Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    магазин Gloria Jeans у Victoria Gardens

    Вчора купила у цьому магазині джинси за 850 грн. Джинси, на перший погляд, здавались дуже навіть якісними, а тому вирішила брати, адже ціную якісні речі і мені не шкода платити гроші, коли бачу добротну річ. Але вчора я спершу поміряла джинси більші, але вирішила брати штани на розмір менше, а тому другій примірці не приділила так багато уваги як першій. Приходжу я додому, розгортаю покупки, а на моїх джинсах на задниці, на шві дефект розміром 2 см, тканина, яка має бути підігнута швом просто стирчить з-під шва... Сьогодні перекроюю усі свої плани і спеціально їду у Вікторіа Гарденс. У магазині продавці ті, що і вчора. Розповідаю що так і так - купила вчора джинси, уважно не подивилась, а у них такий дефект.... Спочатку мені починають втирати, що це не дефект і канцелярським ножичком це все можна поправити... Але перепрошую, я хочу купити одразу добрі джинси і нічого не підрізати, тим паче за таку ціну. До того ж, такі маніпуляції все одно не дадуть того результату, коли штани пошиті правильно, я вже не говорю, що тим ножичком можна пошкодити сам шов чи тканину... Кажу що мені таке не підходить. Тоді мені кажуть, щоб я вибрала собі інші штани, але я відповідаю, що я вже передумала купувати ці штани... Тоді продавець закочує очі і претензійно видає "Паспорт"... що мало би означати "Дайте будь ласка свій паспорт, щоб я могла оформити повернення Вашої покупки". На мої зауваження, що у неї невідповідний тон - реакція ноль, далі сперечались, що джинси нормальні і це не брак і не дефект... Цікаво, а що ж тоді? І вони не зобов"язанані увесь товар передивлятись перед тим як виставляти його на продаж і чого це я з ними сперечаюсь, гроші ж вони мені віддають... Ясна річ, жодних вибачень за мій витрачений час і невдалу покупку не було... Не перший раз повертаю одяг у магазин, але вперше з таким конфліктом...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    До того ж це російська мережа, якби там даром роздавали, мене б там не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 8
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 5
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Мені шкода, що в нас навіть жінки не бачать відвертого сексизму і вважають його нормальним. Тому в нас така реклама (типу "каждому сосну", "жар її" "даём всем") є і буде. ((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ой, та купа чоловіків і без реклами в курилках так висловлюються і про жінок взагалі, і про своїх. Я думаю, то в головах.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я стараюся купувати в тих, хто має гарну репутацію. А тут смикнуло перейти за посиланням в гуглі. Вже потім прочитала купу негативних відгуків про цю конторку. Грошей мені все ще не повернули.
    Було кілька випадків, що місцеві представники тупили жахливо (навіть тут на форумі), а при замовленні напряму чудове обслуговування. Шкода, що в них по всіх каналах потрапляю на це невиховане дівчисько. Тараторить так, що слова вставити не можна ще й дується:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Nica

    Nica Well-Known Member

    Двері Білорусії:girl_cray:! Все починалося дуже навіть гарно, приємна, ввічлива дівчинка, швидко все оформила, оплатили, довольні пішли! Двері забрали зі складу і тут почалося)))). Потрібно було добрати добірну дошку і лиштву, ніби ж уск просто, але..... замовили в березні і до тепер морочать голову, то є на складі в Києві, то пропало, то знову є, але не для нас, врешті взяли лише добірну дошку, але вона одностороння виявилася, ми знову на склад, а там беріть, що є, бо іншого нема! Жесть!!!! Отак і стоять ті злощасні двоє дверей з одного боку недороблені(((. Просто колір специфічний і ніде нема чогось схожого, щоб замінити! Найбільше дратує, коли, навіть, у головному офісі грають вар'ята!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    І ми лиштву два місяці чекали в них, а у вас які двері?
     
  12. Nica

    Nica Well-Known Member

    IMG_5451.JPG Отакі, нічого особливого, просто оті типу смуги, тому і не можемо замінити іншими
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас венге, але з заміною теж туго було. Лиштва приїхала, але не під наш розмір дверей.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    Слухайте, а хтось купує торти ТЕМП, як вони? Ми сьогодні зайшли подивитись. Тишина в залі, покупці щось там вибирають. Моя дитина підходить до вітрини і на весь зал "Мам, дивись, тут мухи на тортику сидять". ( Там реально жменька дрозофіл літало і сиділо на фруктових тортах) Продавці ноль реакції, покупці озирнулись і з цікавістю оглядали вітрину....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Nica

    Nica Well-Known Member

    Дуже вони зіпсулись, чоловік купував Празький торт, то був жах! Типу сірий хліб перемазаний маргариною, таке враження, що для ваги наклали тої гидоти чимпобільше! Правда, бисквіт з фруктами був добрий, легкий, не приторний. Медівник з чорносливом може бути, але ті сливки цілими покидали, теж для ваги! Брала завиванець з яблуками, то був сирий! Кулінарія як коли, тому більше там не купую! Шкода((((
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Неприємно шокована кафе "Львівські круасани" Lviv Croissants - Головна | Facebook Вчора купили 2 круасани з собою, в одного помідори вилізали з середини, і коли поправляла на тарілці вдома чисто випадково подивилась я середину того "круасана". Там поклали куски з гнилого помідора! З чорними цятками і пліснявіло-зеленими ямками:girl_devil:. Я такі не те що обрізаю, а взагалі викидаю. Уявіть, а вони ставлять всередину круасана (думають що люди з"їдять і не побачать)? Не віриться що таке можуть поставити всередину круасанів. Це що безвідходне виробництво? Більше там що небудь купляти не хочеться і всіх закликаю теж бути уважними. Треба було їм то віднести але не мала часу, і викинула той гнилий помідор. То все що хочеш можуть в ті булки, чіабати і т.д. підсунути (про Франсуа тут вже писали), ліпше вдома канапку свіжу собі зробити. Щоб було ясно, той помідор в круасані був отакий приблизно. нарізаний, і запханий в серединний шар круасану "Королівського" :girl_devil:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2017
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    А де саме? В них декілька кафе


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Buriko на вуличці що є за Макдональдсом в центрі яка з'єднує з вулицею Кн. Романа, навпроти там магазин "Пінк" і "Кава з собою".
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Бачила я той заклад, думала цікаво, що це за незвичні круасани, треба колись спробувати. Тепер туди ні ногою. Не хочеться потрапити на таку гидоту:bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Народ, потрібна порада! Яким чином можна "достукатися" до керівництва мережі "Євротек", і залишити їм скаргу на жахливе обслуговування в одному з їхніх супермаркетів? Магазин, у якому сталася конфліктна ситуація, знаходиться не у Львові, але належить до їхньої мережі. На сайті знайшла лише номер гарячої лінії, але додзвонитися по ньому не вдається...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 1