Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем algo, 31 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чорний список продавців
    SEPTIMA (внесено Gossip)
    Уляна Поберейко (внесено Oliusia)
    Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa)

    Ellelia (внесено littlebird)
    veronka ( внесено octavia, manka)


    Чорний список покупців
    Snegana (внесено Bogdanka)
    Kucha (внесено yanya)
    Orsol (внесено Artemida)
    Hits (внесено Modna)
    ksjunischka (внесено guculyanka)

    bojko olia (внесено Svjatkova)
    Gardenia Lv (внесено danchyk)
    Olga Kuharuk (внесено amaretto)
    Selina (
    внесено inka)
    Alexx і Santi (внесено Meriroma)
    Vasylyna (внесено algo)
    grajynia (внесено konfety)
    bonasn (внесено samogonohka)

    fanet (внесено konfety)
    present та kalina
    (внесено konfety)

    DYVNA та wedding (внесено algo)

    Oliwia внесено kewa
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вони ще й брудні ))) за 130 грн можна було і почистити. )) Стан явно не ідеальний, і таке враження, що підклеєні вже (?). Ну і змовчати про дірку - то якось зовсім не пасує.
    Пару кілограмів фруктів - корисніше було б. Через це і уникаю купівлі речей б/в без попереднього огляду, бо маю досвід зі страшезними сумками, взуттям з дешевого замінника і т.д..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Я цього тут не хотіла писати, бо якось самій незручно.
    Справа в тому, що я речі б/в купляю дуже рідко по нету. Тут на форумі я купляла малому черевички б/в. То як продавець написала, що вони в ідеалі, такі і прийшли. Чоловік взагалі питався чи вони нові. Тому великого досвіду не маю.
    Для мене ідеальний стан - це стан при якому не видно слідів носіння. Тобто, вдів декілька разів і не видно, що річ носили. Можна ж описати, що добрий стан, нормальний, видно, що ношені.
    Ну і як я вже писала, мене найбільше розізлила дирка, про такі н"юанси попереджають.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    теж мала неприємність два роки тому купити на ДП візок прогулянковий " як новий, майже не їздили, бо мали декілька. ми перші власники". В результаті маю візок, в якому до нас їздило напевно дітей п"ять мінімум -обдертий пошарпаний за 1.5 тис. грн.:girl_smile: Нам ще й його додому підвезли, але я не змогла вийти, то забирав чоловік, а вони на такі "дрібниці" уваги не звертають( ну принаймі в мене такий). Дуууже шкодую, що не запам"ятала ніку форумлянки, в якої Четверо дітей і живе за Львовом в бік Рясного((((
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Дівчатка, підкажіть! форумлянка Полуничка мала тут темку з таобао, потім ми замовляли у неї через бандлер, останнє замовлення вже 3 місяці не прийшло, за половину замовлення Полуничка винна грошей, бо не все викупилось. Додзвонитись до неї не можу, вмикається автовідповідач. Гроші не малі... Хтось щось в курсі?
    Що порадите?
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  7. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    вже не актуально) Додзвонились)
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2016 ---
    але дякую дуже за швидку реакцію)
     
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    От ніколи не сподівалася, що напишу на Посиденьках саме в цій темці. До покупок ставлюся відповідально, Посиденькам, і людям, що тут щось продають, довіряла як собі, а, як виявляється, дарма! Купила я легінси ТМ Мichael Кors минулого тижня в форумлянки @happylady. Вона не зі Львова, отож подивитися вживу не було змоги. Легінси продавалися як нові, замовлені з америк. сайту. Отримала я додаткові фото на вайбер (на яких, звісно, нічого підозрілого не видно) і проплатила гроші ( не такі вже й маленькі, 500 грн.) та домовилися про відправку НП (то мені коштувало ще + 35 грн.) Єдине, в чому себе виню, що не казала, що в разі якихось невідповідностей (по розміру/по стану) поверну їх, просто не могла навіть припустити, що щось буде не так. Думаю, річ фірмова, нова, навіть якщо не підійде, то коліжанкам віддарую/продам, ну десь їх прилаштую, якби великі були. Отримую я ті легінси у п"ятницю, на перший погляд ніби нові, етикетка присутня (не повністю всі етикетки, лише одна, яка не запаяна, а просто зав"язана на стрічці) Речі цього бренду маю, замовляла собі з америк. сайтів і знаю ск. різних лейбочок і етикеток зазвичай на них є). Ну, ладно, то таке, може відірвали, бо збиралися носити і т.д. Приміряла я ті штани, розчарувалася, бо великі:girl_mad::girl_sad:, кручуся біля дзеркала і помічаю, що якось ну дуже дивно вони на попі сидять, шов на поясі не сходиться і геть нерівний. Ну так можуть бути пошиті дешеві китайські речі, ну але явно не речі такого рівня, ще й ті, які замовлені зі Штатів. Зняла штани, почала розглядати, ну і виявила де,як то кажуть, "собака зарита". Ті легінси просто тупо в проймі в попі звужені, ну просто прошиті вище фабричного шва( і то так добре вище, в найглибшому місці- 4 см.) Зайва тканина не вирізана, а так там і висить:girl_devil::girl_emo:. Відповідно, штани лежать погано, ззаду на поясі за рахунок того шва взагалі криві:girl_devil:.

    Написала я форумлянці, що не підходять мені, чи можливо повернути. Ну, відповідь можна було передбачити: " повернень вона не приймає, бо ми про це не домовлялися" Так, не домовлялися ( тут мій провтик, тепер матиму науку на все життя), але ми "домовлялися", що я отримаю нові, фабричні, брендові штани, а не штани які хотіли звузити на пару розмірів, і зробили це геть невдало! На моє зауваження, що вона може сказати про то, що штани звужені в попі - тупо "мороз": "їх ніхто не звужував":girl_crazy:. " Ааа, і ще на тому фрагменті який звужували є дрібі дирочки- ну так як трикотаж інколи "стріляє" такими круглими дрібними дирками. Може тому їх вшивали там, не знаю..."Як Вам не підходить, то, може, кому перепродайте"-дуууже цінна порада:girl_cray::girl_sad::girl_haha:, я то може кому і попробую перепродати, але от я точно скажу і покажу людині, що вони звужені і де вони звужені! Тому тут вже мова не йде про то, що їх хтось купить за 500 грн., може комусь і підійдуть, але, напевно, за чисто символічну плату.
    Взагалі стверджувати не буду, але щось в мене тепер ще й закрався сумнів, що вони взагалі просто куплені на якомусь стоку, і ніхто їх ні з яких америк. сайтів не замовляв:girl_in_dreams:. Такі вони злегка покошлачені між ногами... Ну ще раз кажу, про це не стверджую, бо достименно ніколи того вже й не знатиму, але така підозра, судячи з усього, тепер у мене теж є.
    От така історія. Намагалася вчора сфотати, фотки зробила, сюди долучу, правда вони не дуже якісні, та й штани чорні, і важко трохи розгледіти, але все ж трохи та й видно.

    Сама тут на Посиденьках, на барахолці продаю речі, які мені непотрібні/не підходять. От в мене ніколи не було проблеми з тим, щоб забрати назад, якщо людині з якихось причин не підійшла моя річ! Чи то нова річ, чи б/у, при тому ще й інколи сама приїжджала до форумлянок і забирала, якщо щось не підходило. Та я навіть ніколи не питаю, чому не підходить, не підійшло і крапка, для мене не важко забрати назад і далі продавати :). Те саме коли кудись пересилала, завжди кажу: не підійде-відправите мені назад" А тут таке, я просто в шоці, тепер вже точно не куплю нічого, не важливо як то позиціонують, нове, чи б/у, поки не побачу ту річ на власні очі.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2016
    • Інформативно Інформативно x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 18
    • Подобається Подобається x 11
    • Корисно Корисно x 1
  9. magic

    magic Well-Known Member

    От вже не думала, що буду колись дописувати у цю тему, тим більше, про продавця.. Замовила я парфуми у @veronka , оплатила їх, як отримала рахунок - це було 19.05, чекала на прихід і от як прочитала в темі, що вони нарешті приїхали - марно намагаюся їх отримати вже близько двох тижнів(( На мої численні!!! прохання, нагадування в тему та пп, продавець вперто ігнорує (якщо не рахувати одної невнятної відповіді про те, що тиждень назад парфуми мені були відправлені НП - де я тоді питаю №ТТН чи сама посилка на НП???). Гроші оплачені немалі, часу пройшло, як чекаю парфуми - більше місяця, так ще й таке ставлення від людини!
    Знаю, що не тільки я маю таку проблему - дівчатка підтвердять!!
    Прошу втрутитися у цю ситуацію, бо по-людські видно не виходить, нажаль((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @veronka на тебе поступило кілька скарг. Прошу розібратись з дівчатами.
     
  11. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    пригадалося, як я чекала парфуми три місяці з наявності!о_О потім трохи мала неприємну ситуацію з нею. таке склалося враження, що відповідає тільки своїм постійним покупцям, а інших - ігнор. правда це було рік тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 1
  12. veronka

    veronka зла друзя

    @algo , @magic , відписала в темі. Дублюю:
    зі.
     
  13. magic

    magic Well-Known Member

    @algo , питання з @veronka вже вирішене - парфуми я та дівчатка нарешті отримали. дякую за допомогу)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Скарга на @veronka

    Півтора місяці назад оплатила парфуми. Пишу в пп вже не знаю який раз, ніякої реакції взагалі :sad:((( Прошу вислати на цьому тижні або повернути гроші.
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    ось її допис вище:
    може, знову виникли якісь проблеми з технікою? :girl_sad:
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @veronka !!!! ти ж писала що зі всіма вирішено! прошу розібратись таки з технікою і форумлянами, інакше тема буде закрита.
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Зрештою є купа інтернет клубів, посидіти за пару грн і всім відписати. Було б бажання. Несерйозно якось. Здається у Львові живе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  18. kewa

    kewa Well-Known Member

    прошу внести в чорний список @Lilimania
    не проплатила замовлення по дитячому взутті
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. kewa

    kewa Well-Known Member

    все вже вияснили.проу не вносити в чорний список
     
  20. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Прикро, але прошу внести до цієї компанії форумчанку @gombkovska .
    Не оплатила замовлення, на форум заходить, але повідомлення ігнорує.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member