чому мало жінок мають власний бізнес?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 13 Вересень 2008.

  1. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Тому що, коли "кидають" у власному бізнесі це набагато більш образливо, ніж коли щось "не так" сталось на роботі, де людина просто виконавець.
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я так не думаю! Сьогодні є тенденція до такого поняття як "добре ім"я в своїй професійній сфері". І роботодавці дивляться на позитивний досвід. Тому відповідальність за результати своєї роботи є там і там.
     
  3. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Не впевнена, що ми про те саме говоримо. Я - про емоційний бік справи: своє завжди більше болить.
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Чому ж? до прикладу, я, хоч працюю не на власному бізнесі, але живу ним і переймаюсь як і власним. І якщо "кидають", то так само болить. Хіба що треба зрозуміти що ви і я розуміємо під словом "кидають"
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    "кидають" = підводять, зраджують, не виправдовують довіру у важливій справі...
    Щоб Ви мене можливо краще зрозуміли, зроблю таке порівняння: власний бізнес - я,
    - друг. Коли проблеми у друга, ми співчуваємо, переживаємо, засмучуємося. Коли проблема у мене (це я не конкретно про себе), ми нервуємо, панікуємо, впадаємо у депресію... Це не обов'язково стосується всіх і завжди, але ці останні прояви емоцій більш характерні для жінок. А бізнес, щоб він був успішним, треба вести тверезо.
    А власна справа у Вас була? Питаю, щоб переконатись, що Ви дійсно з досвіду можете оцінити дві ситуації.
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    НІ. Але не думаю, що це так важливо. Я вважаю себе і відношу себе до тієї нової генерації менеджерів, які сприймають бізнес як такий, не залежно хто власник. А він (власник), в свою чергу, дає нам, повноваження, бо сам виступає лише в ролі інвестора.
     
  7. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    це все що ви пераховували стосується і роботодавців,
    кожен до власної справи доходить різними шляхами:
    -одні просто хочуть спробувати "свої сили",
    -інших не влаштовують умови,організація праці,відсоток за виконану роботу....і в результаті вирішують відокремитись
    -є люди яким власний бізнес зорганізували родичі( батьки або чоловік)

    Якщо людина працює на результат ,чи в власному бізнесі чи в чужому то спокій тільки сниться
     
  8. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Дякую, Гелена! Я роблю перші кроки від найманого працівника до власниці власного бізнесу. Скажу одне -це класний досвід, сама від себе неочікувала таких змін.
     
  9. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я трошки почитала тему і задумалася, чи щось в мені змінилось після того, як я почала працювати на себе, на свою справу, а не на чужу...
    Переживаю я багато (так само, як в ті часи, коли відповідала за свою ділянку роботи в якості найманого працівника). Але тоді переживала за свою роботу, за компанію (= фірму), а тепер переживаю, чи буде, чим за газ заплатити :girl_haha:
    А ще я з іншим настроєм йду на роботу, бо все, що роблю, роблю як захочу або сама вирішу, а не тому, що не змогла когось переконати або такі забаганки власника :girl_dance:
     
  10. Kolezanka

    Kolezanka New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Мені мати власний бізнес заважає лише нестабільність в нашій державі. Сьогодні можна успішно працювати, а завтра держава притисне тебе своїми новими законами і податками, зводячи всі зусилля на нівець.
     
  11. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Варто тільки скуштувати смак власного бізнесу, як вже не можеш собі уявити повернення до статусу найманого працівника. Власний бізнес - це свобода; свобода у багатьох відношеннях.

    Чому в бізнесі більше чоловіків, ніж жінок?
    Певно тому що чоловіки не бояться ризикувати...
     
  12. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Мені здається що багато в чому на нас впливає сімя.Коли маєш маленьких діток яким потрібна увага, то постійнодумаєш якби пошвидше вирватись до них.А власний бізнес такого не терпить. Особисто в мене так, розриваюсь між домом з маленькою донечкою і своєю справою, яку дуже люблю.
     
  13. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    А для мене донечки -найбільший стимул!Хочу , щоб вони гордились мамою, бачили, що мама постійно розвивається і чогось досягає! Якби не діти - так би трималася тільки роботи. Ще одний плюс -починаєш дивитися на бізнес з боку власника, дивно, але тепер до мене дослухаються керівники, які годяться мені в батьки...
     
  14. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я почала працювати коли малій було 4 міс, при тому ми були виключно на ГВ, я вепсь час бігала додому, розривалась ,але якось в мене все виходило.А коли почула в свою сторону яка ж ти мама, ти мачуха. А ж руки опустились.
     
  15. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    А чужий терпить? Пробачте, але я знаю жінок-підприємців, які відкрили своє, бо наймана праця не передбачає - бігати до дітей, раніше йти чи пізніше приходити. Я не раз не маю вихідних чи вільних вечорів. Як не крути нелегко.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    чому мало жінок мають власний бізнес?
    власний бiзнес мае той хто до нього готовий - матерiально, фiзично, психологiчно ...хто цього пране i не боiться. А якщо сидiти i розбирати рiзнi випадки... то починаеться фiлософiя, тим бiльше якщо людина сама нiколи не мала власноi справи.
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Bora, а у вас власний бізнес? (бо з допису не зрозуміла..)
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Ні, я власне, як приклад найманого працівника, який ніколи не бував вдома приміром, на обід. І не мав змоги вирішувати власні питання без того, щоб взяти відгул, яких до того ж багато (десь беру один в квартал) також ніхто не потерпить. Час у будні з 9 до 18 ато й довше мені не належить.
     
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    а! зрозуміло! я також працюю найманим працівником, але можу вирішити власні справи у робочий час, але, як треба, буду працювати до 10-11 вечора чи у вихідні. Бо розумію, що це оцінять. Не "сидіння", а результат! :)