Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Solomi, 18 Січень 2011.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Треба завжди бути напоготові.[/QUOTE]
    Мене теж так інструктор вчив. Ну не зовсім так :) Але завжди говорив, що навіть якщо аварія станеться з вини іншого водя чи пішохода все одно неприємності будуть і в мене також. Мене реально врятувало те що дистанцію витримала, та й таксист трохи дивно їхав до того, як зупинитись. В мене навіть не було часу на нього насигналити, ледь встигла його обїхати.
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дистанція реально рятує. Була свідком як автівка поцілувала в задній бампер поліцейський пріус, який зупинився, щоб пішоходів пропустити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Я це в новинах бачила, якщо ми про той саме випадок - до речі, це якраз водій таксі був. Вїхав в пріус в центрі міста, коло будинку книги, ще й казав, що це поліція їздити не вміє.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Боюсь, коли мене "підрізають".:girl_cray:
    Це такі жахливі відчуття, коли ти їдеш пустою смугою (на швидкості) і в вус не дуєш і тут з бухти барахти хтось з сусідньої просто тобі перед носом вискакує.:girl_cray: І хоч би сигнал поворотником подав перед тим- а нашо. І нашо було перстроюватись, дорога пряма, до поворотів і розгалужень ще ого-го, можна було 10 разів перестроїтись і забути.

    Мала трафунок два дні тому, брррр, зреагувала різким натисканням гальма, але ше чуть і були б "поцілувались" і то на пустій дорозі- капець!:scare:
    Провертаючи ту ситуацію в голові так і не можу зрозуміти- навіщо той водій так зробив. Просто щоб їхати попереду мене? Для чого?:dntknw:
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Virner

    Virner Well-Known Member

    Вчора стала свідком не дуже приємної дискусії, де водії зі стажем, розказували як жити "водіям-новачкам".
    І от типу фрази : "навчись спочатку їздити, а потім виїжджай у люди"! Або "терпіти не можу рагулів з буквою У"...
    А ще тут темку перечитала, давніші дописи, і теж купа такого.
    Я от не знаю, скільки то треба ходити на курси, щоб одразу їздити добре. Всеодно ж є адаптаційний період, коли отримуєш права і вже наче добре їздиш, але перші самостійні виїзди таки стресові. Невже інші одразу професіоналами стали? Чи просто забули як вчились?

    Якось бракує мені толерантності на дорозі, через це і боюсь водіїв.
    Страшно боюсь, що якщо раптом (не дай Бог) ДТП, то це ж одразу якийсь скандал і образи.
    От водії-хами - мій найбільший страх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Коли тільки починала їздити, готувалась до описаного Вами ставлення на дорозі.
    Була приємно здивована тим, що все виявилось з точністю до навпаки.
    Зараз навіть не можу згадати неприємних ситуацій на дорозі, коли я тупила (а туплю я досі часом, бо їжджу далеко не щодня).
    А от пригадую купу ситуацій, коли мені допомагали припаркуватися, давали виїхати з другорядної дороги, коли я не наважувалася. Раз сусід з 7-го поверху спустився, бо побачив з балкону, що я не годна задом виїхати з двора, бо двір був тісно запакований автівками.
    Більше впевненості! наші водії реально стали більш терпимі, чесно.
    Ну і не раджу чіпляти ні "туфельку" ні букву "У". Ми не чіпляли, щоб не підставлятися під оті нападки, і вважаю тільки виграли від такого рішення.
    Хоча один знайомий розповідав, що як їхав на жінчиному авто з буквою "У" і в пробці легенько виставляв носа з своєї смуги, то перед ним утворювалась чиста дорога, бо всі різко хотіли уступити йому дорогу :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Дуже рекомендую навіть на пустій дорозі регулярно дивитись в дзеркала бокові і заднього виду, щоб бачити ситуацію навколо себе, щоб самому не зробити аварійної ситуації. Бо, коли Ви бачите машину, яка на швидкості "прилаштувалась" за Вами, то для Вас не буде "сюрпризом" його обгін чи випередження.
    Стосовно поворотників - змиріться, нажаль, це масове явище.
    Для чого їхати попереду Вас?)
    Якщо він за Вами :
    Перше - якщо Ви тормознете різко, аварія - винний він, бо не тримав дистанцію.
    Друге - моральний фактор, коли попереду тебе ніхто не їде. На доволі пустій та знайомій дорозі я теж не люблю за кимось їхати.
    Третє - швидкість) комусь і 140, нажаль, мало....


    Найгірше, коли ти бачиш початок аварійної ситуації і маєш вирішити, як зреагувати.
    От, було в нас. Львів-Краківець ( жахлива дорога, бррр) недалеко за Львовом. Їдемо потоком, швидкість достатня, щоб нормально їхати і нікого не обганяти, тримає чоловік дистанцію до попередньої машини. І тут розумник на мазді йде на обгін нас, а попереду на зустрічці амулет. Тут до нас доходить, що мазда не встигне, чоловік по газах, теж ледь не догнали попереднього, благо дистанція достатня, але і лоб в лоб ні в кого не було, бо мазда втікла зі зустрічки. Правда, мазда блимнула аварійками, значить трохи дійшло, яка б аварія була.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  8. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Автоцивілка зі збільшеним лімітом і Каско на своє авто і хай скандалять до стовпа.

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Virner

    Virner Well-Known Member

    може, то я себе так налаштувала. Треба змінити ставлення до ситуації.
     
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Це могла бути автопідстава з метою наживи...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ооо, я оте постійно роблю, але навіть не для того, щоб уникнути аварійної ситуації, а хоча б для власної цікавості. ну, хочу, треба мені знати що навколо мене. Ніколи не розсабляюсь. Та й взагалі мене тільки недавно попустило від стану "дрота" з синіми руками на кермі.:girl_crazy:
    Власне, що йому заважало їхати попереду, тільки на своїй смузі?)

    Я мислила так, що якщо він вискакує і я в нього влупнусь, а в мене ще та У і свідків нуль, то винною легко визнати мене. Як і хто докаже, що він так би мовити, вискочив поперед мене з сусідньої смуги- ніхто. Відеореєстратора в мене нема, машина старовинна), тому більший відсоток припустити, що його нема і було б ДТП на його користь.
    Ну, десь так.
    Ось щось типу таке.

    Нас страшили в автошколі бомжами, котрі падають під колеса на пішоходних переходах, а тут ще така ситуація з водіями може виникнути...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    нема чого боятись такого. По-перше, хамів не багато. Більшість кричать щоб випендритись - вони безвредні)) По-друге, навіть якщо хам - говорити з ним треба максимально тихо і спокійно, тоді автоматично і він стане розмовляти тихіше, бо не зможе вас чути. Професіоналом ніхто не народився, як казала одна мамина коліжанка, яка вчилась їздити далеко за 40 "ніхто з маминої "п.." за кермом не виїхав" може некультурно, зато твердження любому мужику справедливе.
    --- дописи об"єднано, 4 Жовтень 2017 ---
    Жанна, вони реальні, одна така тьотінька минулого тижня в центрі падала під колеса, якби не свідки і не реєстратор то була б купа проблем водію. Тому реєстратор в поміч не тільки початківцям, а й водіям зі стажем потрібен, причому останнім - більше, бо початківці їздять повільніше, невпевненіше і таких штук по дорозі в них трапляється менше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Zemlychka

    Zemlychka миється в бані

    Деб** на дорозі)))
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я боюсь паркуватись і виїжджати з парковки) Стабільно за кермом десь півроку. Права вже давно, але, в основному, була "штурманом". І от, приходиться тепер з дитиною їздити на навчання в центр. А там з паркуванням ох як не легко. Думаю, може кілька додаткових уроків з інструктором взяти? Чоловік каже, що все з досвідом прийде само.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Візьміть дві коробки, і йдіть самі на стоянку супермаркету вчитись. Перед тим подивіться відео секрети швидкого паркування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чоловік правильно каже:girl_smile:Практика, практика і ще раз практика. Погоджуюсь з @Siania, подивіться відео-уроки і відточуйте навики на стоянці, під будинком, десь в тупіковій вуличці, десь, де більше місця, де менше.
    Мені паркуватись задом завжди легше ніж передом, бо в дзеркалах добре видно куди і як в‘їжджаєш.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Але не забувайте, що паркуватися задом до газону не можна.
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А чому?
    Щось я такого не чула, або забула,
    курси закінчила 12 років тому.
     
  19. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    Ну не тільки до газону, а й до тротуару. Мені мій інструктор наголошував.Тому що вихлопна труба знаходиться ззаду і здійснюється викид шкідливих речовин прямо на траву (чи на прохожих людей).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Ні я, ні чоловік такого не знали.
    Але дійсно я дуже часто паркуюся задом. Машина довга і так простіше заїхати, ніж робити багато маневрів і боятися зачіпити своє чи чуже авто. А потім і виїжджати легше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1