чисто чи стерильно?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем irushka, 9 Серпень 2011.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    саша влітку, після того, як падав дощ, а на вулиці жара, то все під вікнами скакав в *кузях* (калюжах)
    я його взувала в крокси і він юігав, товкся так, шо аж до шиї був мокрий
    прохожі по-різному відносились
    чоловіки в основному посміхались і деколи заохочували до ще більших бризок
    жінки - тут вже повний спектр - від ссміху до шоку

    ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

    даша, ну то ж ненормально. і то ти розумієш
    шо ти слухаєш родичів
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Ну значить я теж циганка, бо моя дитина теж піском обсипається, пісок всюди, в тому числі і на голові. Приходим додому, в душ і всьо супер. (точніше до хати, бо малий на подвірї грається).

    ---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    Власне, що то просто заскоки дорослих, комусь нормально, комусь дико, мені - нормально.
    Вважаю, що тільки й їхнього поки в такому віці, можуть бавитись, хлюпатися, ганяти, падати. плакати, вствати і сміятися - то діти, вони з тим ростуть і розвиваються, то нащо від них відбирати те, що по віку їм належить.
     
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    А де мені дітися? Вони приходять і бубнять. Я пояснюю чого так нізя, як вони, а вони в шок і своє "ти така не була малою..."
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    оооооооо
    моєї мами улюблена фраза - ти була така чемна, така тихенька
    я відповідаю - то я і мене ти виховувала. а то моя дитина і я її виховую
    всьо
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    ...постійно то чую...тебе навіть чути не було, сиділа собі до семи років в куточку, ляльками бавилась, безпроблемна дитина...
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    я до 18 була тиха
    правда ляльками вже не бавилась
     
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Нас таких більшість...була.
    З такими тихими можна було і чисто, і стерильно. З теперішніми шилами (є версія що темперамент нинішніх дітей такий на вимогу часу - еволюція), не виходить ні чисто, ні стерильно, ні спокійно, ні нормально.
    Моя свекруха мене достає, що в них діти жодної стіни не помалювали і нічого не знищили, а активність моїх дітей - розпущеність. Краще забиті тихі спокійні і чисті діти, які чемно сидять, нє?
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    ідеальні діти, а чо? для бабусь то взагалі мрія

    активність мого - то мої огріхи у вихованні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Завжди ж можна піти погуляти на ту годину. Най собі бубнять.
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Була з малими в гостях в родини кілька днів. Вони достали своє гіперопікою. Десь рукав трохи мокрий, перодягають, десь трохи брудне - також, всякі такі дрібниці, може тому що родичка вагітна, тому і материнський інстинкт пробивається на моїй малій. Мені нудно ходити ці всі недоліки дрібні усувати. Дитина має бути сита, трохи брудна і безмежно щаслива.
    Те покоління не вникає в специфіку дітей, а вони реально не такі, якими були ми, все міряють своїми мірками. Діти розвинутіні, складніші, ширші світоглядом і часом як зовсім не діти. І як зі своїми вузькими стереотипами сприйняти ці чуда?
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    скандинави кажуть - шоб діти були щасливі, то мають бути трохи голодні і трохи холодні
    тобто шоб були в тонусі
     
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    трохи голодні я мала на увазі. тобто не перегодовані. якшо каже шо вже наївся - більше не пхати
     
  14. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    в мене так само. Наша кімната вся розписана чим хоч- фарби, фломастери, олівці (правда тому що ремонту закінченого нема, тре обої поклеїти) по штукатурці.

    То свекруха як бачить що знову діти малюють по стіні - одразу сварить мене, але мені пофігу.

    А з чистотою - то в нас по свекрухиним міркам - антисанітарія, бо діти постійно з собаками, в піску, а на морі ще й ниряють. Караууул!!!
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    На свому подвір'ї я б теж все дозволяла. А ви на майданчики підіть і хай дитина поїсть пісочок з какашками - то зовсім інше.
    І в стрибанні по калабанях теж нічого поганого не бачу і часто практикуємо. Але з тим пханням до рота я не згідна. А мій ще любить вітрини в магазинах облизувати. Для мене то катастрофа... А для нього - глисти
     
  16. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Через ті глисти, мабуть, проходить кожна дитина. Це не смертельно, можна вилікувати. Зле, коли дитина від мами чує : " Не бери, не можна, не пхай, не лізь, не ....." Читала психологів, кажуть, дитина багато заборон не сприймає. Може сприйняти лише 1-2-3. Тож вибирати треба найважливіші. А все інше - можна.
     
  17. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Я так зрозуміла, що ви живете в помешканні свекрухи. А коли будете мати своє житло, зробите новенький ремонт, також будете дозволяти дітям стіни розфарбовувати?
    Мій старший ніколи по стінах не малював. Не знаю яким буде молодший, але однозначно: дозволяти малювати по стінах не буду. Для цього є альбом, крейда (на вулиці) і ще багато цікавого придумано, щоб дітки могли розвивати свої художні здібності.
     
  18. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Отак дітей заганяють в якісь рамки, "треба робити так і так", дозвольте дітям розвивати свої творчі здібності, ну якщо вже так шкода стін - дайте великий шмат шпалер, але не потрібно наказувати - "ось, можна малювати тільки на тому папері..." Бо це - стереотипне мислення, а воно вбиває творчість...
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    Це з одного боку, а з іншого потрібно вчити дітей цінувати працю інших людей (як майстра, який робив ремонт, так і батьків, які на це заробляли гроші ). А якщо дитина захопиться різьбою по дереву? Нехай нищить меблі? А як сподобається малювати вдома по стінах? Потім те саме буде робити в садку, школі, на стінах будинків?
    Не розумію чому
    дитина не може на папері?
     
  20. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: чисто чи стерильно?

    В мене малявка ще маленька, їй 7 місяців, але думаю стіни її кімнати я дозволю малювати, а решта хати трохи шкода