чому мало жінок мають власний бізнес?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 13 Вересень 2008.

  1. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я для себе зрозуміла, що мати власний бізнес більшість жінок просто не хочуть, а зовсім НЕ не можуть. І це нормально, так само як не кожен хоче бути лікарем, чи вчителем, чи працювати перукарем... Є жінки, яким хочеться сидіти вдома, є жінки, яким подобається працювати на когось і мати стабільну зарплату, а є дуже мала кількість жінок, яка має власну справу. Таких жінок фраза "діти так швидко ростуть і хочуть цілодобової маминої уваги" абсолютно ніяк не чіпає і вони прекрасно розуміють, що без любимої справи поїдуть мозгами дуже швидко, якщо будуть сидіти в декреті. Взагалі, дуже раджу подивитися фільм "Материнство" з Умою Турман. Там класно ця тема розкривається.
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Маю ще одну версію відповіді на поставлене у темі запитання. Бізнес - це ризик і капіталовкладення. А жінка - берегиня - береже копійку і спокій :). Бояться жінки ризикувати (висновок з поточного спілкування з жінками). Не вкладуть, поки не будуть на 100% впевнені, що інвестиція окупиться. Як тут зробиш бізнес...
     
  3. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    думаю, що насправді не мало жінок мають власну справу. І якщо правильно та грамотно до всього підійти то і переживати за вкладену копійку не доведеться - просто у власну і непровірену справу нетрба вкладати все те що маєш та й ще те що відкладено на якісь інші потреби. Правильно прораховані ризики і позиція найгіршого розвитку вийти на нуль - це вже успіх. Проблема в часі, це по -перше, коли в тебе діти, домашні клопоти, постійні лікарняні, свята в садочках та школах, відсутність часу не те шо сісти та подумати, та щось порахувати, а навіть елементарну ванну прийняти - про який успішний бізнес може йти мова. По-друге відсутність підтримки з боку близьких, я думаю мало який чоловік почувши від жінки, що вона хоче почати власну справу із захватом скаже: "Давай, люба я за руками і ногами і у всьому тобі допомагатиму". Переважно ж можна почути: "Та ти з хатою собі ради не даєш, а куди лізеш" (чи щось на кшталт цього.)
    Хоча, за усіма великими чоловічими бізнесами лежить кропітка жіноча робота, яку ніхто не бачить, але без якої нічого б не було. Так що ми жінки всі бізнес - леді , тільки от бізнес у нас дещо інший ніж чоловічий, але поза тим не менш важливий і трудоємкий.
     
  4. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Угу, власне через таку от пасивно-ліниву жіночу позицію, більшість жінок і не має власного бізнесу..
    Не треба себе заспокоювати розказнями, що ви всі в душі бізнес-леді. Не треба цього самообману. Треба визнати, що ви проводите більшість часу серед каструль і памперсів і нічого більшого в житті не досягли...Може тоді, наберетесь мужності хоча б хотіти розвиватись далі і присвячувати своє житті ні дітям, ні чоловіку, а своїй особистості, досягаючи більших висот.
     
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Ви знаєте доглядаючи за дітьми можна і про свою особистість не забувати. Скажу на власному досвіді, за чотири роки перебування в декреті вивчила дві іноземні мови та здобула багато професійних навиків навчаючись через інтернет. Зявилось дуже багато ідей та планів на майбутнє, які зараз успішно реалізовою. Доречі, дітки мої були весь цей час поруч мене і лише цього року старша доця пішла до дитсадочка. А говорячи про інший бізнес, я далеко не мала на увазі кастрюлі та памперси, а непомітна та кропітлива праця - це моя допомога чоловікові в його власній справі, оскільки він працює, а усі паперові роботи, звіти, акти, ітд це моє.
    Навіть стоячи за плитою і варячи борщ - можна багато чого досягти. Особисто мені ніхто не може казати що я нічого не досягаю сидячи вдома. В кожного своя висота. І лиш той її досягає - хто знає яка вона. І поняття бізнес-леді для кожного своє. Для когось це жіночка що має лоток з яйцями на Шуварі, а для когось загалом успішна жінка яка встигає і за дітьми і за роботою, і за чоловіком. Єдине з чим я на 100%згідна - це потрібно не лінуватись, і не сприймати виховання дітей як місію милосердя всьому світові.
     
  6. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    А чому Ви вважаєте, що вдома не можна розвиватись?!Жінка в першу чергу,як тут вже писали, берегиня. І для багатьох розвиток саме у вихованні діточок та створенні сімейного затишку, присвяченні себе чоловікові та рідним. Не варто свої амбіції міряти з чужим вибором, адже чужа душа завжди сутінки і ви ажніяк не можете знати,хто і в чому знаходить своє натхнення! Не забувайте, що всі люди різні і не в кожного чоловіка а тим більше жінки є бажання та натхнення займатися бізнесом.
    Особисто мені здається,що не так вже й мало жінок займаються своєю справою, варто тільки переглянути комерційні гілочки на ДП, і дівчата досить непогано справляються,як на мне (привіт Богданці, Гуцулянці, Натореллі, Гіліан,перепрошую,кого забула). Я також,ттт, працюю на себе,але не мені вам розказувати,чого це мені коштує...чоловік вічно жаліється,що я не домогосподиня, іноді я банально не можу злізти з ліжка у сонячну неділю, і вічний комплекс "недомами". Але кожному своє,як то кажуть.Мені подобається мій вибір, я чітко бачу мету і йду до неї, але то не є легко і іноді щиро заздрю дівчатам,які займаються своєю родиною і не хворі на такі амбіції як я:girl_spruce_up:
     
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Щоб займатися бізнесом, треба мати відповідний склад характеру. Мати самоконтроль, вміти аналізувати та планувати, мати стратегічне мислення. Є люди, які просто не здатні вести жоден бізнес, бо такий вже у них характер. Амбіції, невміння поступитися, невміння програвати, жадність і т.д. Таким не варто і починати. І ні до чого тут мужчина ти чи жінка.
    Крім того треба мати бізнесове чуття, знання в галузі, якою плануєте займатися, аналіз ринку та конкурентів, багато всього.
    Гроші це важливо, але не основне. Можна починати з маленького і з часом переростати у велике, бо одразу вклавши гроші можна і погоріти.
    В бізнесі успішні тільки трудоголіки. Ви готові що у вас практично не буде вихідних, ваш робочий день буде з 10 до 10, на перших порах (років зо 5-10) ви будете постійно комусь винні, а усі зароблені гроші будуть іти назад в оборот?
    Як бачимо, в бізнесі медом теж не намазано, але якщо трудитися, можна до чогось і дійти.
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    багато з того приходить по ходу, чуття теж поняття відносне. Кілька моїх знайомих починали бізнес працюючи на когось, довший час варилися у всій тій кухні, знали що і до чого. Потім розуміли, що їм того замало, і відкривали свою справу, стаючи успішнішими на голову від тих, в кого починали. Тобто для успішного бізнесу потрібен досвід, і це роки роботи і праці часом навіть цілодобової.
     
  9. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Дозвольте з вами не погодитись, особисто знаю багато успішних людей, яких трудоголіками ну аж ніяк не назвеш, але по при все вони заробляють власне використовуючи сучасні технології та можливості. Сьогодні можна заробляти і кататись на лижах одночасно - головне знайти та зайняти своє місце, дуже любити те що ти робиш а також чітко знати чим саме ти займаєшся і ДЛЯ ЧОГО ТИ ЦЕ ВСЕ РОБИШ. Дуже часто можна почути відповідь на питання "Навіщо ти цим займаєшся" - "Так, щоб заробити!" А скільки заробити і на що - людини поняття немає. Самі гроші вони ж не мета. Щоб почати своє і досягти в ньому успіху треба чітко знати для чого.
     
  10. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    можна і по телефону працювати. Трудоголік це не значить стояти з лопатою, це значить думати і розвивати свій бізнес 24 год. на добу.
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Ну не скажіть, є такі що протринькають всьо до останнього на якесь барахло і будуть тішитися.

    Я вважаю в жінки є така якість, що вона хоче все зразу, тому і бізнес вже хоче, і грорші, і прибуток великий, а як того не буде опускає руки, здається потроху, тощо тре трошка степенитися

    А є такі занудкуваті, які всьо знають в галузі, всьо вміють, але так придавлені дітьми, сімєю, що вилазити їм так тяжко. От моя подруга ну спец по деяких питанням, а від чоловіка залежна, гроші просить, якби хотіла то би з її знаннями і 10 разів мала більше від того жлоба
     
  12. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    В чомусь ви права, стільки років свого життя жінки віддають тим каструлям, аж страшно:8::sad:, але ж хтось в сім'ї повинен готувати їсти, ростити дитину і т.д. Інакше не варто взагалі заводити сім'ю. Відразу згадується фільм "Служебний роман", от такою можна лишитись старою калошою- без дітей, чоловіка, нещасливою в душі, зате при посаді. Все має бути в міру!!!
    А на рахунок лінощів- то 100%, зараз взагалі мало хто хоче працювати- краще відсидіти на роботі з 9 до 18 год., взяти своїх пару грн. зарплати і дома в телевізор з пляшкою пива втикати. А навіщо себе напрягати- будет день, будет пища! От і маєш: "Чому бідний- бо дурний, чому дурний- бо бідний".
     
  13. Azalia

    Azalia New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я за те щоб жінка працювала і досягала успіхів у свої

    ---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

    Я за те щоб жінка працювала і досягала успіхів у своїй справі. Але є в тому і суттєві недоліки: для того щоб чогось в житті досягнути, слід надзвичайно багато і важко працювати, від того жінка стає не жіночною, навіть дещо "зношеною". Дуже рідко супер-ділову бізнес-леді можна зустріти щаслловою і задоволеною життям.
    Все таки, жінки мають залишатись жінками - бути коханими і кохати, виховувати дітей, і займатись справою, яка по справжньому нам до душі.
     
  14. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    а якщо деяким не по душі, сім"я та виховування дітей. є ж різні жінки і таких стає з кожним роком все більше. і не думаю, що така жінка стане
    від роботи в бізнесі. Материнство також "зношує". Бо це є природній процес старіння.
    Так що комусь дано бути успішним без сім"ї, хтось встигає і з трьома дітьми побудувати успішний бізнес, а хтось взагалі нічого не встигає...
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    краще бути гарною матір"ю або гарною бізнес-вумен, або поганою одночасно і тою і тою)))
     
  16. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Погодьтесь, що ще тут велику роль відіграє те- який чоловік поряд з тобою...:girl_flirt::girl_flirt::girl_flirt:
     
  17. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Маєте на увазі, якщо чоловік не проти бізнесу жінки?
     
  18. Chehonte

    Chehonte New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я вважаю, що усы найманы роботи більш менш однакові. Десь більше платять - десь менше, десь потрібно більше працювати, десь менше. десь начальник кращий, десь гірший... Але це все одно якась бюрократія, перегляд зарплати раз на півроку, а може й зовсім без перегляду. Я знаю чимало жінок, які ходять на роботу нічого не робити, відсидіти і отримати свої гроші в кінці місяця. Мене, наприклад, таке не влаштовує. Я зараз маю дві роботи, а гроші що заробляю вкладаю у організацію власної справи. Так, воно не легко, але впевнена, що воно того варте.
     
  19. malunka

    malunka New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Тому що вважаю, що насправді це не так легко, як здається на сторінках глянцевих журналів про успішних леді!
     
  20. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    В кожного свій скелет у шафі...