Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    @Hermi капець читаю Ваше повідомлення і прозріваю))
    Я пару місяців назад так чистила в одного ноут від пилюки. Після його чистки не працює батарея (лиш від розетки) та динаміки не працюють (лише наушники). Маю надію що то теж відійшов якийсь шлейф як у Вас, бо до того ноут тримав заряд чудово.
     
  2. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Я теж прозріваю. І то ви ще маєте трохи клепки в тому, а скільки "простих смертних" вони обдурюють щодня?
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну та і мене надурили. Якби я не планувала купляти батарею в Китаї, то б попала на круглу суму. Добре що відважилась розкрутити ноут.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Не знаю чи в цю тему, але мабуть варто внести сюди мережу дитячих магазинів "Антошка". Сьогодні зайшли туди з дітьми, доволі там багато людей (купують подарунки вже всі до свят), ціни там практично на все завищені, звісно, ну але то таке). А от що цікаво: весь час що ми там були з динаміків лунала руська попса. Типу "Вот к нам уже мчітся Новий год, і любовь к тебе прідьот":crazy:, і все з мелодіями в стилі "шансончіка":girl_yes2:. Жодної пісні, навіть дитячої, українською мовою:girl_mad:. Та що мало того, що нам політикани лапшу на вуха вішають, так ще й у вуха гі..но лиють:girl_sad:. Так ніби в Рашці чи совдепії опиняєшся - ні тобі пісеньки гарної, ні натяку про Святого Миколая, отакий витав там настрій - "Новий год і празднікі" вже близько. А хтось ще дивувався що там написи російською і більшіст книжок, назв іграшок теж па-рускі. Хотіли колись купити там настільну гру, або набір для дослідів дитячі, то всі вони там тільки по руськи. Ну, сама назва мікроскопічними буквами по-українськи десь наклеєна на товарі, але основні назви, сам зміст тих наборів і ігор, їх мова всередині - російська:girl_yes2:. Про які квоти на українське можна говорити? Ну і купа російських товарів на прилавках магазинах і супермаркетів вже нікого не дивує:girl_in_dreams:.
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Дівчата, а що сталося з Новою Поштою? Майже тиждень йде посилка з Київської області, причому на сайті два дні (швидше не перевіряла), пише, що вантаж знаходиться у м.Львів, орієнтована дата доставки - пусто. Смс про доставку тепер не приходить, прочитала у темі про манікюри, що забувають повідомити про міжнародні посилки, а я вже давно чекаю кілька. І що ви думаєте? Дві бандерольки "тільки що привезли". Вже б краще на УП приходили, там хоч завжди дзвонять і повідомляють, а як щось маленьке, то в скриньку кидають.
    Пару місяців тому на НП мою посилку віддали чужій людині, спочатку хотіли мене зробити винною, що то хтось забрав з моїм паспортом, але після моїх скарг куди тільки можна, її таки вернули (розпакованою, але все було на місці). Двічі дзвонили з вибаченнями і ще й на мейл написали.
    Місяць тому мала знову з ними проблему вже з міжнародною посилкою. Також залишила скаргу, то по сьогодні ні вибачень, ні відповіді.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Clementina
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. iragonzales

    iragonzales В декреті

    В сепарському АТБ періодично реклама па-рускі....Як проба на вшивість п'ємонту...Часом заходжу подивитися скільки бажаючих лнр фінансувати за нещасну гривню дешевше...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а де в нас таке є?
     
  10. Clementina

    Clementina Well-Known Member

     
  11. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Мазепи, Грінченка навпроти Сільпо, і десь на Сихові..
     
  12. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    І ще на Балатоні скоро буде.
     
  13. katkas

    katkas Well-Known Member

    Вже є.

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Теж вчора задала собі те питання. Відправляла посилку в Алло (не підлягає ремонту куплений в них телефон, а він ще на гарантії). Алло вимагає надіслати їм телефон у повній комплектації + супровідні документи. Я спитала, як я можу бути впевнена, що Алло отримає посилку і не виставить мені претензій, що бракує, скажімо, зарядного чи й самого телефона. Виявляється, можна зробити опис вмісту посилки, але той опис то дууууже важко і треба радитися з іншими працівниками "Ну шо робити той опис?" - "Ну та роби, як людина просить" - "Оооооооооо". З горем пополам зробила вона опис, назвала зарядний пристрій "вилкою до usb-кабелю" і заявила, що "ну документи я вже точно описувати не буду". Ще й орфографічних помилок в описі наробила. Не здивуюся, якщо посилка теж загубиться в нетрях відділення.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    а що АТБ має до сепарів?
     
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    не зовсім чорний список, скоріше просто неприємне враження в мене склалось від Креденс кафе на пр. Свободи. Вчора зайшла туди зігрітись і почекати коліжанку. Поки пила какао то ніби грілась, а потім просто змерзла. Дубак в приміщенні страшний. Я ще як зайшла побачила що люди в куртках сидять то так здивувалась, а потім сама замоталась в куртку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    така проблема моментально виправляється одним дзвінком на гарячу лінію.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вчора була на Новій пошті, а там жіночка відправляла пару різних перехідників і кабелів, не знаю всіх деталей, але жіночку заставили знайти точні назви, марки, моделі тих дротиків. На запитання чому не можна просто написати USB перехідник, працівники сказали - що згідно правил треба вказувати точну модель. Спочатку жіночка пробувала щось шукати в інтернеті, а потім просто пішла додому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Як мінімум фінансують їх, про що в неті багато писалося;як мінімум говорять про зв'язки з ахмєтовим, як мінімум набір на роботу за національним признаком...і ще версії кидаю посилання.
    m.finance.obozrevatel.com/economy/96248-atb-v-kryimu-5-mln-nalogov-v-byudzhet-agressora.htm
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=312931855767690&id=100011526340507&ref=bookmarks
    blogs.ipress.ua/blogs/kak_svyazan_vladelets_atbmarket_s_separatystamy_87195.html
    uainfo.org/blognews/493916-vladelcev-atb-marketa-podozrevayut-v-svyazyah-s-separatistami.html
    znaj.ua/ru/news/regions/36456/ak-ukrayinci-platyat-separatistam.html
    ЗАТО ТАМ ДЕШЕВІ ЯЙЦЯ....
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2016 ---
    znaj.ua/ru/news/regions/36456/ak-ukrayinci-platyat-separatistam.html
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Була в Кривому Розі в АТБ.Гадючник натуральний.Розумію,що багато залежить від керівництва і працівників,але на мене він справив враження негативне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1