Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а взагалі за всю історію обмінів бували ситуації коли подарунок комусь з учасників не подобався?тільки недавно приймаю участь у обмінах, то всього не знаю:) ну може ніхто би так прямо не написав. але все рівно думаю, що будь-який подарунок - це приємний сюрприз, позитивні емоції, вдячність і радість:) ну принаймні так собі кажу, щоб не переживати теж, що мій подарунок не сподобається форумлянці)
    згадала історію про подарунки. колись ще в далекому дитинстві дружила я з сусідським хлопчиком (зараз він вже не сусід, бо переїхав). і от якось він був в мене дома і каже, що має для мене подарунок, і зараз піде до себе додому і його принесе. жив він на тому ж поверсі, що і я, тому коли його довго не було, я кажу мамі: "йди відкрий двері, бо напевно Павлик несе великий подарунок, і аж двома руками тримає, то не може ні натиснути на кнопку дзвінка,ні постукати, може вже давно під дверми стоїть, а зайти не може":) ну подарунком виявилася маленька лялічка, але все рівно я тішилася)) деколи і саме очікування подарунка - це вже класно, головне ж - увага і те, що тобі хотіли зробити приємне:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Так, це правда. Я теж маю таку ляльку. Вона вже, можна сказати, вінтажна....,але вона для мене - це теплі спогади.....
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2017
  4. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    ну ви дівчата дійсно швидкі. Зайшла почитати, хто як розвідує інформацію про форумлянку, а тут бац - і майже всі готові)))) я маю тільки один елемент... решту доповню на вихідних.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зараз я вам розкажу про швидкість :girl_wink::girl_blum: Я вже ОТРИМАЛА!!!!:clapping::yahoo::yahoo::yahoo: Дуже-дужжеее дякую тобі моя чарівнице, так вчасно з подарунком ще ніхто не в точку не попадав. Останні дні в нас не найкращі, я постійно з мокрими очима і на валокордині і тут такий теплий промінчик. Чукулядову частину, чоловік відібрав відразу, сказав що і йому щось має припасти. Я спочатку віддала, а потім спохватилася і згадала про фотозвіт :facepalm:і конфіскувала назад.
    Ще раз дякую :kisss::kisss::kisss:
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2017
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 2
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    бували. В мене. Ніколи тут не писала про це, то було давно. Перший і останній мій обмін.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я одним подарунком була скоріше трішки збентежена, бо він поєднав «тематично» всі можливі свята від Валентина до.. «вітаю з новонародженим» ). Через це, мабуть, навіть забула , з якої оказії був обмін. Але форумлянка таки мене вразила оригінальністю подарункового набору. І все знадобилось, зрештою, досі користуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 2
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І я, і я, і я:girl_dance:Щиро дякую:kisss:Фотку зробила дуже швидко, бо діти майже все порозтягували:girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Поскладала я сьогодні все що планувала подарувати в одну купку і ходжу туди-сюди, задивляюсь і все воно мені щось не то...якесь недоповнене...аж тут мене осінило! І так така гарна ідея підвернулась,тільки треба ще день-два на її реалізацію.
    А ще була задумка закидати в коробці подарунок жовтим листям, ну щоб зовсім по-осінньому було. Але чи то осінь цього року не багата на гарні листочки, чи то я не по тим паркам ходжу, не знаю...так що буде так як є, хоч ідея була непогана)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Креативно Креативно x 2
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В мене ніби теж все готово. Завтра приїде останній елемент і можна буде відправляти.
    Йду пошукаю свій "улюблений" елемент обміну -коробку. В нас з ним особливі відносини - то не влазить подарунок, то коробка завелика:connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Ми свою осінь знайшли...і настрій те що треба, і ті листочки бачили. :) А ідея чудова!!!!
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мої похворіли:sad:.
    тому все відкладається. мабуть надсилатиму в кінці тижня.
    форумляночко, зачекай трішки, будь ласка
     
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    В темі тимчасове затишшя :) А тим часом моя дарувальниця вийшла зі мною на зв'язок і ... ура-ура, мені ще зовсім недовго чекати! Так цікаво, хто цього разу є моєю чарівною феєю?
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Done:girl_crazy:Аж самій не віриться, що підібрала. В мене з коробками теж завжди не все гладко:girl_haha:
    Подарунок спакувала, фотозвіт кураторам скинула, біжу на НП, відправлю їхнім кур'єром.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 6
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я вже теж подарунок сьогодні відправила. Надіюся все доїде ціле і неушкоджене:) Але є одне але:)) Я ніде не вказала в посилці свій нік, тому вже або потім напишу, як форумлянка отримає. Або дам підказку: подарунок поїхав в коробці від електрочайника. Ну якщо звісно тільки одна я в такій коробці відправила:)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
  16. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я вже майже все підготувала.
    Ну і книжка в мене — ви зрозуміли, що я не шукала легких шляхів )
    Не гороскопи, звичайно, але щось таке.... ммм... шкода, що був тільки один примірник, бо я б собі таку теж хотіла.
    Словом — завтра йду відправляти.
    А моя дарувальниця мовчить. Я вже поштарку замучила, а подаруночка все нема і нема :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Подарунок спакований і сфотографований. Сьогодні вже не встигну відправити, тому буде лежати до завтра
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Усьо, я майже готова. Якщо не докуплю щось індивідуально руденьке, то він, як мінімум, повторюється на усіх складових :)
    До речі, мій чоловік хрестив доню автора книжки :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Хм...а я ще в роздумах, часу вже обмаль, а ідей не дуже...Маю ще пару днів і то мене тішить.

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я теж ніби все маю, але відчуваю що ще треба чимось симпатичним доповнити))
    Ще пару днів є.
    Моя форумлночка ще трохи мусить почекати, старатимусь бути не в останньому вагоні. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    з року в рік все важче підбирати подарунки для обміну. Так хочеться чогось особливого і саме того єдиного, що найкраще підійде форумлянці...

    п.с. хто ще в роздумах про паперову частину, нагадаю, що на форумі є тема "читацький флешмоб", де деякі форумлянки залишили інформацію про свої книжкові вподобання.
     
    • Подобається Подобається x 2