Чому і навіщо я приховую свій вік?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Lankoma, 18 Вересень 2014.

  1. Lankoma

    Lankoma New Member

    Чому і навіщо я приховую свій вік? Здавалося б, що тут такого? Але коли виникає розмова про вік, я завжди намагаюся піти від відповіді, прямо як у відео. Це відбувається якось несвідомо. У якийсь момент я вирішила, що все, досить. Адже це нікому не потрібно. Я відчуваю себе коханою, про мене піклуються. Адже люблять не за малу кількість років!
     
    Останнє редагування модератором: 21 Вересень 2014
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    що означає досить?Досить уникати відповіді на такі запитання?
    звичайно, що це не потрібно нікому, головне як ви почуваєтеся в душі і як вам комфортно. Я ніколи не приховую вік, якось і не задумувалася навіть над тим, чи варто.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    У мене співробітниці 45 років (бачила її паспорт). П"ять років тому ми святкували її 35 річчя)) Цього року її сестра відмітила 40-річчя і зазначила "що настав час, коли моя старша сестра стала моєю молодшою....", адже за офіційною весрією моїй колезі ще й 40 немає.... І, що найважливіше, що і виглядає вона на свій вік. На свій вигаданий вік... Навіть її однокурсниці, які з нами працюють, хоча зовні може і симпатичніші, але по віку, по фігурі, по доглянутості, по ставленнню до життя і сексу -- набагато старіші

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:20 ----------

    ото вже написала -- весрією.... ВЕРСІЄЮ
     
  4. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Мене коли питають з якого я року, то швидко відповідаю.
    А коли питають скільки мені років, то роблю паузу, але не для того, щоб ухилитися від відповіді, а щоб порахувати)). Не знаю чому, але завжди хочеться сказати 23, зависла я на цій цифрі.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2014
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    я теж постійно висну від цього питання:) але мене воно не сильно турбує, бо й так в супермаркетах алкогольні напої мені не завжди хочуть продати:) тож думаю, що в будь якому випадку старше своїх років не виглядаю:)))
     
  6. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    ... мені буде 30років(через 4 міс))..і майже усі кажуть, що я не виглядаю на такий вік..це єдине, що мене тішить. :girl_claping:

    Але чесно кажучи, для мене тридцять - це трагедія..колись мені здавалося, що 30 - то вже старі люди))):girl_haha: а виявляється, що життя триває..
    Насправді сумно..та не від тих цифр, а від того, як жінка з кожним роком помічає, як міняється її тіло, шкіра..тільки ці зміни показують, що час біжить..
     
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Мені зовсім недавно було 30. Для мене це не трагедія. Можливо я помічаю, що змінюється зовнішність, але й багато додається. Якась впевненість у собі )))Насправді, в мене гармонія з моїм віком )))) Ще стільки попереду справ і планів.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    О, і я зависаю від цього питання))) але не тому що приховую, а реально забуваю скільки мені. От у вісімнадцять знала точно, а після тридцяти зависаю ))) починаю рахувати.
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Я гордо кажу про свій вік))).
    Може це тому, що мені тільки 28?
    Та чогось на думку спало, що приховувати мені хотілося б тільки у тому випадку, коли в мої 60 я не добилася нічого з того, що хотіла.
     
  10. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    А питання теми в приховуванні, коли питають прямо? Чи коли є можливість скласти інше враження, ніж є насправді (і прямо не вказувати вік)?
    Ну і моя думка: все приховане рано чи пізно може викритись. Якщо мене питають, я приховувати не стану.
    А в європейському суспільстві це питання належить до 'сенсітів' питань (не знаю, як перекласти на українську), і частина роботодавців не має права задавати це питання, щоб уникнути можливої дискримінації за віком і т.п.
     
  11. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Свій вік не приховую, до років 24 мала погану звичку курити, так сигарети купувала по паспорту, зараз вже 33
    А не давно вичитала хто не приховує свій вік, то нагло собою задаволений :girl_haha: Сміялась дуже, не можу сказати що собою задоволена, швидше не вмію брехати:girl_blush2:
     
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Ніколи також не приховувала вік, по мені і так скажеш що мені 21 а не 26 :) коли запитують то в голові думається що 23 , а потім вже починаю доплюсовувати :) куди ж той час летить:) ?!
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Ото я так думаю теж))).

    До теми- малий взяв собі за моду проводити скрізь міні-інтервью- як тебе звати, скільки тобі років і де ти живеш.
    На другому питанні чарівна частина людства зазвичай тааак висить шо ну. А малий ж не розуміє що таке))). А я не знаю що йому казати))).
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Ніколи не приховувала і не приховувала свій вік. Хоч вже і "доросла цьоця", але виглядає смішно приховувати те, що мені вже ( чи ще) 37. Не знаю, можливо тому, що мені комфортно у свої 37 навіть більше, ніж було мені ж в мої 27. Можливо тому, що маю не одну коліжанку, якій уже 40+ і чудово розумію, що все залежить лише від людини. Бо ніхто з них не приховує свій вік і теж чудово у ньому почувається.

    Нещодавно на одному з всеукраїнських форумів була подібна тема. І форумлянки виставляли своє фото з одним питанням: скільки років ви мені дасте? Цікавим було те, що реально багато хто не може себе оцінити, бо вважає, що виглядає ще "дитиною" у свої , наприклад, 30 , при яких і виглядає на 30. Вік жінки в реальності може видавати купа речей- чи то по шиї, чи то по рукам, чи то по області декольте- міжгрудної складки то все-рівно чудово все видно- де 25, де 35, а де 45. І в той же час було чимало жінок, яким в реалі 40+, на фото вони разом з дорослими синами, яких інші форумлянки сприймали.. за їх чоловіків. Бо думали, що жінкам років на 10 менше. Якщо є блиск в очах, якщо жінка слідкує за собою, якщо вона задоволена життям і має душевну рівновагу сама із собою- їй немає сенсу приховувати свій вік. Бо вона у ньому гармонічна.

    ( п.с. на цьому ж ресурсі я розміщувала за згодою подружки її фото. Їй 41 рік. Так от її оцінили у межах 30-35 років ( хто 30 давав, хто 32, хто 35).
     
  15. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Я так була вражена фотографією нашої форумлянки Vchitelka з сином, в хорошому розумінні слова. Виглядає максимум як старша сестра :girl_spruce_up:. Мені б так виглядати, коли діти виростуть.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    а мені 35 через півтора місяця...але не приховую ніколи свій вік. Правда забагато щось вже((((

    ---------- Додано в 21:09 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------

    Знаю їх обох особисто і захоплююсь ними, красуні з "секретом!

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    мій рахує))))мама, а скільки Юльці років???(приклад)..кажу тіко то тіко..а,то ти старша на тіко років, бо тобі 34 вже))))і то на всю маршрутку, зупинку і інші установи)))
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    О, мій теж рахує! Питвся у тата скільки мамі років. Ну тато ляпнув 25 (добре, що не 18). І малий то так собі запам"ятав, усім розказував, що мамі 25. А тепер розпитувався, коли в кого день народження. У нас з чоловіком разом в грудні. Ну і синуля знову питає, а скільки буде татові? А я так на автоматі відповідаю: татові 38, мамі 33... Він так офігів: "ого, то ти так скоро постаріла..."
     
  19. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    а я, ще додам, до цього списку нашу Рону, вона така молода, активна мамуся, маючи вже такого дорослого сина, також захоплююсь нею:girl_dance:
     
  20. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Чому і навіщо я приховую свій вік?

    Слухайте, тема не про списки, думаю, краще нехай кожен пише за себе, бо то якось не "камільфо" писати за інших. Не ображайтесь дівчатка, що таке пишу. :)