Чоловічий фактор ЗВ/безпліддя

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем olenchikk, 2 Березень 2020.

  1. olenchikk

    olenchikk New Member

    Усім привіт!

    Дівчата може хто зтикався з такою проблемою, порадьте бо вже не знаю що думати. Була зв, а саме анембріонія. Поздавали всі аналізи з чоловіком і виявилось що у чоловіка погана спермограма. Поки що лікуємось, але начиталась що у багатьох мало толку від лікування цієї проблеми.
    Але я от собі думаю, що все ж таки вагітність наступила, і одразу, то може жіночий організм відсіює погані спермики? Чи може погана сперма спричинити і далі зв?
    Хто може порадити толкового уролога/андролога?

    дякую наперед!
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я би порадила приймати чоловіку натуральні антиоксиданти,перуанську маку (lherb)
     
  3. chereshnia

    chereshnia New Member

    Зверніться до Черепаніна Василя Івановича. Дуже компетентний лікар - уролог, андролог.
    Самостійно визначити яка проблема в спермі і чого саме бракує і так не вийде, краще кваліфіковане скерування.
     
  4. Ludmilq

    Ludmilq New Member

    Ми з чоловіком збираємося до Семчишин Роксолани, Інтерсоно Медікавер, працює разом з Черепаніном, чула хороші відгуки. У чоловіка азоспермія((
     
  5. svit Lanka

    svit Lanka New Member

    Азоспермія важкий випадок, але спробуйте знайти причину тоді будемо бачити що далі. Черепанин хорошйи спеціаліст.
     
  6. Ludmilq

    Ludmilq New Member

    Записані жо Черепанина,проконсультуємося, але так розумію, що однозначно потрібно ЕКЗ, яка клініка у Львові найкраща?