Чому чоловіки відмовляють у сексі?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Юлія Ковальська, 11 Лютий 2013.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    почитайте тему Як врятувати/полагодити стосунки? там дівчата багато по такій проблемі писали. І чим то все закінчувалося.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    ого, скільки сторінок!.. але прочитаю.
     
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    ой, відмазка "що буде все гуд, коли будемо жити разом" , то є 100% відмазка. Якщо чоловік хоче, він буде шукати варіанти. Так можна чекати вічність...якщо серйозно, то можна і з батьками жити( що поганий варіант), але багато пар так живуть на початках, поки не назбирають на житло. І, як на мене, це краще, ніж жити окремо.
    Виглядає так, що вашому чоловіку, окрім гаража, взагалі мало що треба. І тут є 2 варіанти: або змиритися й все життя це терпіти, або розходитися, й шукати людину, з якою у вас будуть спільні інтереси. Бо з досвіду, кардинально він не зміниться вже, і проблема набагато глибша, ніж фізично в сексі. Бо якщо невдачі є, є і причина в чомусь. Ну і, було б бажання, способів задовільнити партнера є безліч, тому в мене асоціація невдача=небажання. А в чому реальна причина небажання, можете знати тільки ви вдвох.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Я от теж так думаю, що було би бажання, то би і знімали б хоч щось до того часу....

    так от на спільному інтересі і почати зустрічатися, по суті.

    намагалась вчора вияснити причину, то або мовчить з кислим видом, або починає горланити, що я одне і те ж повторюю, а треба щось робити а не теревенити. А ЩО робити, так і не озвучив. і то все закінчується сваркою.....мабуть, причина в мені, втраті відчуття привабливості чи що (набрала була лишніх кілограмів в той час).... вже схудла, але впевненість в собі не повернулась. А вони то чують, бо коли цвіла і пахла від того відчуття, то хлопці пачками ходили... а зараз вже і депресія по ходу є, а кого збуджує вічно невесела і зажата жінка... вони таких не хочуть. Він же ж обсипав компліментами і приємностями, а ми типу любим вухами ці всі діла, от і було все гуд)) Може бути так, що в один прекрасний день йому то все надоїло і говорити і робити? якось дуже все невизначено.... бо невідомо, в якому напрямку працювати, тупо як детектив якийсь(((
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    100% правда .
    Якщо вже зараз так, далі буде тільки гірше((
    Ну не може бути такої проблеми якщо чоловік справді кохає жінку.
    І дійсно, в темі про врятування стосунків у всіх пар, які мали схожі проблеми, через короткий час виявлялася справжня причина - інша жінка...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    Або вона лише в думках, або її нема. А в голову не залізеш, на жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Може Вам варто трошки відволіктись. Ви себе щось сильно грузите думками. Ви ще не одружені, тому живіть для себе. Якщо він хоче йти в гараж - йде, то чому Ви не можете бачитись з друзями?
    Мені так виглядає що він просто охолов, може й тому що Ви вся його
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. AilataN

    AilataN жива

    щось, напевно, у тому є. Бо зріла жінка чітко виказує свої побажання, знає чого хоче і знає як це зробити. То не в мінус, просто змініть подачу інформації.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2017 ---
    ну бо...читайте вище..ви ж теж не озвучуєте йому конкретні шляхи для вирішення проблеми
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2017 ---
    не шукайте причин всередині вас обох. Мусите підняти себе, змінити ракурс назовні : соціально стати такою ж, як ви були
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2017 ---
    має страх вас втратити, жме таким чином) і це є, якраз, методом впливу на нього))
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. AilataN

    AilataN жива

    ви самі все знаєте, тут і карти не потрібні.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2017 ---
    все стає просто і зрозуміло, якщо уявити себе в ролі своєї мами. Типу ви- своя ж дитина. Що би ви сказали своїй дочці, якби вона вам розповіла про свої переживання?
    Прочитала таку пораду. і дійсно все стало на свої місця..
    Але усвідомлювати це одне, а робити висновки і , найголовніше, дії- зовсім інше))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    О так, в грузінні себе я просто спец!))
    так от власне, що і друзів вже немає....нещодавно остання відвалилась. Та і не поговориш ні з ким про такі теми, знатиме пів-міста. Треба боротися з депресухою і похмурими думками, мені ж краще з того буде. Вже сама собі нудна...таки охолов. Ваша правда. Хоча це він якраз надоказував, що подружок не існує, а хлопці-друзі то взагалі нонсенс. Хоча в самого складний характер і відмовляє усім, хто просто в гості запрошує...дичь)) так що в тому ми зовсім різні, але чомусь я пожертвувала своїми компаніями заради нього, а виявляється, що даремно....
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2017 ---
    Я прямолінійна, рубаю всю правду, що думаю. Так що навряд чи в моїх словах не чути бажань і решти. Згідна, останнім часом забагато жаліюся на обстановку дома, це може довести кого завгодно. Це я урізаю як можу.
    Але як вирішувати проблему, не знаючи її причини? Наобум пробувати чи що? чи чекати, поки все зробить він? мене вже дістає те, що немаю впливу ніякого. Немає поваги з його сторони, значить.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2017
  11. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    З мамою в мене ніколи не було таких відносин, щоб говорити про проблеми в ліжку. Так що це буде складно уявити взагалі....
    Це записати треба чи як? де ви прочитали цю пораду?
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    ))
    я, напевно, погано пояснила
    Уявіть собі, що ви є мамою сама собі. І от, ви, як дочка, приходите до себе , як мами, і озвучуєте всі свої переживання і незадоволення своїм партнером. Подивіться на це зі сторони особи, котра опікується вами, як мама
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    аа, тепер ясно))
    а в чому фішка цієї методики? чисто теоретично, от в мене з моєю мамою 40 років різниці, погляди на речі зовсім різні, то я теж сама собі фіг знати що нарадити можу)))) без життєвого прикладу подібного спілкування це якось важко уявити, реально.
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ого, так на себе прикинула ситуацію:scratch_one-s_head:Це щось з розряду фантастики, для мене виходить: як я маю проблему і не знаю як її вирішти своїми мозгами і де взяти відповіді на запитання, то як я маю себе уявити іншою людиною і тими самими мозгами придумати шляхи вирішення:dntknw:. Так хіба люди з дисоціативним розладом ідентичності втрафлять. А бо ті, в кого на одному плечі сидить чортик і нашіптує.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. AilataN

    AilataN жива

    Ваша мама, і її погляди ( при всій повазі) тут ні до чого
    Ну, уявіть собі, що ви є ваша подруга..і ви розповідаєте їй про життя буття. Як ви оціните себе зі сторони?
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2017 ---
    бгг
    щось я розівчилася письмовому спілкуванню))
    все просто: ви маленька, приходите до себе великої, і плачетесь на плечі. А велика дивиться і каже : мала, мені тебе реально шкода, ти в дупі. Може би ти пішла і протрусилася, ніж сидіти і чекати поки чувак тебе приголубить))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. AilataN

    AilataN жива

    Абсолютно вірно- уявити себе іншою людиною, але такою, котра тебе любить понад усе і бажає тобі всього найкращого!Не критикує, оцінює парнера відсторонено, його поведінку щодо вас, і робить висновки тільки на вашу користь. О))
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Vivienne Dark

    Vivienne Dark Member

    ахах, оце розвеселили останньою фразою:girl_smile:
    тоді я це майже саме і практикую, за відсутності подруги... діаложу сама з собою, пишу це все на бумазі. Але чомусь не можу зрушити з мертвої точки. Але я можу зайти в такі дєбрі, шо самій дивуватись, до чого дороздумувала) тому треба вчасно зупинитись)
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Vivienne Dark, шкода, що ви не вловлюєте суті поради @AilataN, бо вона справді кльова. Тут суть - відсторонитися від свого власного потоку думок, часто протилежних, отої писанини і дебрів, про які ви кажете, бо ви заплутуєтесь в своїх почуттях, емоціях+ думках, а якби ви уявили, що все це відбувається з вашою дочкою, то воно би дало вам чітку картинку - хлопець з нею непорядно поводиться, щось мутить і казати не хоче, прив'язав до себе, але не робить щасливою (наприклад) - насправді все, що буде в тій відповіді, ви це все самі знаєте, але такий метод допоможе це все витягти.

    Надіслано від мого X9180, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Я от читаю-читаю.....І таки напишу вам свою думку, може трохи різко, то ви не ображайтеся. Просто не хочеться мені завуальовувати свої посили, бо бачу дівчата пишуть так завуальовано, коректно - а ви не хочете розуміти, все в "кошки-мишки" бавитеся:)
    Отже, як на мене, ваш мужчина є трохи від природи таким лінивим до компаній, поїздок, активного відпочинку, трохи відлюдькуватий. То не є погано, він просто такий є і нічого з тим не зробиш. Ви інша, а може не на стільки інша, на скільки молодша. Все таки 10 років - то не є мало. В мене в мами з татом різниця в 8 років. І я то все спостерігала якраз всі мої шкільні роки. Тато вже не хотів ніяких компаній, поїздок і т.д. Футбол, рибалка і все. А мама - жінка в розквіті сил, енергії хотіла двіжу:) А він то все вже пройшов, йому було нецікаво. То перше.
    Друге. Ви страшенно зациклена на тій пролемі. Так, проблема є. Але ви її ще більше усугубляєте своїми постійними виясняннями стосунків, "поговори зі мною", "що зі мною не так", "що з тобою не так", і т.д. Я згідна, говорити треба. Але ви його вже дістали, і себе в першу чергу! Дайте собі спокій!
    Розвійтеся. Не кажіть що немає друзів, то не виправдання. При бажанні, можна самій кудись піти, погуляти, походити по магазинах. Як ви подзвоните якійсь колишній подрузі і домовитеся сходити на каву, то корона з голови не впаде.
    Ви ніби розумієте, що і привиклося і ви вже може не така цікава стали для нього, але насправді, нічого не хочете міняти. В вас купа відмазок і всі вони несерйозні.
    Ви станьте цікавою не для нього , а для себе!!! Нічого не робіть для нього, все треба робити для себе! Сьогодні він є, а завтра може і не бути. А ви в себе є одна єдина, тож не втратьте себе заради когось, навіть заради когось дуже для вас дорогого.
    Зруште дупу з місця, досить скиглити, робіть щось.
    І лишіть хлопа в спокої. Займіться собою, якщо ви йому потрібні - сам підтягнеться. Не потрібні - скатертиною дорога. А то виходить так, що ви йому на шию вішаєтеся, а він носом крутить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Насправді, люди - дивні люди)
    Відівчились чути один одного, пробують будувати стосунки з різними поглядами на речі, розчиняються у комусь, гублячи себе.
    Нудною, розгубленою, втративши себе як Особистість, якою була на час знайомства.
    Я не розумію, як , будучи сформованою Я, дозволити комусь себе розсіяти на атоми? Заради чого? Людина приходить у світ іншої приймаючи її цілісно, з тим багажем, який вона несе на своїх плечах:з досвідом, з подругами, з гаражем, з її мріями і тільки доповнює це все, а не рубає.
    Не знаю, можливо це і вигідно , диктуючи свої правила, але людина, що приймає їх, стає іншій з часом скучною.
    @Vivienne Dark , у Вашого Мужчини є мрія, ця мрія є і Вашою. Дозвольте собі долучитись до неї, хоча би тим, щоб почекати з подорожами, придбати абонемент на фітнес самій і т.д. Людина, яку чують, (його)слухає інших (Вас).
    Читала статтю колись "Ви впевнені, що Мужчині цікаво вас слухати?"
    І, мовою оригіналу, цитую:
    "
    Мужчину нельзя ждать.

    Его можно только однажды встретить. И вы при встрече обязательно начнете разговаривать, и он обязательно спросит, чем ты занималась до этой встречи. И это обязательно должна быть интересная беседа, которую он захочет повторить."
    У слові "бесіда" буквально є все :)
    Розвивайтесь, любіть себе, будьте собі цікавою, не зациклюйтесь ТІЛЬКИ на своїй зовнішності, причина не у "поправилась-схудла"(с).
    Жінка-то такий секрет для мужчини, від сили котрої залежить його успіх :)
    Успіх у всьому ;)

    Повідомлення написала ще десь о 6 ранку, не встигла відправити, але повністю підтримую @Лідочка !
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2