Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Як на мене і без сепарщини АТБ - найбрудніша мережа, там на складах бозна що, і співробітники не дуже. Ну може поки нова, то ще.. Потім то караул. Щодо сепарщини. Генадій Буткевич - це протеже Лазоренка, дуже піднявся за часів Яника, багато взаємодіяв з тогочасною владою. Колись працював в міліції, вигнали ніби за хабар. Є дані, що саме АТБ годувало бідних голодних беркутівціі пайками. В Криму зараз так само обхідними шляхами налагодив, щоб не втрачати прибутків, бо там магазинів мережі було досить. Тепер вони йменуються ПУД (продукти у дома). Такі ще гірші за сепарів, ті зоч не прикидаються, а такі це тихі зрадники, прислужусь і вашим і нашим.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2017
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    От Ви реально думаєте що касирам з адміністраторами хочеться оцим займатись? Це ж не їхня вигода. Це гроші йдуть в касу. А помиляються всі.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я думаю, що у випадку з моцарелою тих 100 г сиру хтось вкрав собі, а щоб прикрити недостачу, закамуфлював цю вагу рідиною, щоб знайшовся неуважний покупець, який заплатить за розсіл.
    Тому що, якби це була помилка, вона б вилізла при переобліку, адже не може бути завезено кілограм моцарели, а продано 1,100 кг.
    Що стосується цінників - вони зобов"язані слідкувати за актуальністю ціни на вітрині. Це їхня робота, не моя.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    маєм постійно таку лажу в ашан сіті. То серветочки за гривню доплюсують, то два світі, то кульок цукерок за 60 грн. Як тільки бачать возик повний покупок, чекай сюрпризу. Останнього разу чоловік помітив, коли пробила, і заставив відмінусувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Beatriz

    Beatriz New Member

    Всім привіт! Хочу розповісти свою історію про " кравчиню" Таня яка шиє на південному в агенсії. максі моделс. Зіпсувала пальто і спідницю, надзвичайно не організована людина, не акуратна, робить все на свій розсуд, постійно переносила примірки, одним словом Жах!!! Я після цього випадку ще довго нічого шити не буду!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На мою скаргу, яку я залишила на сайті "Сільпо", відреагували.
    Сьогодні віддзвонилася адміністратор, вибачалася і пропонувала повернути кошти. Навіть якщо ми прийдемо без чека, бо в них в програмі все фіксується і вони дійсно знайшли вчора в базі чек з таким товаром. Вони намагалися втиснути в контейнер 200 г сиру, і коли в них це не вийшло, зрозуміли, що моя скарга була небезпідставна.
    Відзначила, що їм дуже відчутно відкриття АТБ поряд.
    Запевняла, що це просто помилка, а не свідоме шахрайство.
    Що проведе роботу з своїми працівниками.
    Сподіваюся, що то були не просто слова, бо мені направду не гроші тиснуть в тому випадку, а несприйняття того, що українці українців мають за лохів, і, на жаль, є багато людей серед нас, які не шукають способу більше заробляти, а шукають шляхи, як вкрасти або когось (свого ж) надурити.
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дівчата,а підкажіть будь-ласка ,чи правильно я зрозуміла,що в районі Грінченка-Мазепи відкрили 2 магазина АТБ?
    Бо проїздом була на Богдана Хмельницького біля Сільпо і бачила там ніби теж АТБ? Ви ж про інший говорили?
     
  9. siriuska

    siriuska Member

    Якщо знаєте де є базар на балатоні, то посеред нього є АТБ, недалеко від сільпо, там вул. Мазепи. А на вул. Назарука, бічна Б. Хмельницького інше АТБ, вони одих від іншого недалеко, більше немає.
     
  10. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    То вже і сміх, і гріх. Цю мою довгожданну посилку про втрату якої я склала претензію два тижні тому, сьогодні доставили дівчині в Київ. Ту яку, віддали на НП 21.12 вона досі не отримала. Оператор порадила здвонитися і щоб вона нам віддала:girl_crazy:. Ага, приїде з Київа і віддасть.
    Результат: складена ще одна скарга.
    До речі, що на відділені, що оператор, просять складати претензію, розгляд якої 30 днів(про це вони чомусь забувають сказати), тоді коли розгляд скарги 3-4 дні. Далі буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відношу в чорний список хімчистку у Форумі .
    Чому?
    По перше - мали віддати пальто у п'ятницю . В результаті змогла забрати тільки у понеділок, і то попросили "ще хвилин 15 погуляти".
    По друге - навязали послуги, які непотрібні і за великі гроші, "бо вони так вирішили".
    По-третє - забирають і не повертають чек, а отже в разі виявлення недоліків, на руках не буде жодного доказу про проведення хімчистки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Неодноразово в них чистила, і в Ашані (то одна мережа), поки що нарікань не було. Але я завжди приходжу пізніше встановленого терміну. А про чек... я щось навіть не пам"ятаю чи мені віддавали?. Але зразу ж на місці є можливість оглянути, то зразу ж так і роблю.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kroshka Enot а чому ви не купуєте у сільпо на Хмельницького, то по відстані майже те саме, а різниця капітальна, на балатоні то дійсно недомагазин, брудно, темно, асортимент якийсь убогий. А на Хмельницького мені подобається, правда я ніколи нічого не перевсжувала. Треба буде спробувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я в Ашані також колись чистила(давно то було), то нарікань не мала ніколи. А от цієї осені занесла плащ в форум. То також заношу в чорний список. Бо коли чоловік приніс додому, то я ще три дні провітрювала плащ на вулиці. Той ядучий запах хімії, якою вони чистили, було чути на всю хату. І то добре, що мені плащ треба було вигуляти через тиждень. А якби зразу потрібно було одягнути, то навіть не мала б що. Я вже мовчу, що в хаті малі діти, тим мали дихати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kroshka Enot не переконую, але я колись теж думала що Балатон ближче, якщо і ближче то не набагато. А якщо машиною, то взагалі без проблем, ну трохи кружок, але воно того варте, плюс можна від кільця по Липинського іхати, там і дорога краща. Ну і саме основне в тому сільпо і вибір нормальний є і асортимент і чисто, ну там хочеться купувати. Ми якось навчилися туди іздити і варіант Балатону навіть не розглядаю, мене той магазин гнітить тільки своім виглядом. Якщо мова про пакет молока чи хліб, то біля хати купую, або чоловік біля роботи, якщо щось суттєвіше, то однозначно на Хмельницького. Спробуйте, побачите, що будете задоволені.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Harring

    Harring Well-Known Member

    Моїм батькам подорозі АТБ , то часто там скуповувались і хвалили ціни.Одного разу привезли мені пакуночок. Я людина , яка у 99% читаю склад того, що буду їсти . З кулька продуктів я хіба залишила банку квасолі і булочку з маком , бо склад печень і дитячої соломки виявився таким "адським " , що пішло то все у смітник. Вівсянка, яка на упаковці вказана в-ва Німеччини , насправді за штрихкодом починається на 29 , що є номером не для країни виробника , а внутрішнім номером будь-якої мережі супермаркетів і не надає жодної інформації де воно зроблено. Можливо ціни там і хороші, але потрібно бути уважним і читати маркування, склад .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Магія посиденьок---принтер сьогодні заберемо,після двох тижнів ходіння.Тому,тим хто цінує свій час,вам однозначно не туди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Маю неприємний досвід з інтернет магазином Яскрава Клумба. Перше замовлення робила на початку квітня, то більш-менш нормально пройшло, єдине незручно, що просили подзвонити і повідомити про оплату на картку, а додзвонитися було тяжко. І мене дивує, як то вони не бачать проплати і чому не можна якось зручніше це організувати. Ну менше з тим. 19 квітня роблю інше замовлення на досить велику суму. Дзвонить менеджер, знову просить після оплати повідомити, каже, що все в наявності і відправлять після оплати. 25 квітня в мене пропущений дзвінок і смс про те, що мені не додзвонилися для підтвердження замовлення. Якого милого оплачене замовлення ще раз підтверджувати? Ну ок, дзвоню. Додзвонилася я на третій день, бо в них автовідповідач і після 17 години взагалі "ви позвонілі в нєрабочєє врємя". Совок в кращому вигляді. Словом, 29 квітня менеджер сказала, що все готове, але відправлять 3 травня, бо в них вже свєта. 3 травня нічого мені не відправили, і 4, і 5 теж. Дзвоню сьогодні знову, за надцятим разом менеджер першим ділом вичитує мене, що я на неї кричу :girl_crazy:(я не кричала, я просто не дуже мило розмовляла твердим тоном), і повідомляє, що я сама дура, бо замовлення відправлене. Куди? Каже почекати "хвилинку" на лінії (я не кладу слухавку хвилин 10, бо знаю, що потім вже не додзвонюся) і починає мені розказувати, що моє замовлення не відправив їм постачальник (ой який бека постачальник!), вони його чекали-чекали, але вже не мають надії дочекатися. Якого ж ти милого береш оплату за замовлення, яке не можеш виконати?! Я така страшенно зла, то мій перший такий негативний досвід. От тепер чекаю повернення коштів, бо як ще з тим будуть проблеми, то я таки додзвонюся і покричу на цю недоменеджера. Бережіть нерви і не ходіть до них.
     
    • Інформативно Інформативно x 9
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    О, прекрасно! Написали, що "срєдства" мені повернуть після 10 мая, ну бо ж вже свєта. Перший раз стикаюся з такими бізнєсмєнами, переважно українські молоді компанії працюють чудово. Фу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1