_tender:, тож тепер свому синочкові цього не бороню, звичайно він не лежить в багнюці, але замурзаним частенько повертаємося додому із прогулянки, і ніц в тому страшного не бачу, аби не було шкоди здоров"ю.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Ще свої дві гривні вставлю :)

    моя мама ніколи не переймалася стерильністю всього довкола, ну, відносно чисто, але ніхто на тому не заморочувався. І я би мала вирости і мати супер-імунітет.. а фіг вам :) хворію з найменшої дурниці, ось зараз валяюся з температурою 37.5, тягенться вже другий тиждень... а все тому, що кутали мене в дитинстві дуже сильно. Без шапки починала ходити найпізніше, в піджачку-светрику ходила й в літній час. Тепер майже щомісяця - горло і температура - норма((( навіть влітку.

    То з розряду, кого що болить, той про те і говорить. ІМХО, все має бути вміру.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Доречі, нагадалося. Мала я в пологовому яусь жахливу дитячу лікарку. Не буду вдаватись в нюанси, але що до теми напишу. Приходить вона в палату, а малий біля мене лежить, під ним була пеленка, але трошки з"їхала. Вона як на робить галасу на цілу палату, мовляв "ви, мамочка, не сповна розуму" (передаю дослівно). Чому? а тому що виявляється дитина стерильна і ту пеленку мабуть цвяхами треба було до ліжка прибити. Ми в той момент двоє спали, то я чуть на ноги не підірвалася від того крику, тільки стан здоров"я на той момент не дозволяв.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Я теж дуже хвороблива, і теж тому, що мене кутали, хоча стерильністю теж не переймалися.
    Не вистачить лише щось одне робити: бути на ГВ, не робити щеплень, не стерилізувати довкілля дитини тощо. Підхід має бути комплексним.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Ну, Ви їй про її " стерильний розум" все сказали? :D:D:D

    Ех...
    А мене не кутали, і стерильністю не мордували, льотав без шапки.
    Не "шмаркаю", але лисий... [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    навіяло: :crazy::crazy::crazy:
    http://www.youtube.com/watch?v=umx4WjDFUpg

    Вона ж правА: носіння шапки на вушках - найкращий засіб для постійних отитів
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    О, моя бабця мене взимку так закутувала, що я дихнути не мала чим. І ще, коли була зовсім мала, десь до років двох, ніхто зі мною не гуляв в зимову пору ВЗАГАЛІ, щоб не простудилась. Бабуся до цих пір дивується що я малого в любу погоду і навіть в сильний мороз, вітер, дощ вивожу на вулицю. Не треба, бо перемерзне і заслабне.:xaxa:
    Нєєє, в умі послала... куди подалі!:shutup::ninja:

    ---------- Додано в 09:41 ---------- Попередній допис був написаний в 09:26 ----------

    А на даний момент маю пунктик на чистоті в тому плані, що ніколи не покупану дитину не кладу спати.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Люблю чистеньких і охайних дітей. І я саме з тих мам, які нагадують дитині, що тре бути чистеньким. Знаю, що це не означає, що малий сяде біля мене і буде сидіти лиш би не забруднитись, але те, що я наголошую на чистоті йому не зашкодить. Терпіти не можу коли діти ду...ми сидять в піску, валяються в ньому, коли палками хляпають по калюжах, на животах їздять по траві.
    Звичайно, але якщо дитина звикне бруднитись на майданчику, то потім буде те саме робити і в гостях чи на якійсь святковій прогулянці. І навпаки, якщо привчиться до чистоти, то в подальшому житті буде охайною у всьому.
    Це не означає, що мій малий не брудниться. Бігає, і може впасти. Але коли бачу, що навмисне товче палкою по калюжі - звертаю увагу.
    Також не люблю коли маленькі діти сидять в колясці обляпані печеням.

    Меблі гризти не дозволяю (правда і діти до того не тягнуться). По-перше: не впевнена, що вони екологічно чисті, по-друге: не люблю зіпсованих меблів (пишу і згадую меблі знайомих - подрапані, понищенні), а ми не такі багаті, щоб дозволити собі їх ближчим часом поміняти. Крім того хочу щоб діти навчилися цінувати і берегти, як іграшки так і меблі і інші речіЮ ЯКІ купуються за гроші, ЯКІ заробляє ЛИШЕ один тато на цілу сім"ю.
    З меблів малий гризе лише своє дитяче ліжечко, в його якості я впевнена.

    P.S. От така я. Як хтось правильно підмітив: кожна мама знущається з дитини, як хоче.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ви просто не знаєте, що таке сильний мороз. :girl_crazy: Коли постійно -25, а з вітром відчувається як -35, а тиждень тримається -40, то сам на вулицю не попреш, не те що дитину будеш брати. Навіть у школах діти при -30 і нижче не мають перерв на вулиці.

    Щодо шапок, то я за шапки. Але от вбирати на дитину вдвічі більше лашків, ніж сама на себе вбираю, не буду. Що на себе беру, те й на дитину вбираю. Як там було в Мар'ясі у підписі про светрик, що це така річ, яку вбирає дитина, коли її мамі зимно.

    Ми старшого купали кожен день. А тепер його ледве заженеш увечері ноги помити, вже навіть не кажу про щось більше. Так що з молодшим у нас купання кілька разів на тиждень, але не більше 3-ох, і то просто водою. Мило лише раз на тиждень застосовуємо, бо тут власне не радять захоплюватися миючими засобами.

    А ще тут писали про прання зі своїми речами, то в мене виникло питання, в яких засобах? Бо я теж перу все разом, але якщо речі малого перу, то беру дитячу рідину до прання.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  11. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Я також орієнтуюсь на дитячі речі, коли обираю засіб для прання.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    І я малу ніколи не вкладаю спати непокупану, не мусить бути купання в ванні, але душ обовьязково.
    перу все звичайним порошком або гелем. Від дитячих засобів для прання відмовилась коли малій було місяця 4-5.
    Правда речі сортую, тобто дитячі труси для пракладу з дорослими не перу :) дитячі речі перу не зі всіма дорослими.
     
  13. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    отут
    я не вела мову про те , що дитині для того аби відчути щасливе і повноцінне дитинство обов"язково треба мати розірвані штанці чи бути брудним з ніг до голови, в усьому можна знайти "золоту" середину. Наш Данилко незважаючи на свою шалену активність ніколи не ішов додому з розірваними/протерими колінами чи брудним з ніг до голови, і я теж вчу його шанувати іграшки/одяг і т.п., але не настільки щоб він не міг приклякнути коли везе машинку чи сісти на гойдалку де може бути не зовсім чисто.

    А я більше не люблю коли коло таких діток сидять мами в одній руці пиво, в другій сигарета а з рота линуть такі словечка:girl_devil:, що не кожний мужчина такі знає (знову ж таки, у всьому добре відчувати "золоту" середину:girl_yes2:.)
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    У мене діти бояться душу. Старший тільки з 7ми років у душі митися почав. А до того часу дуже боявся. І менший такий самий.
    Мою дитину зразу обсипає, тому не перу наші речі в дитячих засобах також, оскільки сортую виключно за кольорами.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    ну, якби мою обсипало, я би звичайно так не прала.

    А душу Юлька не те що не боїться, бона сама мене кличе купатись, бере своїх пупсиків, по черзі всіх ще їх там миє поки я мию її. В нас цікаво купання проходять. Добре що ще на кожного пупсика не треба окремого рушничка )))
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Та звичайно. Якщо вже такі злі примхи погоди, то дитину на вулицю вести просто дико. На щастя за ту одну зиму, яку пережили ми зі Святославом таких сильних морозів не було, тому гуляли кожен день, тільки контролюючи час прогулянок, залежно від погоди.:smile:
    А бабця моя, з якою я росла до шести років вважаю все-таки робила помилку не виводячи мене взимку на вулицю взагалі. Бо погода цілу зиму не може триматися 25-30 градусів. Просто так було прийнято. Зима, холодно, знадчить треба тримати дитину в хаті вигрівати.

    На рахунок прання дитячих речей, то перу в відповідному порошку для прання дитячих речей. Інколи і свої закидую, але сортую. Звичайно з татковими шкарпетками дитячий одяг я прати не стану.))
    Тут я повністю згідна.
    Якщо дитина десь забрудниться, не переймаюся. Поперу і все буде, як і було. Якщо позамазується печеньком, повитираю. Але повитираю тоді, коли печенько доїсть, а не стану терти раз за разом.
    Чого купаю кожен день? А того, що голова вся в піску. Як такого спати класти.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2011
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    я кілька разів клала, бо коли приїжджаємо звідкись, а малий в авто заснув то я задля того щоб його помити будити точно не буду, а переодягаю обов"язково :)
    о, я довго боялась душу, тобто коли вода зверху на голову ллється бррр, мабуть до років 12. А зараз не пам"ятаю, коли приймала ванну. Малий з пів рочка миється в душі:)
    і ще, а що кутання-перегрівання має до теми чистоти і стерильності?:girl_wink:
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    А в нас не лиється, бо я душову лєйку не тримаю на тому тримачі, а просто поливаю малу по спинці, плечиках. Сама терпіти не можу коли на мене зхверху лиється вода прям на голову.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Тільки те, що нестерилізування та допускання дитини до бруду не означає, що дитина автоматично матиме імунітет і не хворітиме.
     
  20. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: чисто чи стерильно?