Чоколядово-осінній обмін-2017

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Вересень 2017.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    21081804_1251250971686767_2021591008_o.jpg

    Нарешті прийшла - ця довгождана, жовто-багряна пора!!!....Осінь, лиш вона може нас так зігріти своїми дощами та холодом. Отож, запрошуємо вас до Осені, котра дихає ароматами гарячого шоколаду, та шурхотить мелодією книжок..... ​

    Обов’язковими елементами будуть:
    Шоколадка, ароматний осінній напій, один елемент повинен бути кольору осені (помаранчевий або червоний), щось почитати та щось тепле на згадку.

    Для того щоб прийняти участі у "Чоколядово-осінньому обміні 2017" , вам потрібно:
    - мати не менше як 350 змістовних дописів
    - відсутність штрафів з попередніх забавок

    Заявку потрібно надіслати на поштову скриньку обміну obmin.dp@gmail.com до
    22 вересня.
    У заявці вказуємо:
    - повне ім'я та прізвище
    - нік на форумі
    - лінк на профіль
    - адреса: назва вулиці, номер будинку, номер квартири, поштовий індекс
    - номер мобільного телефону
    Всі ці дані є анонімні, крім дарувальниці їх ніхто не отримає, можете не переживати.

    Участь із країн, що знаходяться за межами України, можуть приймати учасники, лише за наявності української адреси, куди можна відправити подарунок.

    25 вересня ви отримаєте лист від куратора з ніком форумянки, котрій будете дарувати подарунок. Надіслати подарунок потрібно до 9 жовтня (це найпізніший термін, хто захоче надіслати швидше - будь ласка).

    Перед відправлення обов'язково робимо фотозвіт подарунка і надсилаємо на пошту обміну obmin.dp@gmail.com.

    Куратори гри: @terezka, @Gorda

    Якщо форумянка отримала подарунок, але не виставила фотозвіту протягом місяця (виключення лише, якщо подарунок йшов довше, але щиро сподіваюсь, що такого не буде), то в наступному обміні форумянка до участі не допускається.

    До цього обміну не допускається Sweet Kitty Галерея буде відкрита після того, як половина учасниць відправить подарунки.

    Запрошуємо до участі, та бажаємо всім теплої та гарної гри!!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Щось в мене цей рік якийсь мега стресовий. Лише сьогодні прийшла до себе після розбитого вікна. + на додачу зібраний пакунчок стояв під самим вікном! Коли я побачила що сталось з пластиковою мискою, яка стояла під вікном, тільки сьогодні рішилась заглянути в пакет з подарунком...І чудо - постраждали лише обгортки і сам подарунковий пакет ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А я таки в останньому вагоні ))) тільки відправлятиму, сподіваюсь пошта швиденько довезе, бо бачу стільки вже отримали дівчат що галерейка не за горами ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Люба моя форумляночко, прости, але злісний вірус скосив мене жахливо.... Лежу... Сьогодні мушу вибратись з хати за останніми частинками і обіцяю-обіцяю завтра відправити чи навіть домовлюсь з чоловіком за кур"єрство...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Ура ура всі частини зібрано ;)
    Думаю завтра почалапаю на пошту, сподіваюсь погода нарешті порадує:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    все готово. зараз зробимо фото і вирушаємо на пошту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мене сьогодні зранку розбудив телефонний дзвінок (я довго сплю:)). Дзвонила поштарка, і сказала, що мене чекає посилка) Я майже зразу побігла за нею) Потім ще питали чи то якийсь подарунок, бо навіть пакунок був гарно прикрашений, з бантіком (ще й патріотична коробка):girl_dance: Тому ранок почався чудово:) Дякую моїй дарувальниці за нього, радію і чекаю галерейки:d23:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    хек, фотозвіт скинула, зберусь і піду відправляти
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відправила ще в п'ятницю, з дня на день має бути в Форумлянки, сьогодні відзвітуюсь на пошту.
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не сприйміть за злісну порушницю, нам ураган дроти електричні обірвав, світла два дні не було, думала, сьогодні чоловік відвезе в сусіднє містечко відправити, а він тільки тепер додому приїхав. Вибачай, форумляночко, завтра організую все, обіцяю
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ура!!! Тільки зайшла в тему глянути, чи не відкривають ще галерейку, як отримала смс від своєї дарувальниці про посилку. Магія, не інакше. Клааааас! Чекаю!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Сиджу тихенько, дихаю рівненько, щоб у моєї чудової дарувальниці зійшлися всі зорі, склались обставини і лягли карти. Бо просто-таки відчуваю, що моя фея дужжже перейнялася тим, чим і перейматись не варто. Тому скеровую їй промінчики гарного настрою, спокою і позитиву та чемно і без претензій ждю. :)
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    А я вже з подарунком:girl_dance:. Чоловік не міг витримати, хотів все розгорнути і подивитись, а я не давала:girl_devil:, хотіла спершу зробити фото, бо там таке оформлення:girl_in_love:. Коротше, далі буде в галерейці. Своїй дарувальниці велике дякуюююююю!!!!! (в кухні не прибрано, вечеря не готується, я читаю.....)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я - все чемно і вчасно встигла зробити:dance3: Трохи були "карусєлі" з доставкою: в Солонці на НП не працювала система, посилку не прийняли, чоловік з температурою нив, що вмирає, хоче додому і не хоче волочитися по поштах, делегував обов"язки "бестфренду". З пригодами і бродінням по руках (точніше машинах) мій подаруночок вже доставлений:girl_claping:. Тепер залишилось хвилюватися чи сподобається:girl_in_dreams:
    Свій фотозвіт в галерейці виставила. Заздріть дівчатулі:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ну де ті вихваляння?
    Дівчата, ви жартуєте, я вже так хочу фоток, так хочу порозглядати, а нема що, тільки @Gorda і @flame виставили фото.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, от власне - ДЕ?
    чи тобі тіко есемесина дісталася:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Чо тіко есемесина?
    Дві есемесини!

    Але форумлянка написала, що у вівторок мав би бути мій подарунок.

    Ех, я не ображаюсь, але ще ніколи так довго не чекала подарунка. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я вже майже отримала свій подарунок :girl_claping::girl_curtsey:. Чекаю -не дочекаюся коли доберуся до нього )))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ціхо ти! в когось і того нема ;) так що чемно жді ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дарувальнице моя, ти нереально класна! А подарунок твій — такий мій-мій! Сиджу в приємному шокови з посмішкою від вуха до вуха. А чого я сиджу? Побігла в галерейку!
     
    • мімімі мімімі x 2
  21. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Маю до організаторів одну пропозицію: Треба в обмінах зробити листівку пунктом "Must have"! А то я нік форумляночки вияснила з смски, а як звати і не знаю :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1