Чорний список (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Іспанка, 12 Квітень 2015.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нє. старайся домовитись або підлаштувати ситуацію. в разі чого хай відправляє назад. можна написати їм що ти б хотіла бути клієнтом але не в таких обмежених умовах)
     
  2. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    А я ради справедливості заступлюся за кур"єрів Мейк Апу. Одного разу я захворіла і не могла вийти на роботу, в той день саме мала бути доставка мені в офіс, я подзвонила кур"єру та пояснила свою ситуацію, що зараз лежу вдома. Він все швидко пофіксив, віддав посилку іншому кур"єру, що обслуговує той район, де я живу, і в той самий день я отримала своє замовлення вдома. Всі інші рази, а їх було не мало, завжди попередньо дзвонив за півгодини і питався чи можна під"їхати, а одного разу, коли я трохи не вклалася в час, то спочатку приїхав під офіс, а коли почув, що я не біля офісу, а біля сусіднього супермаркету, то переїхав туди і і без будь-який коментарів віддав бандерольку. Ось так :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Мені, напевно, везе з кур'єром МейкАпу. Перед тим, як приїхати, завжди дзвонить. Бувало таке, що я була в іншому місці, то домовлялися або в іншому місці зустрітися або в інший день. Завжди привітний, ніколи ніяких проблем.
    --- дописи об"єднано, 3 Грудень 2018 ---

    А от Ватсонс останнім часом щось "дивний". Всі ті пропозиції, що приходять мені на е-мейл і в смс, в магазині виявляються НЕДІЙСНИМИ. Інколи дівчата-касири знизують плечима, мол, вперше чуємо про таке. Показую смс, мовчать.
    Ціни на сайті їх інтернет-магазину дууууже відрізняються від тих, що в магазині. На сайті маска для волосся, наприклад, була 82 грн, а в магазині 122 (і то вже по акції!). Олійка для волосся в пакетику на саті 5 грн, в магазині - 8 грн )) І написано, що це вже по акції, хоча до акції ціна була 7 грн з копійками. Після їхніх "приколів" з цінами минулі два тижні якось поміняла свою думку про Ватсонс в гіршу сторону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Те що приходить на мейл чи смс, частіше пропозиція прив'язана до картки про яку в магазині не в курсі. Мені раз прийшло,що маю на три дні мінус 25% на все, то я набрала декоративки, а на касі на мене подивилися як на ненормальну, але при рахунку автоматом пару сотень зняло за акцію
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А мені нічого не зняло автоматом ) Одного разу то чоловік так з моєю карточкою ходив, не зарахували ту мою індивідуальну знижку, заплатив з все поповній прогрмі, то ще й я вислухала від нього яки той Ватсонс брехливий.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @vaniliaА я раз відгук на їх сайті написала за таке, товар навіть не брала , вибачились, подарували безкоштовну доставку і більше не повторювалось таке
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013




    А я віднесу мабуть в "чорний" список магазин Простор, що на Гайдамацькій.
    Я так тішилась коли я його відкрили у нас в районі:), але коли не зайду, вічно якась проблема.
    Проблема з тестерами на продукцію. Ні, вони є, навіть можна тестити), правда не всі, але то таке...Раз я хотіла собі вибрати відтінок пудри. Відтінок підібрала, а що це за номер- не зрозуміло. Консультант теж не в курсі.
    Один тестер можна вийняти і подивитись, в низу є цифри, інші не виймаються. І як їх звідтіля добути, щоб подивитись що там пише, не знає ніхто!:dash1:
    Бувало що тестерів взагалі нема, продукція запакована. І знову ж на питання як вибрати відтінок запакованої скажімо помади, чула "вибачте, ми не знаєм" . Було що перепитала хто має знати))). Відповідь "зайдіть завтра", або "їх тільки привезли". Гм, ну і шо шо тільки привезли?)

    Так само лажа з колготками. Купила в них, розмір двійка, принесла додому, побачила, що коробочка відкрита. ну, ок, буває, що люди туди лізуть, я не догледіла. Одягаю, а їх на голові можна зав"язати..:sorry: То явно четвірка, якщо не більше. Тобто колготи були порепаковані.

    Було, що я з одним милом стояла в черзі 10 хв, попереду була одна людина, а касир довго і нудно їй оформляла якусь картку, мені відповіли що не можуть пробити мій товар поки та людина не заповнить тієї анкети.
    Я лишила то мило та й пішла

    Ну, дуже якось у них все не організовано і бардак. Хоча розумію, що це може бути не мережа, а суто дане відділення.

    Та й я рідко коли щось там купую, хіба як бачу якусь грандіозну акцію... і то.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Kroshka Enot , так, це той магазин. В них з Мейкапом приблизно однакова цінова політика.
    Ще оцей сайт є ПАРФУМИ за низькими цінами зі знижками до 75% | Парфумерія Notino
    В них склади в Чехії здається. Там дорожче.
    Не знаю, що вам порадити: Я не одноразово замовляла і парфуми і різну косметику. Часом порівнюю ціни коли є знижки в Брокарді, то тоді ціни практично вирівнюються ( це спостереження стосується тільки косметики) парфуми всеодно дорожчі в Брокарді.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ситуація сьогодні.
    Висить напис на магазині про помади Лореаль по знижці 60 з чимось там відсотки. ну, не могла пройти повз. Заходжу, читаю цінники, дійсно знижка. Вибираю, довго, бо тестери на пів є, на пів нема...Консультант любязно помагає, хоча толк з неї так собі, бо в продукції не орієнтується зовсім... ну але ладно. Стратила трохи часу, вибрала, взяла ще там щось з побут хімії заодно, підходжу до каси. Пробивають "ой, зачекайте, я Вам один товар двічі пробила". Когось кличе, чекаю... ну ок, почекала, пробивають ще раз і тут бац, якась захмарна сума. Прошу перерахувати, бо щось не те... а то виявляється помади на акцію вже не йдуть.
    Кажу щоб зняли тоді то все і не плутали людей, відповідь консультанта"ну, можливо акція іде на якийсь конкретно відтінок, тільки ми не знаєм який, хіба всі помади пробивати".:suicide:
    Короче, ноу коментарс. Тому
    чиста правда!
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2018
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Баян Баян x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  12. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ну але консультанти мали б знати, на який саме вид товару діє знижка і принаймні по запиту покупця надати цю інформацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мали б. але ті консультанти " не від міра сього". Що вони там роблять- для мене загадка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я завжди кличу адміністратора при якихось непорозуміннях. Помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Компанія Галицькі балкони, м. Львів
    Галицькі балкони | Замовити балкон, вікна, двері у м. Львів і обл.
    При особистій зустрічі із п. Віктором (представився керівником компанії) за місцем виконання робіт загалом склалося приємне враження компетентного і чесного виконавця. Сайт теж ніби гарно розроблений. Все обговорили, п. Віктор на місці порахував вартість робіт і попередив про приблизний час початку робіт.
    Працюють без договору (або якщо на ньому настоювати - ви оплачуєте додатково + 30:wacko:. Відгуки про компанію теж були гарні.
    Замовили послугу засклення балкону із розширенням плити. Завчасно попередили, що робота має бути зроблена так аби там можливо було зберігати речі навіть за сильних морозів...
    Результат:
    1. вікна взимку обмерзають і течуть навіть попри наявність опалення на балконі;
    2. жодної документації на віконний блок
    3. при замовленні узгодили, що одне із бічних вікон має бути зашитим панеллю - привезли із склом, обіцяли поміняти і зникли...
    4. дах при першій серйозному дощі почав протікати - виявилося, що зекономили на шматку бляхи на стику
    Попри обіцянки 10-річної гарантії - на дзвінки перестали відповідати.
    НІКОМУ не рекомендую зв’язуватися із цією компанією
    P.S. виконували ще роботи сусідові із засклення балкону - в результаті привезли дешевший профіль, аніж було узгоджено, на 10!!!см нижчий по всьому периметру - замовник попросив пояснень - п. Віктор наказав своїм працівникам залишити об’єкт негайно прямо під час виконання робіт... Дуже професійно.
    Не розумію як із таким ставленням до замовників компанія може працювати.
    Зараз починається сезон власне таких робіт і можливо такий відгук у свій час допоміг би нам обрати нормального виконавця...
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2019
    • Інформативно Інформативно x 15
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Заношу в чорний список інтернет-магазин Розетка. В них на сайті періодично акція на безкоштовну доставку Новою поштою при замовленні від 1000грн і розрахунку карткою Мастеркард. Я виконала всі умови акції, але мені все одно нарахували плату за доставку 120грн, я щось і не звернула увагу, оплатила. Сьогодні зайшла в кабінет глянути, чи вже відправили і побачила тих додаткових 120грн, написала скаргу. Відповідь мене просто шокувала, виявляється я при замовленні сама мала вибрати, яким чином буду оплачувати, мені автоматично викинуло "оплата карткою Віза/Мастеркард", я і не відкривала ту вкладку, а треба було, бо там ще був пункт "оплата Мастеркард з безкоштовною доставкою". Тобто якщо хочете акції на Розетці, то самі і пильнуйте за її виконанням. Може то хіба я наївна, думала воно все автоматично формується, а нє, дуля з маком. Короче, мені не шкода тих 120грн, "но асадачєк астался", сумніваюся, що ще буду там робити замовлення, тим більше вони і працюють повільно і складів у них багато, іноді одне замовлення може збиратись на 3х різних складах, в мене і таке було, і я три рази оплачувала доставку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    це напевно тому що продавці різні. Розетка це ж тепер не інтернет-магазин. А майданчик, по типу Прому. Є товари з позначкою продавець Розетка, а є інші продавці. Якщо б всі 3 позиції були від продавця Розетка, то прийшла б одна доставка. А так напевно всі різні були, тому так. Я колись теж так попалилась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Скажіть мені, як ефективно "зробити рекламу" інтернет-магазину автозапчастин, який на сайті не має форми для відгуків, а в відомих мені соцмережах не представлений?
    Вони реально дуже налажали моєму чоловікові.
    Муж злиться, хоче не лишити цього власника бізнесу-по українськи безкарним.

    А ну і герой дня - https://www.real-avto.com.ua

    Не рекомендую нікому з ними зв"язуватися, бо з ними добре, поки все добре.

    За якість та комплектність товару вони відповідальності не несуть, де-факто повернень в них немає (навіть якщо зауважити невідповідність комплектності заявленій на сайті в момент забору замовлення).

    Хоча на сайті декларується можливість повернення за мінусом 25% від вартості (УВАГА! -25% - це магазин навіть у випадку повернення свою маржу-націнку-заробіток хоче перекласти на замовника).
    Хоча в нашому випадку нам озвучили що повернення навіть на їхніх драконівських умовах неможливе, оскільки даний виробник не має повернень.

    Справедливості заради, чоловік замовляє в них запчастини давно. І поки не було нюансів з неповною комплектацією, було все менш більш.

    Знаєте, яка була ціна питання? Запчастина коштувала 300 грн. За мінусом 25% = аж 225 грн її собівартість (тобто магазин втратив би аж 225 грн, якби не зміг повернути запчастину виробнику або продати її (а продати би точно не зміг, з урахуванням того, яка там невідповідність комплектації).
    При цьому від початку березня мій муж замовив в них інших запчастин на 9 з лишнім тисяч гривень.

    От скажіть, мудрі вони?
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ні, були від розетки, але з різних складів, мене одразу попередили, тоді був просто такий товар, що мені було вигідніше оплатити 3 рази доставку
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном