чому мало жінок мають власний бізнес?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 13 Вересень 2008.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Це здається вже інша тема. Ми ж говорили про те, в кого більше вільного часу;) Все не так однозначно.
     
  2. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Чудова тема! Якби добавити сюда порад від більш досвітчених панянок-підприємців - це було б хорошою підтримкою . Бо так важливо знати, що Ти не одна проходила через сумніви та не тільки в Тебе одної опускалися руки! Бо нас таких одиниці, то ж давайте триматися гуртом. Можливо відкриємо якесь об"єднання Молодих та Досвідчених.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    ну то маете добрi вiдносини з власником. Це важливо, бо часами бувае так шо i роботи нема а вiдсидiти треба от i до.
    Я мала власну справу на протязi 7ми рокiв, зараз не знаю чи хотiла б у бiзнес....свободи бiльше але нервiв ще бiльше. От що я в собi вiдкрила пiсля власноi справи так це те що маю бiльше розумiння поведiнки директора в тiй чи iнiшiй читуацii нiж iншi працiвники. Також для мене недопустимо шкодити працедавцю...якщо шось невлаштовуе то я просто йду з роботи. Ну i мабуть найбiльше шо iмпонуе так то те що вiдносно легко йду на пiдвищення.. Такий от маю досвiд.
     
  4. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Думаю тут дуже багато нюансів, і однозначно сказати в кого більше вільного часу - неможливо. Але думаю що якби було багато таких видів діяльності де можна відлучатись і займатись своїми позабізнесовими справами, то тема мала б зовсім іншу назву. АЛе те що можна планувати день по своєму то факт, як і те що після 18 чи 19 години твоя робота не закінчується, вона триває 24 години.