Читацький флешмоб 2019 розпочато

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем lovikyou, 27 Травень 2016.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дівчата, пропоную побавитись. Часто от хочеться щось почитати, от щось хочеться, а не знаєш що і тут в нагоді стають рідні ДП.
    Коротко суть - кожен з учасників обирає собі певну кількість книг для участі (кратну 5-ти) для прочитання на рік та вказує свої побажання щодо жанру-обсягу-кольору палітурки :girl_wink:. Далі згідно побажань отримує по книзі у список від інших учасників (один учасник=1 книга), якщо список формується з 20 і більше книг, то можливі по 2 рекомендації від 1-й людини. Від запропонованої книги можна відмовитись, до прикладу, якщо вона вже прочитана, тоді просимо в учасника дати заміну. Якщо запропоновану книгу берете, відпишіться.
    Обов'язкова умова - написання відгуку про книгу (без розкриття змісту, потім ще іншим читати :girl_yes2: ) у відповідній темі - Враження про книги від учасників Читацького флешмобу .
    Щоб було цікавіше, одну й ту ж саму книгу користувач може пропонувати не більше 3 разів.

    ВАЖЛИВО: коли підтверджуєте, що книгу приймаєте, формуйте список аби ми поредагували в топі, дуже прошу не робити список цитатами. Якщо книга при читанні "не пішла", просіть дати заміну, аби не залишалось "пробілів".


    Наразі список виглядає так:

    Список 2018 та 2019 у файлі: Учасники, 2018


    2017 р.- Учасники, 2017
    2016 р. - учасники, 2016 р.


    Організатори: @lovikyou @Hermi @svoybox
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @lovikyou, Ви починайте, а ми підтягнемось :girl_wink:
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ок. Беру собі наразі 10 шт.
    Цікаво - романи, з описами Львова; СучУкрЛіт; можна щось адекватно мудре про дитяче здоров'я чи виховання; легке та веселе фентезі.
    Тепер як мінімум 10 учасників має назбиратись аби мій список сформувався
     
  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @lovikyou, то нам спочатку писати свій список, а потім вже будемо один одному рекомендувати?
     
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    Легке та феселе фентезі: - Макс Фрай - "казки старого Вільнюса"

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Пишіть кількість на яку погоджуєтесь, побажання, це означатиме, що Ви приймаєте участь. Ну і тоді чекаю рекомендацій іншим учасникам
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Приймаєте участь? Тоді спершу кількість і побажання: )
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ок) тоді цікавить поки 10 книг, тематика: фентезі, книги для роздумів та з непередбачуваним фіналом, біографії.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ще не читала, приймаю!
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Від мене - Ніл Ґейман "Історія з кладовищем"
     
  11. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    І я приєднуюся, поки що теж 10 книг.:girl_yes2: Цікавить сучасна укр. проза, зарубіжна проза, психологія, художні та історичні книги з описом Львова.

    "Роман з містом" Світлани Горбань і Наталі Лапіної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я би теж щось вже почитала, але можна 5?
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Так: ) При бажанні кількість з часом можна буде збільшити.
    Пишіть побажання
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Люблю зарубіжну класику, але щось на зміну і з українських сучасників би почитала (тільки не Матіос, не переношу її)
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Приймаю.
    Наразі:
    1.Макс Фрай - "казки старого Вільнюса" від Melian
    2. "Роман з містом" Світлани Горбань і Наталі Лапіної. від Alstroemeria
    3-10. вільні ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

    Не знаю наскільки Ви сприймете цю книгу "адекватно мудрою", але для мене вона з найкращих про дитяче здоров"я: Роберт Мендельсон "Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам".
    Дійство відбувається не тільки у Львові, але наше місто описано казково: Діна Рубіна "Синдром Петрушки". Після того, як я прочитала роман, то написала лист авторці, що мені дуже сподобалося, як вона представила Львів у книзі, на що отримала відповідь і була здивована, що вона насправді ніколи не була у Львові і описувала його зі слів друзів) А от цього року Діна Рубіна нарешті відвідала наше місто)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @lovikyou пропоную "Живі книги" Міла Іванцова

    приєднуюся. візьму собі 10 наразі.
    цікавить сучасна л-ра як укр. так і світова. романи(не надто примітивні любовні), детективи(не надто криваві), книги про їжу, подорожі, цікавих людей(можна біографічні). не філософія, не містика.
     
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мені буде дуже цікаво прочитати Вашу думку на рахунок цієї книги. Є три томи "казок", не продовження однієї історії, але трохи перекликаються між собою за змістом. Приємного читання) Вашу книжнку також почитаю!

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    Бенхкард Шлінк "читач" / "чтец"

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а книги тре до кінця року?
    беру 10штук:) люблю детективи, ужастіки-містику але не примітив про кровіщю, а щось таке таїнствінне, сучасне про стосунки(підліткове теж читаю),класику люблю-багато прочитала,якщо є щось що пропустила - охоче почитаю:) і відкриття минулого року - романи:)але не ті ужоси про печери лотоса,а такі нормальні(на разі зачепила Грохола К.)
    Люда,раджу тобі "Танго Смерті" Винничука. Дуже пристрасна книга,читається на одному подиху, там і любові, і містики трошки,і про Львів,легке але з приємним післясмаком:)
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1