"Чорний список" весільних салонів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Lelijka, 26 Липень 2012.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Забрати мамин документ, якщо відмовляються віддати сказати що викликаєте міліцію,так як у вас забрали пасапорт.

    ---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    Не бачу нічого поганого, якщо назву салону написати тут, щоб усі знали з ким не треба мати справ.
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    В "Діві" я брала колись випускне плаття до школи на прокат. А минулого року, коли обирали сукню для коліжанки на весілля, я знову побачила своє ж випускне плаття. Минуло 9 років, а воно досі там. Дивно, хоча коли я брала сукню, то сказали мені, що більше двох прокатів не дають, бо сукню втрачає вигляд.
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Так, тільки він. І я про нього хотіла написати. Обрала цей салон і ще кілька подібних для того, щоб намірятися багато (бо в дорогих салонах так не вийде) і визначитися з фасоном. Але там мене дві продавчині реально брали на ізмор з тою приміркою. Я вибрала з каталогу кілька суконь, які б хотіла приміряти, але жіночка таким хитримм голосом сказала, що залишимо їх "на десерт". Давала міряти і сукні-торти, і з прозорими корсетами, і з атласом дешевим, які я категорично навіть міряти не хотіла. І аж в самому кінці...десь під 50м номером, дали поміряти ті три сукні, які мене трохи зацікавили. Так що, якщо комусь треба відірватись по повній з приміркою, магазин "Діва" підійде одноначно, навіть з перебільшенням. :girl_haha:
    Однокласниця зараз шукає сукню в Одесі, то каже, що там взагалі діє правило - обрати кілька суконь на сайті, зробити попереднє замовлення на певним день і годину, якщо хочеш їх приміряти, і тоді вже йти до них в салон. Ну і відношення таке, коли тебе з ніг до голови обдивляються-перешіптуються просто всюди.
    Зі мною такого не траплялося, бо я заздалегідь знала, в які салони точно не піду (вул.Франка). Найголовніше для мене, яке відношення до клієнта в салоні, однозначно.
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    я виходила заміж 5 років тому, але досі пам*ятаю таких *милих* дівчаток з салону на пр. Свободи. назви не згадаю. але сам салон знаходиться по тій стороні що готель Опера, вхід так ніби в двір. десь недалеко від Пінгвіну. так от: заходимо з мамою туди, питаю чи є щось на мене (ну бо ж знаю що питати першим ділом, зважаючи на свої пишноти))))) дівульки оинули мене поглядом і одна видає: ми ТАКИХ суконь немаємо. ТАКИХ розмірів взагалі не шиють, хіба хтось вам пошиє на замовлення. ніби і ніц страшного не сказала, але відчуття такі. ніби мене обплювали. а рік перед тим естра моя теж туди навідувалась. реакція така сама. так що професіоналізм аж бризкає))
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Ги, якщо то той салон, що я думаю - то в них і на модельну фігуру щось тяжко знайти. З моїми 180 зросту і 80-60-85 я обломалася сильно: корсети зашнуровувалися до самої основи і ше можна було подушку впхати, за довжину суконь я мовчу, а якби каблуки натягнула...
     
  6. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Давненько я хотіла написати про цей салон. Було то років 6 назад, тоді коліжанка міряла, пхала все що було, років 4 назад, чоловікова сестра там купляла плаття, на примірці була і я присутня, що сказати... давали то шо явно не підходило, визначившись із фасоном, питали їхньої поради: купляти чи брати на прокат, то радили купляти, бо невелика різниця. І я там була, того ж року, міряла, міряла, але не то, трохи навязували свою думку, обстанівка була натягнутою, але я нічого не купила.
    Ну і 2012 рік, коліжанка знайшла плаття те що їй подобалося, просте-простісіньке, в той момент була власниця, то трохи зкинула ціну, і вже на примірці (я була присутня), то інша дівчинка сказала шо то плаття дорожче (добре що у договорі була написана сума), а на рахунок фати, ше не було визначено, але ціни перед тим взнавали, то ніхто знижки не дав, там різниця була в порядку до 100 грн. Ну то ще куди не йшло, витягнула та дівчина їхню біжутерію, таку, що хотілося запитати, де вона її взяла, моделі 4 річної давності, і ціни дорожчі ніж в магазинах
     
  7. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Не повірю.Можливо те плаття подібне за своїм виглядом, але матеріал і якість пошиття не зрівняється.Хороша тканина коштує відповідно. За 12 тис. можна дозволити купити собі плаття іспанського виробництва. як не колекції 2012,то попередніх років.
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Весільні сукні

    А моя подруга купила сукню на 7км (має родичів в Одесі) за 1200грн і побачила таке самісіньке (навіть підозріла етикетка була ідентичною) у львівському салоні за 6900грн. До слова, це люди зі сфери торгівлі, які дуже добре знають про націнки, і навіть вони були шоковані.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    А я повірю, навіть знаю салон у якому таке можуть сказати, непорядність ще ніхто не відміняв.
     
  10. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Висловлю і своє враження від наших львіських салонів...

    Загалом враження досить позитивні, але ж не буває все ідеально :girl_impossible:

    Назву салону не пам'ятаю, але зазначу, що знаходиться на початку Городоцької в дворі на першому поверсі ("щоби народ знав своїх героїв"). Салон абсолютно не є елітним, але на моє прохання приміряти сукню (ОДНУ!) продавець заявила, щоби я прийшла через декілька годин, бо зараз люди прийдуть на примірку. На моє зауваження, що зараз все одно нікого немає, примірочна пуста, а одне плаття приміряти вистачить 5 хвилин, продавець підвищила голос і відповіла, що я нічого не розуміюі приміряти плаття вона мені зараз не дасть. Невже вона думала, що після цього я ще прийду і порекомендую салон іншим??? ХІба в якості антиреклами.
     
  11. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Ой і я маю не вдалий досвід пошуку весільної сукні в українських салонах. Дзвонила і писала в три салони Нінеллі, Крістал і Едем. шукала я сукню Сан Патріка і Проновіас. У всіх були, коли я прийшла та то жах, брудні (якщо будете брати почистемо), з тими "кольцами" (для мене то табу) і говорять що то оригінал :shok: . я не витримала поїхала за кордон , бо мала візу Шенген, і о диво дійсно ті плаття між якими я вагалась НОВІ (бо міряти дають дублікати), не пошарпані красиві і головне навідь у пишних сукнях (Сан Патрік, Алма Новіа, Проновіас і багато інш.) не має тих кіл, а просто цупка тканина, там багато тих шарів. Ну і ціна, мені в Крісталі за одну Сан патріка казали 16 тис. грн (купила за 800 євро), а Проновіас 13 тис. , питалась за кордоном 750 євро. (це по тих моделях що мене цікавили). І ще у наших салонах божаться що то оригінал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    До чорного списку я от хочу додати не стільки сам салон, як кравчиню із цього салону Жанну із Зеновії та Еліс. Вона підганяє мені весільну сукню від Вери Вонг, такого хамства давно не зустрічала, бо сукню треба було шити у неї і чого я її купляла. Вийшла від неї просто обурена. Так з клієнтами не можна, невже люди про рекомендації не думають?
     
  13. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Був у мене конфлікт з дівчатами з "Едему".Коли забирала сукню( її підшивали під каблук), мені дали старі кільця. Добре, що вдома витягнула і побачила. Я їм подзвонила наступного ранку, то мені сказали, що нові кільця короткі, дістають лише до колін, тому дали старі. І ще казали, що сукня акційна, по знижці, тому не можуть дати нові кільця. Але ж сукня нова і я її купую, не беру в прокат!!!Хоча моя мама і коліжанка чули, що дадуть нові кільця Я все одно поїхала до них в салон міняти. Поміняли, дали нові, але з таким виглядом, ніби я в них щось вкрала. В той момент були в них клієнти і вони, мабуть, не хотіли скандалу. . Яка ж я була злюща :girl_devil:
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2013
  14. Mondi

    Mondi Member

    Всім доброго дня, прочитала попередні відгуки і вирішила поділитись і своїм досвідом .... нажаль, негативним. Плаття шила у весільному салоні "Імперія Стиль" (м. Львів, вул. Куліша), перша зустріч відбулась у м. Листопаді за 5 місяців до самого весілля!!! Спочатку все було добре і нічого не обіцяло тривоги ... Згідно домовленостей готову сукню мала забрати у м. Червні. Та шановна власниця Ліля і її кравчині так "старались вгодити", що плаття й в м.Липні було не готове!!! Протягом цього терміну були примірки- то заширокий корсет, то низ задовгий, то завузький корсет і так по колу!!! (при цьому моя вага залишалась без змін!) З скандалом, на останній примірці, я відмовилась від плаття!!! Ніхто, навіть, вибачення НЕ попросив!!! Добре, що є інші салони й мудріші та талановитіші люди , які за 4 дня допомогли з платтям. Свої емоції описувати не буду , думаю вони й такі зрозумілі. Наречені, думайте з вибором майстра, уважно читайте договір та прописуйте у ньому усі деталі, навіть те, що для Вас здається й так зрозумілою дрібничкою. Удачі всім!
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Хочу написати негативний відгук про салон "Грація" на пр. Свободи. Спочатку мені дуже сподобалось ставлення жіночок що шиють і продають плаття в цьому салоні. Все було супер, підібрали фасон, тканину. Я дала 50% від загальної суми, сказали що через два тижні на примірку (до весілля залишався місяць). Через тиждень я передзвонила перепитатись чи купили тканину, сказали що так, все добре, приступають до пошиття.
    Прийшла я на примірку, і тут кравчиня дістає тканину....зовсім іншу, кардинально іншу, ще й блискучу, а я ж терпіти не можу блискучі тканини, сотні камінців і т.д. Моя тканина мала бути матова, злегка жата... Але кравчиня далі впарює мені ту тканину, ще й розказує як мені пощастило, бо ж це шовк, набагато дорожчий, але з мене вже не вирахують. У мене був шок, до весілля два тижні, плаття вже ніхто не візьметься мені шити, що робити(((
    В результаті плаття я знайшла ще краще ніж планувала, але осад залишився.

    А ось і моя (сорі, фото з тел.)
    13938075_1057880644249167_418088270713568170_o.jpg
     
    • Подобається Подобається x 20
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    О, це і моє плаття! Я від нього в захваті. Тільки мені його трохи переробляли за моїми побажаннями
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2