Чому чоловіки відмовляють у сексі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юлія Ковальська, 11 Лютий 2013.

  1. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    @Mansikat я зрозуміла суть, написала, що в мене переважно виходить зовсім інший хід думок. Це треба потренуватися.

    @Лідочка згідна на всі 100, що дуже на тому зациклилась. Така вже я є, і це добряче псує мені життя. Мабуть, після багатьох невдач і розчарувань в чоловіках, в цього вчепилась, як в найкращого...
    Уточню, що різниця - всього 3 роки, а не 10.

    Я не бавлюся, просто по ходу обговорення додаю потрібну інформацію, от і все))
    А щодо корони, то вони не у мене точно, а в колишніх подружок)тому і зникають, бо дістає мало не щодня їх проблеми вислуховувати. А коли я пробую нарешті хоч щось вставити - все, не беруть трубок, не відписують. Яка там кава....так що гуляю сама. Усі звикли, що я безпечна щебетуха, в якої нема проблем і суцільний оптимізм. Коли перестала такою бути, позникали усі. А друзі, як відомо, пізнаються в важких періодах. Та і таке.

    Фінансова залежність стає для деяких жінок вбивчою... і вони починають зациклюватись, впадати в відчай і т.д. Плюс коли домашні щодня довбуть, яка ти недороблена і ні на що не здатна, то енергія перестає прибувати, і почуваєшся справді ні на що не здатною. Любила я себе, поки не посиділа з ними(( і зациклилась ще і на відсутності роботи=грошей, а далі підтягнулось все решта... чорт, обходилась ж раніше без них!
    Як можна долучитись до мрії, не маючи ні копійки? Я би і рада це робити, але не вдавалось довгий час щось знайти. Ми і не подорожуємо ніде, я ж не витягую його насильно. Сидимо і гниємо в тому місті....я зрозуміла, що почуваюсь щасливою, коли їжджу кудись. Мене страшно пригнічує це стирчання по пів року на одному місті, поки молоді треба щось побачити, крім центру, супермаркетів і гаражу. Я колись пропонувала мало не автостопом десь махнути, аби зекономити кошти! та де, він навіть відпустки не бере....

    Дівчата, я вдячна вам за поради і розбір ситуації, але є нюанси, які реально заважають, це не опишеш словами. Вампіри вдома, 2 штуки) енергетичні. Зароблю трохи - і тікатиму пошвидше звідти, має налагодитись життя.
    Це все можливо збоку і виглядає, як відмазки, але справді якось забагато накопичилось негативу навколо....
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    @Hermi в дечому я з вами згідна, але на матеріальне треба і мати щось в кишені, бо власний дім не стоїть десь порожній і не чекає мене. Щодо втечі - я вже раз втікала, все закінчилось ну дууже погано для мене. На тому і закінчився мій супер-оптимізм, хочу чогось іншого.
    Про погоню за грошима - так і є, на жаль( коли я про них не думала, жилося набагато простіше якось....але роки йдуть, треба мати свого кута нарешті.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Ви хочете своє, але нічого для того не робите. Почалось все з того що мало сексу, потім що мало подорожей, мало фінансової допомоги зі сторони хлопця, зібрати себе до купи Ви не можете, бо домашні заважають, подружки погані. То не буду, так не підходить, все не те, кругом всі не такі :)
    Моя Вам порада - перестаньте нити і займіться ділом. Від бездіяльності - Ваш стан цілком логічний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  5. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Не придумуйте вже свого, я не писала, що мало грошей від хлопця, я їх в нього і не беру взагалі-то...
    Ну так, а якби не мала часу - то теж би не було сексу, так по-вашому? От власне, що почалось усе від нестачі сексу, а не навпаки! Або ви читаєте неуважно, або я недобре виражаюсь.
    Займати себе повністю іншими справами - це не вихід з проблеми, а її уникнення. Тоді взагалі сексу не буде, бо чим менше зараз - тим менше буде хотітись потім, це як спорт. Чи може піти на спорт якийсь - і нічого не треба буде? ))) у вас так все просто - причина бездіяльність...почитайте трохи про депресію, чи дуже хочеться займатися ділами.

    Психологи зараз теж дорогі, тому нию тут! ))))
     
  6. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Началось за здравіє, а закінчилось "від нІчогоробити баба ниє". Подякувала ще раз.
     
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Vivienne Dark не ображайтесь, але ви писали про те, що хлопець не фінансує спортзал.
    Ви ось зараз візьміть, і перечитайте свої дописи один за одним, і як змінювався хід думок, подивіться зі сторони на свою пооблему - отак як вам радили, очима іншої людини. І подумайте, чи дісно проблема лише в сексі.
    Я щось не уявляю життя зрілої людини, що має роботу й освіту, настільки сірим. Ну не можуть всі подружки бути такі однакові погані, що ниють весь час. Я ще такого не бачила, чесно.
    Якщо вам дійсно не вистачає спілкування - є маса способів. В ту саму Формулу Краси абонемент коштує (може вже й по-іншому) 300 грн. Це не космічна сума на сьогодні. Там можна знайти й компанію однодумців. Або якісь курси, будь що, що для вас цікаве.
    і про те, щоб робити - ніхто ж не каже піти завтра купити квартиру. Але, хоч найменшими кроками можна рухатися до своєї цілі. Особливо, якщо ваш хлопець збирає на житло, і ви збираєтесь з нтм пов'язати свою долю. І тоді й світ має інші барви, бо є стимул!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    повірте, яке життя люди собі організує, таким воно буде. Може пам'ятає, я також довго плакалась, капець, кінець світу, ніц нема і нічого не світить. Поки не взяла себе в руки, доти нічого і не було.

    Ви самі впадаєте у крайнощі, то сексу нема, то грошей, то подорожей, то подружок. Може Вам потрібно змінити ставлення до того всього? Відпустити ситуацію, не накручувати себе і шукати щастя в дрібницях. Можливо треба переглянути цінності, почитати літератури, як знайти друзів\підтримати стосунки. Я не маю такого великого досвіду з чоловіками, але побачила одне - з правильним підходом можна отримати все що забажаєш, тільки треба той підхід знайти!
    Якщо депресія - ну то вже лікувати треба, форум тут не допоможе, пошукайте, тут є спеціальна тема про то. Якщо хандра - взяти себе в руки і насолоджуватись життям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

     
    Останнє редагування: 25 Січень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    @Vivienne Dark хочу Вас ще підтримати, те що Ви "ниєте" - дуже добре, отже рано чи пізно почнете щось змінювати. Коли людині добре сидіти без роботи, це набагато страшніше) Просто візьміть відповідальність за своє життя, ніхто не винен, є тільки Ви і Ваше сприйняття ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    @Oleksandrochka
    @Siania знаєте, щось в тому є... я була пару днів настроїла себе, що все зрушиться з місця і що я варта нормальної роботи, все буде гуд, і хлоп - подзвонили і запросили сюди, де зараз)) а потім щось знов все зникло... треба буде почитати щось про такі штуки, як себе копнути в дупу:girl_cool:я сумую за собою колишньою, оптимістичною і енергійною. Як дві різні людини, чеснеслово(
    @Hermi вам що допомогло себе взяти в руки? хоча, у кожного свої ситуації, але може щось є діюче для всіх))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. AilataN

    AilataN жива

    як мінімум

    це- корона))

    А якщо розібратися то корон- вагон
    І в хаті всі нехороші, і подруги шось не те, і.і.і.
    недозрозуміли вас, несприйняли вас.. несприйняли з обіймами..
    ну, буває
    будуть інші періоди. щось зміните, якщо захочете :)
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member



    Більшість останніх коментарів зводились до того, що старі умудрьонні життєвим досвідом тітки (сарказм, як що шо)радять молодшій жіночці що робити, коли дурня в голові і "нема нічого до роботи", серйозно? і смішно і сумно. Добре, що хоч поради народити не було))) Хотіла висказатися, та видно, краще це робити в зошиті ручкою. Декілька корисних припущень а решта загальні фрази...цікаво, чи у вас самих все так гладко та ідеально що в стосунках, що в сімї, а?... щось сумніваюсь. зате іншим тикати на недоліки майстри. Я сама їх чудово бачу, а описувала всі нюанси, бо вони взаємозвязані між собою, а не вигадане ниття чи якісь там корони....Та висновки зробила для себе. Видать, судьба така, підтримувати сама себе лишень...але та моя наївнісь не зникне напевно ніколи....
    Ок, виходжу з цієї теми, краще книжки почитати......усім гарного настрою.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    до речі, непоганий підхід.
    Виписати все що зараз не влаштовує. Подумати якими діями і рішеннями це можна виправити. І варіанти розвитку подій від ймовірно прийнятих дій та що ви можете чи вам варто робити далі.

    Наприклад: давно нікуди з хлопцем не мандрували. - Варіант рішення: поговорити. Любий, я щось почуваюся як стара бабця біля пічки. А ми ж молоді. Давай десь поїдемо. Та банально в Кам"янець-Подільський/Ужгород/по замках чи (літній варіант) на озеро роверами/байком. На це ж багато грошей не треба.
    Поки не пройшли всі варіанти. Відзначаємо - чи +. А далі вже думаєте, чи потрібен вам той ровер, якщо майже все в мінусах. Головне робити без претензій, без ниття, і з веселим підходом
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Є різні ситуації. Іноді людина шукає порад у своїй ситуацій. А іноді - треба просто поплакатись (це так як мені зараз), щоб хтось зробив чаю, послухав і пожалів і "не умнічав" при цьому. Тільки то тема в нас є відповідна для того - Жилєтка зветься.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Чесно кажучи, в особистих стосунках та ще і в роздратованому стані будь-яку пораду сприймаєш як дурну. Тому @Vivienne Dark радити не буду, просто поспівчуваю.

    якщо в цій темі - то не чаю, ггг :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. shelev

    shelev Member

    Весела тема:). Правда якись тваринні інстинкти більш популярні у відповідях. Якщо чоловік дійсно любить свою жінку, то не які недоліки не підманять його піти "на ліво". Те, що в нас часто називають "разнообразие" на дійсності виявляеться банальною втомою і проблемами в сімї. Не треба нехтувати такою проблемою, як відсутність відносин. спробуйте поговорити з ним, виявити причину та наслідки, а вже потім робити висновки.
     
    • Подобається Подобається x 2